Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda E-Clect-Eddy

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: E-Clect-Eddy - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die E-Clect-Eddy heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

23/04 Wende Snijders - Paradiso( Wende Snijders)
24/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - ATLAS Theater( Frank Boeijen)
25/04 - 05/05 Les Nuits Botanique - Brussel( Blood Red Shoes, Kap Bambino, Weyes Blood)
25/04 Jools Holland & His R&B Orchestra - Parkstad Limburg Theaters( Jools Holland & His R&B Orchestra)
26/04 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Kunstmin Schouwburg( Frank Boeijen)
26/04 Jools Holland & His R&B Orchestra - Paradiso( Jools Holland & His R&B Orchestra)
27/04  Loveland Van Oranje Kingsday - Amsterdam( Sven Väth)
27/04 - 28/04 Trubute Factory - Eindhoven( Green Day, Rage Against The Machine, System Of A Down)
27/04  De Reactie - Enschede( Ellen Allien)
27/04 Clan Of Xymox - Cacaofabriek( Clan Of Xymox)
27/04 Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian - TivoliVredenburg( Fatboy Slim)
28/04 WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin - Baroeg( Clan Of Xymox)
28/04 Apparat - Ancienne Belgique (AB)( Apparat)
28/04 Nicole Atkins - Der Aa-theater( Nicole Atkins)
29/04 Mother's Finest - De Oosterpoort( Mother's Finest)
29/04 Weyes Blood - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Weyes Blood)
30/04 Anouk - Ziggo Dome( Anouk)
30/04 David Gray - TivoliVredenburg( David Gray)
30/04 Alan Parsons Live Project - Paradiso( Alan Parsons Live Project)
01/05 Alan Parsons Live Project - Concertgebouw De Vereeniging( Alan Parsons Live Project)
02/05 Alan Parsons Live Project - Ancienne Belgique (AB)( Alan Parsons Live Project)
02/05 David Gray - De Roma( David Gray)
02/05 Beryl Anne / Pyke - Paard( Pyke)
03/05 - 05/05 Labadoux - Ingelmunster( K's Choice)
03/05  Punk in Drublic - Keulen( NOFX)
03/05 Lily & Madeleine - Paradiso( Lily & Madeleine)
03/05 Anouk - Ziggo Dome( Anouk)
03/05 Kap Bambino - Bitterzoet( Kap Bambino)
03/05 Charly Bliss - Cinetol( Charly Bliss)
03/05 Focus - Bibelot( Focus)
04/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Ter Vesten( Frank Boeijen)
04/05 10CC - Koningin Elisabethzaal( 10CC)
04/05 Alan Parsons Live Project - De Oosterpoort( Alan Parsons Live Project)
04/05 Focus - Hedon( Focus)
05/05  Bevrijdingsfestival Zuid-Holland - Rotterdam( EUT)
05/05  Bevrijdingsfestival Zeeland - Vlissingen( Kraak & Smaak)
05/05  Bevrijdingspop Haarlem - Haarlem( EUT, Fun Lovin' Criminals)
05/05  Bevrijdingsfestival Utrecht - Utrecht( Bettie Serveert, Ellen ten Damme)
05/05  Bevrijdingsfestival Limburg - Roermond( Danny Vera)
05/05  Bevrijdingsfestival Alkmaar - Alkmaar( The Streets)
05/05  Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle( Ilse DeLange, My Baby)
05/05  Bevrijdingsfestival Groningen - Groningen( Danny Vera, My Baby)
05/05  Bevrijdingsfestival Brabant - 's-Hertogenbosch( Mamas Gun)
05/05  Bevrijdingsfestival Gelderland - Wageningen( Ilse DeLange, Lenny Kravitz)
05/05 Alan Parsons Live Project - TivoliVredenburg( Alan Parsons Live Project)
07/05 Dead Can Dance - Koninklijk Circus( Dead Can Dance)
07/05 Better Oblivion Community Center - Paradiso( Better Oblivion Community Center)
