Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda E-Clect-Eddy

26/02/2019  Bodega - Bitterzoet
01/03/2019  La Force - Paradiso

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: E-Clect-Eddy - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die E-Clect-Eddy heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

16/02 Morcheeba - Melkweg( Morcheeba)
16/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Theater De Willem( Frank Boeijen)
16/02 The Bootleg Beatles - Boerderij( The Bootleg Beatles)
17/02 Morcheeba - Doornroosje( Morcheeba)
17/02 Frank Boeijen - De Waalse Kerk( Frank Boeijen)
17/02 Tears for Fears - AFAS Live( Tears for Fears)
18/02 White Lies - Concerto( White Lies)
18/02 Gemma Ray - TivoliVredenburg( Gemma Ray)
18/02 Morcheeba - Het Depot( Morcheeba)
18/02 White Lies - Paradiso( Boniface, White Lies)
19/02 White Lies - Doornroosje( Boniface, White Lies)
20/02 White Lies - Ancienne Belgique (AB)( White Lies)
20/02 Tears for Fears - Lotto Arena( Tears for Fears)
21/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Ter Dilft( Frank Boeijen)
21/02 Indian Askin - Paard( Indian Askin)
21/02 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - TheaterHotel De Oranjerie( Danny Vera)
21/02 Les Negresses Vertes - Rockhal( Les Negresses Vertes)
22/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Nova( Frank Boeijen)
22/02 Boy Harsher - Melkweg( Boy Harsher)
22/02 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Deventer Schouwburg( Danny Vera)
22/02 Kayak - Hedon( Kayak)
22/02 Wwwater x Lyzza - EKKO( Wwwater)
22/02 Indian Askin - Rotown( Indian Askin)
22/02 Delain - P3( Delain)
23/02 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Agnietenhof( Danny Vera)
23/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Mol( Frank Boeijen)
23/02  Overwinteren Festival - 's-Graveland( Joost van Bellen)
23/02 TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour - Burgerweeshuis( TenTemPiés)
23/02 Kayak - De Oosterpoort( Kayak)
23/02 Indian Askin - Oefenbunker( Indian Askin)
23/02 Grandmaster Flash - Q-Factory( Grandmaster Flash)
23/02 Focus - De Meester( Focus)
25/02 Bodega - Rotown( Bodega)
25/02 Bodega - Rotown( Bodega)
25/02 Bodega - Rotown( Bodega)
26/02 IAMX - La Madeleine( Iamx)
26/02 Bodega - Bitterzoet( Bodega)
26/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - De Kleine Komedie( Frank Boeijen)
27/02 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - ATLAS Theater( Danny Vera)
27/02 Jools Holland & His R&B Orchestra - Stadsschouwburg Kortrijk( Jools Holland & His R&B Orchestra)
28/02 Jools Holland & His R&B Orchestra - Cultuurcentrum Mechelen( Jools Holland & His R&B Orchestra)
28/02 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Junushoff Theater( Frank Boeijen)
01/03 Brendan Perry - TivoliVredenburg( Brendan Perry)
01/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Theaterhotel Almelo( Danny Vera)
01/03 Focus - Q-Factory( Focus)
01/03 Delain - Bibelot( Delain)
01/03 Indian Askin - EKKO( Indian Askin)
01/03 La Force - Paradiso( La Force)
02/03 Brendan Perry - Het Zonnehuis( Brendan Perry)
02/03 TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour - Paard( TenTemPiés)
02/03 Jools Holland & His R&B Orchestra - C-Mine( Jools Holland & His R&B Orchestra)
02/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsgehoorzaal Vlaardingen( Frank Boeijen)
03/03 Neneh Cherry - Melkweg( Neneh Cherry)
06/03 Modeselektor - Paradiso( Modeselektor)
06/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Schouwburg Amstelveen( Frank Boeijen)
07/03 Mamas Gun - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Mamas Gun)
07/03 Florence + The Machine - Sportpaleis( Florence + The Machine)
08/03 Whispering Sons - M.C. Cactus( Whispering Sons)
08/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Nieuwe Luxor Theater( Danny Vera)
09/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Theater de Kampanje( Danny Vera)
09/03 Frank Boeijen - Theaters Tilburg( Frank Boeijen)
09/03 Boy Harsher - Botanique( Boy Harsher)
09/03 Focus - De Peppel( Focus)
09/03 Indian Askin - Merleyn( Indian Askin)