08/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - C.C. Hasselt( Frank Boeijen)
08/05 Dead Can Dance - Koninklijk Circus( Dead Can Dance)
08/05 Better Oblivion Community Center - De Roma( Better Oblivion Community Center)
08/05 Sergio Mendes - TivoliVredenburg( Sergio Mendes)
08/05 Built to Spill - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Built to Spill)
09/05 - 11/05 The Great Escape Festival - Brighton( Charly Bliss, EUT, Mini Mansions, Pixx, Viagra Boys, Whispering Sons)
09/05 Sergio Mendes - Semi-staconcert - Parkstad Limburg Theaters( Sergio Mendes)
09/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Oude Luxor Theater( Frank Boeijen)
10/05 - 11/05 ANTISHIT FEST - 's-Hertogenbosch( NOFX)
10/05 Manfred Mann's Earth Band - De Pul( Manfred Mann's Earth Band)
10/05 Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord - De Vorstin( Gare Du Nord)
10/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Muziekgebouw Eindhoven( Frank Boeijen)
10/05 Kayak - Duycker( Kayak)
11/05 - 12/05 Music On Festival - Amsterdam( Oxia)
11/05 Clan Of Xymox / The Other - Grenswerk( Clan Of Xymox)
11/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Leidse Schouwburg( Frank Boeijen)
11/05 Manfred Mann's Earth Band - Boerderij( Manfred Mann's Earth Band)
12/05 Rod Stewart - Ziggo Dome( Rod Stewart)
12/05 Manfred Mann's Earth Band - Podium Victorie( Manfred Mann's Earth Band)
12/05 Kayak - Hedon( Kayak)
13/05 Dead Can Dance - TivoliVredenburg( Dead Can Dance)
14/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Schouwburg Odeon( Frank Boeijen)
14/05 Dead Can Dance - TivoliVredenburg( Dead Can Dance)
15/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
15/05 De Koninklijke Muziekkapel Belgische marine & Ozark Henry - Kursaal Oostende( Ozark Henry)
16/05 Frank Boeijen - Theater Kerkrade( Frank Boeijen)
16/05 Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan - Ziggo Dome( De La Soul)
16/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
17/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
17/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Markant Uden( Frank Boeijen)
17/05 Gruppo Sportivo - P60( Gruppo Sportivo)
18/05 Frank Boeijen - Theater De Veste( Frank Boeijen)
19/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - De Roma( Frank Boeijen)
19/05  7th Sunday Festival - Erp( Felix da housecat)
19/05 Cock Robin - Boerderij( Cock Robin)
20/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
20/05 Trixie Whitley - Melkweg( Trixie Whitley)
21/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
21/05 70 jaar Arno - Kursaal Oostende( Arno)
21/05 Giorgio Moroder - Paradiso( Giorgio Moroder)
22/05 NOFX - Melkweg( NOFX)
22/05 Arno - Kursaal Oostende( Arno)
22/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Theater De Lampegiet( Frank Boeijen)
22/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
23/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 - 25/05 Muziekweekend Pesse - Pesse( Ilse DeLange, Level 42)
24/05 - 26/05 Sniester Festival - Den Haag( Blanck Mass, EUT)
24/05 - 25/05 Sea Star Festival - Umag( Sven Väth)
24/05 - 26/05 Klomppop Festivalweekend - Ovezande( Indian Askin)
24/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsschouwburg Nijmegen( Frank Boeijen)
25/05 - 26/05 Pop on Top - Valkenburg( Kaiser Chiefs)
25/05  Central Park - Utrecht( Kaiser Chiefs)
25/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
25/05 Frank Boeijen - Theatertournee 2019 - Stadsschouwburg Nijmegen( Frank Boeijen)
25/05 Focus - DRU-Cultuurfabriek( Focus)
26/05  909 | Festival | - Amsterdam( The Hacker)
26/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
26/05 The Eagles - Sportpaleis( The Eagles)
27/05 Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club - 013( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club)
27/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
28/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
28/05 Die Ärzte - Paradiso( Die Ärzte)
29/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
30/05  Dauwpop - Hellendoorn( Black Honey, De Staat, EUT, Kaiser Chiefs, Shame, Wende Snijders)
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Apparat, Big Thief, Built to Spill, Courtney Barnett, Drab Majesty, FKA twigs, Guided By Voices, Interpol, Jarvis Cocker, Julia Holter, Kurt Vile & The Violators, Lisa Gerrard, Low, Lucy Dacus, Miley Cyrus, Modeselektor, Neneh Cherry, Nitzer Ebb, Robyn, Róisín Murphy, Soccer Mommy)
30/05 De La Soul - Musis( De La Soul)
31/05 - 02/06 Vestrock - Hulst( Black Honey, Kaiser Chiefs, White Lies)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Big Thief, Caroline Rose, Cate le Bon, Charlotte Gainsbourg, Guided By Voices, Indian Askin, Interpol, Julia Holter, Kraftwerk, Kurt Vile & The Violators, Lucy Dacus, Miya Folick, Shame, Viagra Boys, Whispering Sons, Wooden Shjips)
01/06  Diynamic Festival - Amsterdam( Apparat, Boys Noize)
01/06 The Eagles - Ziggo Dome( The Eagles)
02/06 White Lies - Patronaat( White Lies)
03/06 - 06/06 Beaches Brew - Marina di Ravenna( Big Thief, Courtney Barnett)
03/06 The Eagles - Ziggo Dome( The Eagles)
04/06 The Analogues - Theater De Lievekamp( The Analogues)
05/06 The Analogues - Theater De Lievekamp( The Analogues)
06/06 - 08/06 NorthSide - Aarhus( The Streets)
06/06 - 08/06 NOS Primavera Sound - Porto( Apparat, Big Thief, Built to Spill, Courtney Barnett, Drab Majesty, FKA twigs, Guided By Voices, Interpol, Jarvis Cocker, Julia Holter, Kurt Vile & The Violators, Lisa Gerrard, Low, Lucy Dacus, Modeselektor, Neneh Cherry, Nitzer Ebb, Robyn, Róisín Murphy, Soccer Mommy)
06/06 The Good, The Bad & The Queen - Paradiso( The Good, The Bad & The Queen)
06/06 Lenny Kravitz - Paleis 12( Lenny Kravitz)
07/06 - 10/06 Wave Gotik Treffen - Leipzig( Bragolin, Dear Deer, Hante., Haujobb, In Strict Confidence, Inkubus Sukkubus, London After Midnight, Nitzer Ebb)
07/06 - 09/06 Rock Im Park - Nürnberg( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Die Ärzte, Slipknot, The Smashing Pumpkins)
07/06 - 09/06 Rock Am Ring - Nürnberg( Alice In Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Die Ärzte, Slipknot, The Smashing Pumpkins)
07/06 Caro Emerald - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Caro Emerald)
07/06 Gruppo Sportivo - De Flux( Gruppo Sportivo)
08/06 - 10/06 Ribs & Blues - Raalte( My Baby)
08/06  Werchter Boutique - Werchter( Fleetwood Mac, Snow Patrol, The Pretenders)
08/06 - 10/06 Pinkpop - Landgraaf( Anouk, Blood Red Shoes, Elbow, Fleetwood Mac, Leaf, Lenny Kravitz, Mark Ronson, Nana Adjoa, The Cure, White Lies)
08/06 - 09/06 Hello Festival - Emmen( Lenny Kravitz)