09/03 Joost van Bellen - Melkweg( Joost van Bellen)
10/03 Frank Boeijen - Diligentia( Frank Boeijen)
12/03 Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard - Concertgebouw( Le Mystère des Voix Bulgares, Lisa Gerrard)
13/03 - 15/03 Tomorrowland Winter - Alpe d'Huez( Martin Solveig)
13/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Lokeren( Frank Boeijen)
14/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Schouwburg de Lawei( Danny Vera)
14/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Ter Dilft( Frank Boeijen)
14/03 Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard - Muziekgebouw Eindhoven( Le Mystère des Voix Bulgares, Lisa Gerrard)
14/03 Indian Askin - Bitterzoet( Indian Askin)
15/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Steiger( Frank Boeijen)
15/03 Indian Askin - Effenaar( Indian Askin)
15/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Goudse Schouwburg( Danny Vera)
15/03 Goede Vrijdag - EKKO( Joost van Bellen)
16/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Grote Post( Frank Boeijen)
16/03 The Analogues - Kursaal Oostende( The Analogues)
16/03 De Staat - AFAS Live( De Staat)
16/03 Vive La Fête - Duycker( Vive La Fête)
16/03 Focus - Neushoorn( Focus)
16/03 Indian Askin - Metropool( Indian Askin)
17/03 Joe Jackson - De Oosterpoort( Joe Jackson)
19/03 Martin Solveig - Ancienne Belgique (AB)( Martin Solveig)
20/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - TAQA Theater De Vest( Danny Vera)
20/03 Martin Solveig - Melkweg( Martin Solveig)
21/03 Laibach - Paard( Laibach)
21/03 Kimbra - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Kimbra)
21/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - DNK( Danny Vera)
21/03 White Lies - Effenaar( White Lies)
21/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Theater Sneek( Frank Boeijen)
22/03 Vive La Fête - Gigant( Vive La Fête)
22/03 Laibach - Melkweg( Laibach)
22/03 Gabriel Rios - Waregem Expo( Gabriel Rios)
22/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - De Oosterpoort( Frank Boeijen)
23/03  What’s Going On? - Oostende( Saul Williams, Wwwater)
23/03 The Gathering - Neushoorn( The Gathering)
23/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Schouwburg De Kring( Danny Vera)
23/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Singer Theater( Frank Boeijen)
24/03 Adia Victoria - Cinetol( Adia Victoria)
24/03 Amy Macdonald - Ancienne Belgique (AB)( Amy Macdonald)
24/03 Bayonne - Paradiso( Bayonne)
24/03 Billy Ocean - Effenaar( Billy Ocean)
25/03 Amy Macdonald - TivoliVredenburg( Amy Macdonald)
25/03 Billy Ocean - Paard( Billy Ocean)
25/03 Florence + The Machine - Ahoy( Florence + The Machine)
27/03 The Young Gods - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( The Young Gods)
27/03 Jessica Pratt - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Jessica Pratt)
28/03 Enter Shikari - 013( Enter Shikari)
28/03 My Baby - Gebr. De Nobel( My Baby)
28/03 Jessica Pratt - Rotown( Jessica Pratt)
28/03 Focus - Luxor Live( Focus)
29/03 - 31/03 Rewire Festival - Den Haag( Low)
29/03 My Baby - Neushoorn( My Baby)
29/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsschouwburg Utrecht( Frank Boeijen)
29/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Theater de Stoep( Danny Vera)
29/03 Sharon van Etten - Paradiso( Sharon van Etten)
29/03 Focus - Podium `t Beest( Focus)
29/03 Kayak - Bibelot( Kayak)
29/03 Le Bucherettes - Paradiso( Le Bucherettes)
30/03 My Baby - Metropool( My Baby)
30/03 The Specials - Ancienne Belgique (AB)( The Specials)
30/03 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Deventer Schouwburg( Frank Boeijen)
30/03 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - De Meenthe( Danny Vera)
31/03 Sly & Robbie - Gebr. De Nobel( Sly & Robbie)
02/04 Beirut - Vorst Nationaal( Beirut)
03/04 Lydia Lunch & Marc Hurtado - Paard( Lydia Lunch)
03/04 Todd Rundgren - Paradiso( Todd Rundgren)
04/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Werft( Frank Boeijen)
04/04 Beirut - De Oosterpoort( Beirut)
04/04 Joe Jackson - TivoliVredenburg( Joe Jackson)
04/04 My Baby - Podium Victorie( My Baby)