08/06 Caro Emerald - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Caro Emerald)
08/06 Julio Iglesias - Sportpaleis( Julio Iglesias)
08/06 Gruppo Sportivo - DRU-Cultuurfabriek( Gruppo Sportivo)
08/06 Joost van Bellen - Melkweg( Joost van Bellen)
09/06 Nouvelle Vague - Q-Factory( Nouvelle Vague)
10/06 The Smashing Pumpkins - Lotto Arena( The Smashing Pumpkins)
11/06 The Smashing Pumpkins - AFAS Live( The Smashing Pumpkins)
11/06 The Analogues - Rijswijkse Schouwburg( The Analogues)
12/06 The Analogues - Rijswijkse Schouwburg( The Analogues)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
12/06 Joan As Policewoman - Patronaat( Joan As Policewoman)
13/06 - 16/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf( Die Ärzte, Idles, In Extremo, Ministry, Rob Zombie, Slipknot, The Cure, The Smashing Pumpkins, Within Temptation)
13/06 - 16/06 Isle of Wight - Isle of Wight, Newport( Fatboy Slim, Garbage, Idles, Lily Allen, Madness, Mystery Jets)
13/06 Joan As Policewoman - Paard( Joan As Policewoman)
14/06 - 16/06 Download Festival UK - Donington Park( Def Leppard, Delain, Rob Zombie, Slipknot, The Smashing Pumpkins, Whitesnake)
14/06  Strijen Rocks - Strijen( Status Quo)
14/06 - 15/06 Holland International Blues Festival - Grolloo( Van Morrison)
14/06 Bryan Adams - Vorst Nationaal( Bryan Adams)
14/06 The Beatles Revival - Fletcher Hotel( The Beatles Revival)
15/06 Julio Iglesias - Ahoy( Julio Iglesias)
16/06 Caro Emerald - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Caro Emerald)
16/06 P!nk - Johan Cruijff ArenA( P!nk)
16/06 Bryan Adams - Ahoy( Bryan Adams)
17/06 Garbage - Ancienne Belgique (AB)( Garbage)
18/06 The Dahmers / The Dwarves - Patronaat( The Dwarves)
19/06 - 23/06 WAVES - Den Burg( EUT)
20/06  Knotfest - clisson( Ministry, Rob Zombie, Slipknot)
20/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Def Leppard, Delain, Kiss, Living Colour, Ministry, Rob Zombie, Slipknot, Whitesnake, Within Temptation)
20/06 Mark Knopfler - Rockhal( Mark Knopfler)
20/06 Garbage - Paradiso( Garbage)
20/06 Pixx - Cinetol( Pixx)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Bloc Party, Enter Shikari, Foo Fighters, Idles, Johnny Marr, The Cure)
21/06 - 23/06 Grolsch Drakenboot Festival - Apeldoorn( De Dijk)
21/06 - 24/06 Secret Solstice - Reykjavik( Morcheeba)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( Def Leppard, Dool, Emma Ruth Rundle, Enter Shikari, Kiss, The Dwarves, The Living End, The Sisters of Mercy, Whitesnake, Within Temptation)
21/06 - 23/06 Rotterdam Bluegrass Festival - Rotterdam( The Pedro Delgados)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Bloc Party, Enter Shikari, Foo Fighters, Idles, Johnny Marr, The Cure)
21/06 Garbage - De Oosterpoort( Garbage)
21/06 Green Lizard / Rudeboy / Urban Dance Squad - Groene Engel( Rudeboy, Urban Dance Squad)
22/06  Stadspark Live - Groningen( Anouk, Sting, The Specials)
22/06 - 23/06 Pagefestival - Stadskanaal( EUT)
22/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
22/06 Mark Knopfler - Sportpaleis( Mark Knopfler)
22/06 Vive La Fête - Paradiso( Vive La Fête)
23/06  Loose Ends - Amsterdam( Indian Askin, Sunflower Bean)
23/06 Mark Knopfler - Ziggo Dome( Mark Knopfler)
23/06 The B-52s - Paradiso( The B-52s)
23/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