04/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Schouwburg Het Park( Danny Vera)
05/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Herbakker( Frank Boeijen)
05/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Muziekgebouw Eindhoven( Danny Vera)
05/04 My Baby - De Vorstin( My Baby)
05/04 The Specials - Paradiso( The Specials)
05/04 These New Puritans - Paradiso( These New Puritans)
06/04 - 07/04 Wasteland - Zaandam( Dionysos, Joost van Bellen)
06/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. De Steenoven( Frank Boeijen)
06/04 Heaven 17 - De Vorstin( Heaven 17)
06/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Stadsgehoorzaal Leiden( Danny Vera)
06/04 The Specials - Paradiso( The Specials)
07/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Cinema Walburg( Frank Boeijen)
07/04 Joe Jackson - Paradiso( Joe Jackson)
08/04 Beirut - TivoliVredenburg( Beirut)
08/04 Joe Jackson - Paradiso( Joe Jackson)
09/04 Idles - Trix( Idles)
09/04 Giorgio Moroder - Ancienne Belgique (AB)( Giorgio Moroder)
10/04 Robyn - Melkweg( Robyn)
10/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Orpheus( Frank Boeijen)
10/04 Idles - De Helling( Idles)
10/04 Malena Zavala - Sugar Factory( Malena Zavala)
10/04 Joe Jackson - Muziekcentrum Enschede( Joe Jackson)
10/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Schouwburg Cuijk( Danny Vera)
10/04 Giorgio Moroder - Ancienne Belgique (AB)( Giorgio Moroder)
10/04 Marissa Nadler - Vera( Marissa Nadler)
11/04 - 14/04 Roadburn Festival - Tilburg( Drab Majesty, Emma Ruth Rundle, Marissa Nadler)
11/04 Idles / Life - Doornroosje( Idles)
11/04 Joe Jackson - Concertgebouw De Vereeniging( Joe Jackson)
11/04 Hayseed Dixie - Bibelot( Hayseed Dixie)
12/04 - 21/04 Coachella - Californië( Charlotte Gainsbourg, Chvrches, Deep Dish, Diplo, Hurray For The Riff Raff, Kacey Musgraves, Khruangbin, Shame, Soccer Mommy, Superorganism, U.S. Girls)
12/04  Roots of Heaven Festival - Haarlem( Nicole Atkins)
12/04 Wende Snijders - De Pul( Wende Snijders)
12/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Schouwburg Hengelo( Frank Boeijen)
12/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Theater aan het Vrijthof( Danny Vera)
12/04 Kayak - Spirit of 66( Kayak)
12/04 Hayseed Dixie - Luxor Live( Hayseed Dixie)
13/04 - 14/04 Little Waves - Genk( Marissa Nadler)
13/04  Heartland Festival - Hengelo( Hayseed Dixie, Nicole Atkins)
13/04 Wende Snijders - De Roma( Wende Snijders)
13/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Theater aan de Parade( Danny Vera)
13/04 Fischer-Z - TivoliVredenburg( Fischer-Z)
13/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - De Maaspoort( Frank Boeijen)
13/04 Kayak - Cacaofabriek( Kayak)
13/04 Focus - Groene Engel( Focus)
14/04  Down By The River - Venlo( Nicole Atkins)
14/04 Hayseed Dixie - Cacaofabriek( Hayseed Dixie)
14/04 Soap&Skin - Botanique( Soap&Skin)
15/04 Paul Young - Paard( Paul Young)
15/04 Giorgio Moroder - Paradiso( Giorgio Moroder)
15/04 Joe Jackson - Ancienne Belgique (AB)( Joe Jackson)
16/04 Nicole Atkins - Kantine Walhalla( Nicole Atkins)
17/04 Enter Shikari - Ancienne Belgique (AB)( Enter Shikari)
17/04 Danny Vera - Pressure makes Diamonds - Koninklijk Theater Carré( Danny Vera)
18/04 - 20/04 Motel Mozaïque - Rotterdam( Apparat)
18/04 Focus - Duycker( Focus)
18/04 White Lies - Hedon( White Lies)
18/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Figi Theater( Frank Boeijen)
19/04 - 21/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( De Staat, Ellen Allien, Ellen ten Damme, Idles, Ilse DeLange, Indian Askin, Nicole Atkins, White Lies, Within Temptation)
19/04 Pixvae + Conjunto Papa Upa - Grounds( Pixvae)
19/04 Rodrigo Y Gabriela - Koninklijk Circus( Rodrigo Y Gabriela)
19/04 Paul Young - Podium Victorie( Paul Young)
19/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Theater De Leest( Frank Boeijen)
19/04 TenTemPiés - Paradiso( TenTemPiés)
19/04 Wende Snijders - Bibelot( Wende Snijders)
19/04 Kayak - Corneel( Kayak)
20/04  These Go To Eleven - Zwolle( Indian Askin)
20/04 Delain - Boerderij( Delain)
20/04 White Lies - De Oosterpoort( White Lies)
20/04 R. Kelly - The Box( R. Kelly)
20/04 Paul Young - Metropool( Paul Young)
20/04 Paul Young - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Paul Young)
20/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Musis( Frank Boeijen)
20/04 Soap&Skin - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Soap&Skin)
21/04 White Lies - Paard( White Lies)
21/04 Wende Snijders - Koninklijk Theater Carré( Wende Snijders)
21/04 Hollywood Undead - 013( Hollywood Undead)
23/04 Wende Snijders - Paradiso( Wende Snijders)
24/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - ATLAS Theater( Frank Boeijen)
25/04 - 05/05 Les Nuits Botanique - Brussel( Blood Red Shoes, Weyes Blood)
25/04 Jools Holland & His R&B Orchestra - Parkstad Limburg Theaters( Jools Holland & His R&B Orchestra)
26/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Kunstmin Schouwburg( Frank Boeijen)
26/04 Jools Holland & His R&B Orchestra - Paradiso( Jools Holland & His R&B Orchestra)
27/04  Loveland Van Oranje Kingsday - Amsterdam( Sven Väth)
27/04 Clan Of Xymox - Cacaofabriek( Clan Of Xymox)
27/04 Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian - TivoliVredenburg( Fatboy Slim)
28/04 WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin - Baroeg( Clan Of Xymox)
28/04 Nicole Atkins - Der Aa-theater( Nicole Atkins)
29/04 Mother's Finest - De Oosterpoort( Mother's Finest)
29/04 Weyes Blood - Paradiso( Weyes Blood)
30/04 Anouk - Ziggo Dome( Anouk)
30/04 Alan Parsons Live Project - Paradiso( Alan Parsons Live Project)
30/04 David Gray - TivoliVredenburg( David Gray)
01/05 Alan Parsons Live Project - Concertgebouw De Vereeniging( Alan Parsons Live Project)
02/05 David Gray - De Roma( David Gray)
02/05 Alan Parsons Live Project - Ancienne Belgique (AB)( Alan Parsons Live Project)
03/05  Punk in Drublic - Keulen( NOFX)
03/05 - 05/05 Labadoux - Ingelmunster( K's Choice)
03/05 Anouk - Ziggo Dome( Anouk)
03/05 Mother's Finest - Hedon( Mother's Finest)
03/05 Charly Bliss - Cinetol( Charly Bliss)
03/05 Kap Bambino - Bitterzoet( Kap Bambino)
03/05 Focus - Bibelot( Focus)
04/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Ter Vesten( Frank Boeijen)
04/05 10CC - Koningin Elisabethzaal( 10CC)
04/05 Alan Parsons Live Project - De Oosterpoort( Alan Parsons Live Project)
04/05 Focus - Hedon( Focus)
05/05  Bevrijdingspop Haarlem - Haarlem( EUT, Fun Lovin' Criminals)
05/05 Alan Parsons Live Project - TivoliVredenburg( Alan Parsons Live Project)
07/05 Dead Can Dance - Koninklijk Circus( Dead Can Dance)
07/05 Better Oblivion Community Center - Paradiso( Better Oblivion Community Center)
08/05 Dead Can Dance - Koninklijk Circus( Dead Can Dance)
08/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Hasselt( Frank Boeijen)
08/05 Better Oblivion Community Center - De Roma( Better Oblivion Community Center)
08/05 Sergio Mendes - TivoliVredenburg( Sergio Mendes)
08/05 Built to Spill - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Built to Spill)
09/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Oude Luxor Theater( Frank Boeijen)
09/05 Sergio Mendes - Semi-staconcert - Parkstad Limburg Theaters( Sergio Mendes)
10/05 Manfred Mann's Earth Band - De Pul( Manfred Mann's Earth Band)
10/05 Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord - De Vorstin( Gare Du Nord)
10/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Muziekgebouw Eindhoven( Frank Boeijen)
10/05 Kayak - Duycker( Kayak)
11/05 - 12/05 Music On Festival - Amsterdam( Oxia)
11/05 Manfred Mann's Earth Band - Boerderij( Manfred Mann's Earth Band)
11/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Leidse Schouwburg( Frank Boeijen)
12/05 Rod Stewart - Ziggo Dome( Rod Stewart)
12/05 Manfred Mann's Earth Band - Podium Victorie( Manfred Mann's Earth Band)
12/05 Kayak - Hedon( Kayak)
13/05 Dead Can Dance - TivoliVredenburg( Dead Can Dance)
14/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Schouwburg Odeon( Frank Boeijen)
14/05 Dead Can Dance - TivoliVredenburg( Dead Can Dance)
15/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
16/05 Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan - Ziggo Dome( De La Soul)