23/06 Green Lizard Ft. Rudeboy - Tribute To The 90's - Gigant( Rudeboy)
23/06 Ministry - Doornroosje( Ministry)
24/06 The B-52s - Ancienne Belgique (AB)( The B-52s)
24/06 De Dijk - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( De Dijk)
25/06 The Analogues - Theater Sneek( The Analogues)
25/06 Band Of Horses - Paard( Band Of Horses)
25/06 KISS - Ziggo Dome( Kiss)
25/06 Rammstein - De Kuip( Rammstein)
26/06 - 29/06 VOLT festival - Sopron( Slipknot)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Cat Power, Diplo, Friendly Fires, Hot Chip, Idles, Interpol, Johnny Marr, Kurt Vile & The Violators, Kylie Minogue, Lauryn Hill, Low, Miley Cyrus, Neneh Cherry, Pale Waves, Santigold, Sharon van Etten, Snow Patrol, The Chemical Brothers, The Cure, The Good, The Bad & The Queen, The Killers, The Streets, Vampire Weekend)
26/06 The Analogues - Theater Sneek( The Analogues)
26/06 Robyn - AFAS Live( Robyn)
26/06 Het Koninklijk Concertgebouworkest / Spinvis - Paradiso( Spinvis)
27/06 - 30/06 Garorock - Marmande ( Beirut)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( Beirut, Black Honey, Charlotte Gainsbourg, De Staat, Elbow, Florence + The Machine, Khruangbin, Kurt Vile & The Violators, Kylie Minogue, Muse, New Order, P!nk, Robyn, Snarky Puppy, The Cure, The Good, The Bad & The Queen, Underworld, Whispering Sons)
27/06 - 29/06 Tinderbox - Odense( Lana Del Rey)
27/06 Muse - Goffertpark( Muse)
28/06 - 30/06 Download Festival Madrid - Madrid( Slipknot)
28/06 - 09/07 Gent Jazz Festival - Gent( Sting)
28/06 - 30/06 Couleur Café - Brussel( Amparanoia, Hollie Cook, Lauryn Hill)
28/06 - 30/06 Jera On Air - Ysselsteyn( Enter Shikari)
28/06 - 29/06 Concert at Sea - Brouwershaven( Ilse DeLange, Live, Nile Rodgers & Chic)
28/06 - 29/06 Dokk'em Open Air - Dokkum( Dool)
28/06 Caro Emerald - Openluchttheater Hertme( Caro Emerald)
28/06 Beirut - Rockhal( Beirut)
29/06 - 30/06 ParkCity Live - Heerlen( De Dijk, Fischer-Z, Ilse DeLange, Within Temptation)
29/06 - 30/06 Awakenings Festival - Halfweg( Sven Väth)
29/06  Parkpop Saturday Night - Den Haag( Cypress Hill, Gruppo Sportivo, My Baby, Nile Rodgers & Chic, Skunk Anansie, Tears for Fears)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Cypress Hill, Johnny Marr, Julia Holter, Khruangbin, Lucy Dacus, Neneh Cherry, Parquet Courts, Robyn, Sharon van Etten, Tears for Fears, The Cure, Vampire Weekend, Weyes Blood)
29/06 Epica - Openluchttheater Hertme( Epica)
30/06  Parkpop - Den Haag( Ilse DeLange)
30/06 Band Of Horses - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Band Of Horses)
30/06 De Dijk - Bostheater Ommen( De Dijk)
01/07 Ilse DeLange - Concertgebouw( Ilse DeLange)
01/07 Skunk Anansie - Rockhal( Skunk Anansie)
01/07 Stray Cats - AFAS Live( Stray Cats)
02/07 Limp Bizkit - 013( Limp Bizkit)
02/07 Live - Paradiso( Live)
03/07 - 07/07 Balaton Sound - Zamárdi( Dubfire)
03/07 - 06/07 Open'er festival - Gdynia ( Idles, Lana Del Rey, Robyn, The Smashing Pumpkins, Vampire Weekend)
04/07 - 07/07 Exit Festival - Novi Sad( 65DaysofStatic, The Cure, The Selecter)
04/07 Low - Openluchttheater Rivierenhof( Low)
04/07 De Dijk - Zuiderparktheater( De Dijk)
05/07 - 07/07 We Are Electric Weekender - Boxtel( The Chemical Brothers)