16/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
16/05 Frank Boeijen - Theater Kerkrade( Frank Boeijen)
17/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
17/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Markant Uden( Frank Boeijen)
17/05 Gruppo Sportivo - P60( Gruppo Sportivo)
18/05 Frank Boeijen - Theater De Veste( Frank Boeijen)
19/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - De Roma( Frank Boeijen)
19/05 Cock Robin - Boerderij( Cock Robin)
20/05 Trixie Whitley - Melkweg( Trixie Whitley)
20/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
21/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
21/05 Giorgio Moroder - Paradiso( Giorgio Moroder)
22/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
22/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Theater De Lampegiet( Frank Boeijen)
23/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 - 25/05 Muziekweekend Pesse - Pesse( Ilse DeLange, Level 42)
24/05 - 26/05 Klomppop Festivalweekend - Ovezande( Indian Askin)
24/05 - 25/05 Sea Star Festival - Umag( Sven Väth)
24/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsschouwburg Nijmegen( Frank Boeijen)
25/05 - 26/05 Pop on Top - Valkenburg( Kaiser Chiefs)
25/05  Central Park - Utrecht( Kaiser Chiefs)
25/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
25/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsschouwburg Nijmegen( Frank Boeijen)
25/05 Focus - DRU-Cultuurfabriek( Focus)
26/05  909 | Festival | - Amsterdam( The Hacker)
26/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
26/05 The Eagles - Sportpaleis( The Eagles)
27/05 Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club - 013( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club)
27/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
28/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
28/05 Die Ärzte - Paradiso( Die Ärzte)
29/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Apparat, Big Thief, Built to Spill, Courtney Barnett, Drab Majesty, FKA twigs, Guided By Voices, Interpol, Jarvis Cocker, Julia Holter, Kurt Vile & The Violators, Lisa Gerrard, Low, Lucy Dacus, Modeselektor, Neneh Cherry, Nitzer Ebb, Robyn, Róisín Murphy, Soccer Mommy)
30/05 - 02/06 NOS Primavera Sound - Porto( Apparat, Big Thief, Built to Spill, Courtney Barnett, Drab Majesty, FKA twigs, Guided By Voices, Interpol, Jarvis Cocker, Julia Holter, Kurt Vile & The Violators, Lisa Gerrard, Low, Lucy Dacus, Modeselektor, Neneh Cherry, Nitzer Ebb, Robyn, Róisín Murphy, Soccer Mommy)
30/05  Dauwpop - Hellendoorn( Black Honey, De Staat, EUT, Kaiser Chiefs, Shame)
31/05 - 02/06 Vestrock - Hulst( Black Honey, Kaiser Chiefs)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Big Thief, Caroline Rose, Cate le Bon, Charlotte Gainsbourg, Guided By Voices, Indian Askin, Interpol, Julia Holter, Kraftwerk, Kurt Vile & The Violators, Lucy Dacus, Miya Folick, Shame, Viagra Boys)
01/06  Diynamic Festival - Amsterdam( Apparat, Boys Noize)
01/06 The Eagles - Ziggo Dome( The Eagles)
03/06 - 06/06 Beaches Brew - Marina di Ravenna( Big Thief, Courtney Barnett)
03/06 The Eagles - Ziggo Dome( The Eagles)
06/06 - 08/06 NorthSide - Aarhus( The Streets)
06/06 The Good, The Bad & The Queen - Paradiso( The Good, The Bad & The Queen)
06/06 Lenny Kravitz - Paleis 12( Lenny Kravitz)
07/06 - 09/06 Rock Im Park - Nürnberg( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Die Ärzte, Slipknot, The Smashing Pumpkins)
07/06 - 09/06 Rock Am Ring - Nürnberg( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Die Ärzte, Slipknot, The Smashing Pumpkins)
08/06 - 09/06 Hello Festival - Emmen( Lenny Kravitz)
08/06 - 10/06 Ribs & Blues - Raalte( My Baby)
08/06 - 10/06 Pinkpop - Landgraaf( Fleetwood Mac)
08/06  Werchter Boutique - Werchter( Fleetwood Mac)
08/06 Julio Iglesias - Sportpaleis( Julio Iglesias)
08/06 Gruppo Sportivo - DRU-Cultuurfabriek( Gruppo Sportivo)
09/06 Nouvelle Vague - Q-Factory( Nouvelle Vague)
10/06 The Smashing Pumpkins - Lotto Arena( The Smashing Pumpkins)
11/06 The Smashing Pumpkins - AFAS Live( The Smashing Pumpkins)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
13/06 - 16/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf( Die Ärzte, Idles, In Extremo, Ministry, Rob Zombie, Slipknot, The Cure, The Smashing Pumpkins, Within Temptation)
14/06 - 16/06 Download Festival UK - Donington Park( Def Leppard, Delain, Rob Zombie, Slipknot, The Smashing Pumpkins, Whitesnake)
14/06  Strijen Rocks - Strijen( Status Quo)
14/06 - 15/06 Holland International Blues Festival - Grolloo( Van Morrison)
14/06 Bryan Adams - Vorst Nationaal( Bryan Adams)
15/06 Julio Iglesias - Ahoy( Julio Iglesias)
16/06 Bryan Adams - Ahoy( Bryan Adams)
16/06 P!nk - Johan Cruijff ArenA( P!nk)
20/06  Knotfest - clisson( Ministry, Rob Zombie, Slipknot)
20/06 Mark Knopfler - Rockhal( Mark Knopfler)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Enter Shikari, Foo Fighters, The Cure)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Enter Shikari, Foo Fighters, The Cure)
21/06 - 24/06 Secret Solstice - Reykjavik( Morcheeba)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( Def Leppard, Dool, Emma Ruth Rundle, Enter Shikari, Kiss, The Dwarves, The Living End, The Sisters of Mercy, Whitesnake, Within Temptation)
21/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Def Leppard, Delain, Living Colour, Ministry, Rob Zombie, Slipknot, Whitesnake, Within Temptation)
22/06 - 23/06 Pagefestival - Stadskanaal( EUT)
22/06 Mark Knopfler - Sportpaleis( Mark Knopfler)
22/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
23/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
23/06 Mark Knopfler - Ziggo Dome( Mark Knopfler)
24/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
25/06 KISS - Ziggo Dome( Kiss)
25/06 Rammstein - De Kuip( Rammstein)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Kylie Minogue)
26/06 - 29/06 VOLT festival - Sopron( Slipknot)
26/06 Het Koninklijk Concertgebouworkest / Spinvis - Paradiso( Spinvis)
27/06 - 29/06 Tinderbox - Odense( Lana Del Rey)
27/06 - 30/06 Garorock - Marmande ( Beirut)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( Black Honey, Charlotte Gainsbourg, De Staat, Elbow, Florence + The Machine, Khruangbin, Kurt Vile & The Violators, Kylie Minogue, Muse, New Order, P!nk, Snarky Puppy, The Cure, The Good, The Bad & The Queen, Underworld, Whispering Sons)
27/06 Muse - Goffertpark( Muse)
28/06 - 09/07 Gent Jazz Festival - Gent( Sting)
28/06 - 29/06 Concert at Sea - Brouwershaven( Live, Nile Rodgers & Chic)
28/06 - 29/06 Dokk'em Open Air - Dokkum( Dool)
28/06 - 30/06 Download Festival Madrid - Madrid( Slipknot)
28/06 Caro Emerald - Openluchttheater Hertme( Caro Emerald)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Cypress Hill, Julia Holter, Khruangbin, Lucy Dacus, Neneh Cherry, Parquet Courts, Robyn, Tears for Fears, The Cure)
29/06  Parkpop Saturday Night - Den Haag( Nile Rodgers & Chic, Skunk Anansie, Tears for Fears)
29/06 - 30/06 Awakenings Festival - Halfweg( Sven Väth)
29/06 Epica - Openluchttheater Hertme( Epica)
30/06 Band Of Horses - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Band Of Horses)
01/07 Ilse DeLange - Concertgebouw( Ilse DeLange)
01/07 Stray Cats - AFAS Live( Stray Cats)
02/07 Limp Bizkit - 013( Limp Bizkit)
02/07 Live - Paradiso( Live)
03/07 - 06/07 Open’er festival - Gdynia ( Idles, Robyn, Vampire Weekend)
03/07 - 07/07 Balaton Sound - Zamárdi( Dubfire)
04/07 - 07/07 Exit Festival - Novi Sad( 65DaysofStatic, The Cure, The Selecter)
04/07 Low - Openluchttheater Rivierenhof( Low)
04/07 De Dijk - Zuiderparktheater( De Dijk)
05/07 - 06/07 Rock Zottegem - Zottegem( Limp Bizkit, Live)
05/07 - 07/07 Cactusfestival - Brugge( Band Of Horses, Bloc Party, Joe Jackson, Neneh Cherry)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( Beirut, Editors, Khruangbin, Low, Parquet Courts, Robyn, Underworld, Vampire Weekend)
07/07 Live - Royal Park Live - Paleis Soestdijk( Live)
08/07 Limp Bizkit - Rockhal( Limp Bizkit)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Robyn, Sophie Hunger, The Chemical Brothers, The Cure, The Hives, The Smashing Pumpkins, Vampire Weekend)
10/07 - 14/07 Dour Festival - Dour( Apparat, Viagra Boys)
10/07 Rammstein - Koning Boudewijnstadion( Rammstein)