05/07 - 07/07 Dias Latinos - Amersfoort( Zuco 103)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( Beirut, De Staat, dEUS, Editors, Grace Jones, Khruangbin, Low, Parquet Courts, Robyn, Underworld, Vampire Weekend)
05/07 - 07/07 Cactusfestival - Brugge( Band Of Horses, Bloc Party, Cat Power, dEUS, Joe Jackson, Neneh Cherry, Parquet Courts, Trixie Whitley, Whispering Sons)
05/07 - 06/07 Rock Zottegem - Zottegem( Interpol, Limp Bizkit, Live, Tears for Fears)
06/07  Dijkpop - Andijk( Danko Jones, EUT)
06/07  Expedition Festival - Rotterdam( Ellen Allien)
06/07  Fields of Joy Festival - Oldenzaal( De Dijk)
06/07  Latitude Festival - Suffolk( Baxter Dury, Cat Power, Chvrches, Khruangbin, Lana Del Rey, Nadine Shah, Neneh Cherry, Pale Waves, Snow Patrol, Underworld)
07/07 Le Butcherettes - Paard( Le Butcherettes)
07/07 Live - Royal Park Live - Paleis Soestdijk( Live)
07/07 Mattiel - Paradiso( Mattiel)
08/07 Limp Bizkit - Rockhal( Limp Bizkit)
08/07 Neneh Cherry Live at Amsterdamse Bos - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Neneh Cherry)
08/07 Le Butcherettes - Paradiso( Le Butcherettes)
09/07 Live - TivoliVredenburg( Live)
09/07 Neil Young + Promise of the Real - Sportpaleis( Neil Young)
09/07 Cypress Hill - Rockhal( Cypress Hill)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Black Honey, Cat Power, Empire of the Sun, Gossip, Johnny Marr, Lauryn Hill, Parquet Courts, Robyn, Sophie Hunger, The Chemical Brothers, The Cure, The Hives, The Smashing Pumpkins, Vampire Weekend)
10/07 - 14/07 Dour Festival - Dour( Apparat, Cypress Hill, Metronomy, Viagra Boys, Whispering Sons)
10/07 Neil Young + Promise of the Real - Ziggo Dome( Neil Young)
10/07 Rammstein - Koning Boudewijnstadion( Rammstein)
10/07 Cat Power - Paradiso( Cat Power)
11/07 - 13/07 Pohoda Festival - Trenčín( Charlotte Gainsbourg, Lykke Li, Viagra Boys, Vitalic)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( The Cure, The Smashing Pumpkins)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Cut Copy, Hot Chip, Idles, Khruangbin, Modeselektor, Shame, The Good, The Bad & The Queen, Viagra Boys)
11/07 Within Temptation - Paleis Soestdijk( Within Temptation)
11/07 De Dijk - Burgerweeshuis( De Dijk)
12/07 - 14/07 NN North Sea Jazz - Rotterdam( Burt Bacharach, Juanes, Lauryn Hill, My Baby, Young Gun Silver Fox)
12/07 - 14/07 Sjock - Gierle( The Hives)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Foreigner, Joe Jackson, John Fogerty, Level 42, Living Colour, My Baby, Nile Rodgers & Chic, Skunk Anansie, Snow Patrol, Sting, The Charlatans, The Specials)
12/07 - 14/07 Big Rivers Festival - Dordrecht( Zuco 103)
12/07 Anouk / Di-rect - Royal Park Live - Paleis Soestdijk( Anouk)
12/07 Living Colour - Hedon( Living Colour)
12/07 De Dijk - Burgerweeshuis( De Dijk)
13/07 - 29/07 Valkhof Festival - Nijmegen( Mattiel, Whispering Sons)
13/07 - 14/07 Neverland - Landgraaf( Joost van Bellen)
13/07 De Dijk - Openluchttheater Caprera( De Dijk)
14/07  TW Classic - Werchter( Anouk, John Fogerty, Skunk Anansie)
14/07 De Dijk - Openluchttheater Caprera( De Dijk)
15/07 Mattiel - 4AD( Mattiel)
15/07 Gossip - Den Atelier( Gossip)
16/07 Gossip - Paradiso( Gossip)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Boys Noize, Chvrches, Florence + The Machine, Lamb, Limp Bizkit, Metric, Thirty Seconds to Mars)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Florence + The Machine, The Cure)