11/07 - 13/07 Pohoda Festival - Trenčín( Charlotte Gainsbourg, Lykke Li, Viagra Boys)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( The Cure, The Smashing Pumpkins)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Cut Copy, Hot Chip, Idles, Khruangbin, Modeselektor, Shame, Viagra Boys)
11/07 De Dijk - Burgerweeshuis( De Dijk)
12/07 - 14/07 Sjock - Gierle( The Hives)
12/07 - 14/07 NN North Sea Jazz - Rotterdam( Burt Bacharach, Lauryn Hill, My Baby, Young Gun Silver Fox)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Foreigner, Joe Jackson, John Fogerty, Level 42, Living Colour, My Baby, Nile Rodgers & Chic, Skunk Anansie, Snow Patrol, Sting, The Charlatans, The Specials)
12/07 De Dijk - Burgerweeshuis( De Dijk)
13/07 De Dijk - Openluchttheater Caprera( De Dijk)
14/07  TW Classic - Werchter( Anouk, John Fogerty, Skunk Anansie)
14/07 De Dijk - Openluchttheater Caprera( De Dijk)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Boys Noize, Florence + The Machine, Metric, Thirty Seconds to Mars)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Florence + The Machine, The Cure)
18/07 - 21/07 Festival Internacional de Benicassim - Benicassim( Franz Ferdinand, Kings of Leon, Lana Del Rey)
18/07 - 20/07 Super Bock Super Rock - Lissabon( Calexico, Cat Power, Charlotte Gainsbourg, Lana Del Rey, Metronomy, Superorganism)
18/07 - 21/07 Welcome To The Village - Leeuwarden( Husky Loops)
18/07 - 20/07 Sónar Barcelona - Barcelona( Underworld)
19/07 - 21/07 Melt! Festival - Gräfenhainichen( Ellen Allien, Modeselektor)
19/07 - 21/07 Blues Peer - Peer( Beth Hart)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Metric, Shame)
20/07 - 21/07 Amphi Festival - Keulen( Agent Side Grinder, Dive, Haujobb, In Extremo, Nitzer Ebb)
20/07  Welcome to the Future - Landsmeer( Carl Craig, Sven Väth)
20/07 Gruppo Sportivo - Boerderij( Gruppo Sportivo)
26/07 Monster Magnet - TivoliVredenburg( Monster Magnet)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Delain, The Sisters of Mercy, Within Temptation)
01/08 - 05/08 Dekmantel Festival - Amsterdam( Nitzer Ebb, Róisín Murphy)
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( NOFX, The Damned)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Neneh Cherry)
03/08 Jessie J - NDSM-werf( Jessie J)
04/08 Los Lobos - Openluchttheater Rivierenhof( Los Lobos)
06/08 Thirty Seconds to Mars - NDSM-werf( Thirty Seconds to Mars)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Chvrches, Florence + The Machine, Foo Fighters, Franz Ferdinand, Idles, Pale Waves, Razorlight, Superorganism)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Mitski, Modeselektor, Robyn, The Cure)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Indian Askin)
09/08 Wende Snijders - Natuurtheater Oisterwijk( Wende Snijders)
10/08 - 11/08 M'era Luna - Hildesheim( ASP, Diary of Dreams, Die Krupps, Melotron, Neuroticfish, Suicide Commando, VNV Nation, Within Temptation, Zeromancer, [:SITD:])
11/08 P!nk - Malieveld( P!nk)
11/08 Wende Snijders - Openluchttheater Caprera( Wende Snijders)
12/08 Wende Snijders - Slottuintheater( Wende Snijders)
14/08 - 18/08 Brussels Summer Festival - Brussel( Giorgio Moroder, Manic Street Preachers)
15/08 - 18/08 W-festival - Amougies( Adam Ant, And One, Apoptygma Berzerk, In Strict Confidence, Killing Joke, Nik Kershaw, Nitzer Ebb, Portion Control, Rendez-Vous, She Wants Revenge, The Human League, The Stranglers, Then Comes Silence, VNV Nation, Whispering Sons)
16/08 - 18/08 Highfield Festival - Leipzig( Enter Shikari, The Prodigy, Thirty Seconds to Mars)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Franz Ferdinand, Giorgio Moroder, Idles, My Baby, New Order, The Good, The Bad & The Queen, The Prodigy, The Streets, Whitney)
22/08 Nits - Zuiderparktheater( Nits)
23/08 - 25/08 Reading/Leeds festival - Reading( Chvrches, Enter Shikari, Foo Fighters, Pale Waves)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( The Cure)
23/08 - 25/08 Leeds festival - leeds( Foo Fighters, Pale Waves)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( Courtney Barnett)
30/08 Wende Snijders - Podium Victorie( Wende Snijders)
31/08 Frank Boeijen - Openluchttheater Caprera( Frank Boeijen)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Courtney Barnett, Kings of Leon, Pale Waves, Underworld)
07/09  Tuckerville - Enschede( Ilse DeLange)
12/09 - 15/09 eilân - West-Terschelling( Apparat)
12/09 Ayreon - 013( Fish)
13/09 - 14/09 Appelpop - Tiel( Within Temptation)
13/09 Ayreon - 013( Fish)
14/09 Ayreon - 013( Fish)
15/09 Ayreon - 013( Fish)
15/09 Ayreon - 013( Fish)
21/09 Alice Cooper - Vorst Nationaal( Alice Cooper)
23/09 The Sisters of Mercy - Ancienne Belgique (AB)( The Sisters of Mercy)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Muse, P!nk, Seal)
28/09 50 jaar CO2 - Baroeg( Silent Runners)
01/10 The Selecter - Mezz( The Selecter)
02/10 Alice Cooper - 013( Alice Cooper)
02/10 Ilse DeLange - Flint( Ilse DeLange)
02/10 The Selecter - Doornroosje( The Selecter)
04/10 Ilse DeLange - Theater de Spiegel( Ilse DeLange)
05/10 Epica - TivoliVredenburg( Epica)
05/10 The Analogues - Ziggo Dome( The Analogues)
06/10 Ilse DeLange - Theaters Tilburg( Ilse DeLange)
08/10 Marc Almond - Metropool( Marc Almond)
09/10 Marc Almond - TivoliVredenburg( Marc Almond)
10/10 Marc Almond - Paard( Marc Almond)
11/10 The Selecter - Melkweg( The Selecter)
11/10 Ilse DeLange - TivoliVredenburg( Ilse DeLange)
12/10 Marc Almond - 013( Marc Almond)
12/10 Ilse DeLange - Theater de Kampanje( Ilse DeLange)
13/10 Marc Almond - Podium Victorie( Marc Almond)
18/10 Fischer-Z - TivoliVredenburg( Fischer-Z)
18/10 Ilse DeLange - Muziekgebouw Eindhoven( Ilse DeLange)
19/10 Fischer-Z - M.C. Cactus( Fischer-Z)
19/10 Ilse DeLange - Theater aan het Vrijthof( Ilse DeLange)
20/10 The Sisters of Mercy - TivoliVredenburg( The Sisters of Mercy)
22/10 Angie Stone - La Madeleine( Angie Stone)
23/10 Angie Stone - TivoliVredenburg( Angie Stone)
24/10 Angie Stone - Paard( Angie Stone)
25/10 Ilse DeLange - Nieuwe Luxor Theater( Ilse DeLange)
26/10 Ilse DeLange - Goudse Schouwburg( Ilse DeLange)
30/10 Ilse DeLange - De Oosterpoort( Ilse DeLange)
01/11 Snarky Puppy - TivoliVredenburg( Snarky Puppy)
01/11 Ilse DeLange - Theater - Congrescentrum De Tamboer( Ilse DeLange)
02/11 Ilse DeLange - De Harmonie( Ilse DeLange)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
06/11 Ilse DeLange - Philharmonie Haarlem( Ilse DeLange)
07/11 Ilse DeLange - Zuiderstrandtheater( Ilse DeLange)
07/11 Blood Red Shoes - 013( Blood Red Shoes)
08/11 Blood Red Shoes - Paard( Blood Red Shoes)
08/11 A-HA - AFAS Live( A-HA)
09/11 Blood Red Shoes - Melkweg( Blood Red Shoes)
09/11 Ilse DeLange - Orpheus( Ilse DeLange)
09/11 The Real Thing - De Vorstin( The Real Thing)
10/11 Blood Red Shoes - Doornroosje( Blood Red Shoes)
13/11 Electric Six - Luxor Live( Electric Six)
14/11 Ilse DeLange - CCXL Theater( Ilse DeLange)
14/11 De Dijk - Effenaar( De Dijk)
14/11 Electric Six - TivoliVredenburg( Electric Six)
14/11 Kim Wilde - De Vorstin( Kim Wilde)
15/11 Electric Six - Gebr. De Nobel( Electric Six)
15/11 Kim Wilde - Parkstad Limburg Theaters( Kim Wilde)
15/11 Ilse DeLange - De Maaspoort( Ilse DeLange)
16/11 Electric Six - Q-Factory( Electric Six)
16/11 Ilse DeLange - Concertgebouw De Vereeniging( Ilse DeLange)
16/11 Kim Wilde - 013( Kim Wilde)
17/11 Kim Wilde - Podium Victorie( Kim Wilde)
20/11 Kim Wilde - De Oosterpoort( Kim Wilde)
21/11 Ilse DeLange - Chassé Theater( Ilse DeLange)
21/11 Kim Wilde - Musis( Kim Wilde)
22/11 Ilse DeLange - Musis( Ilse DeLange)
22/11 Kim Wilde - Paard( Kim Wilde)
23/11 Ilse DeLange - Theater aan de Parade( Ilse DeLange)
24/11 Kim Wilde - Kursaal Oostende( Kim Wilde)
28/11 Ilse DeLange - Schouwburg Amphion( Ilse DeLange)
29/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
29/11 Ilse DeLange - Schouwburg Het Park( Ilse DeLange)
30/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
30/11 Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo( Ilse DeLange)
02/12 The Paper Kites - Paradiso( The Paper Kites)
05/12 De Dijk - De Oosterpoort( De Dijk)
06/12 De Dijk - De Oosterpoort( De Dijk)
06/12 Marillion - Concertgebouw De Vereeniging( Marillion)
07/12 Marillion - TivoliVredenburg( Marillion)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.