17/07 Mattiel / No Vacation - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Mattiel)
18/07 - 21/07 Festival Internacional de Benicassim - Benicassim( Fatboy Slim, Franz Ferdinand, Kings of Leon, Lana Del Rey, Superorganism)
18/07 - 20/07 Sónar Barcelona - Barcelona( DJ Krush, Underworld)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( De Staat, White Lies)
18/07 - 20/07 Super Bock Super Rock - Lissabon( Calexico, Cat Power, Charlotte Gainsbourg, Lana Del Rey, Metronomy, Superorganism)
18/07 - 21/07 Welcome To The Village - Leeuwarden( Husky Loops, Indian Askin, Mattiel, Whispering Sons)
18/07 Delinquent Habits - dB's( Delinquent Habits)
19/07 - 21/07 Melt! Festival - Gräfenhainichen( Ellen Allien, Modeselektor)
19/07 - 21/07 Blues Peer - Peer( Beth Hart)
19/07 - 21/07 PAROOKAVILLE - Weeze( Martin Solveig)
19/07 Everlast - De Helling( Everlast)
20/07 - 21/07 Amphi Festival - Keulen( Agent Side Grinder, Dive, Haujobb, Hocico, In Extremo, Nitzer Ebb, Project Pitchfork, Rabia Sorda, White Lies)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Metric, Shame)
20/07  Welcome to the Future - Landsmeer( Carl Craig, Sven Väth)
20/07 Gruppo Sportivo - Boerderij( Gruppo Sportivo)
23/07 - 27/07 Boomtown - Gent( Graham Nash)
23/07  Rotterdam Unlimited - Rotterdam( Orkesta Mendoza)
25/07 Graham Nash - Zuiderparktheater( Graham Nash)
26/07 - 07/08 MOODS! Festival - Brugge( Les Negresses Vertes)
26/07 - 28/07 Suikerrock Festival - Tienen( Goose)
26/07 Monster Magnet - TivoliVredenburg( Monster Magnet)
28/07  Blommenkinders Festival - Roosendaal( Focus)
01/08 - 04/08 Solar Weekend - Roermond( Ellen Allien)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Delain, Monster Magnet, The Damned, The Sisters of Mercy, Within Temptation)
01/08 - 05/08 Dekmantel Festival - Amsterdam( Nitzer Ebb, Róisín Murphy)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Neneh Cherry, Superorganism)
02/08 - 03/08 Huntenpop - Ulft( Ilse DeLange, Level 42)
02/08 - 04/08 Folkfestival Dranouter - Dranouter( Ibeyi)
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( Monster Magnet, NOFX, Róisín Murphy, The Chemical Brothers, The Damned, Trixie Whitley)
03/08  Schollenpop - Scheveningen( EUT)
03/08 Jessie J - NDSM-werf( Jessie J)
04/08  Tussen De Hoge Bomen - Amstelveen( Danny Vera)
04/08 Los Lobos - Openluchttheater Rivierenhof( Los Lobos)
05/08 José González - Zuiderparktheater( José González)
06/08 Thirty Seconds to Mars - NDSM-werf( Thirty Seconds to Mars)
06/08 Father John Misty / José González - Openluchttheater Caprera( José González)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Big Thief, Broken Social Scene, Chvrches, Florence + The Machine, Foo Fighters, Franz Ferdinand, Idles, Johnny Marr, Khruangbin, Pale Waves, Razorlight, Rendez-Vous, Sophie Hunger, Superorganism, Whispering Sons)
07/08 José González + The Bony King of Nowhere - Openluchttheater Rivierenhof( José González)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Mitski, Modeselektor, Robyn, The Cure)
09/08 - 11/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( Thin Lizzy)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Indian Askin, Monster Magnet)
09/08 Wende Snijders - Natuurtheater Oisterwijk( Wende Snijders)
10/08 - 11/08 M'era Luna - Hildesheim( ASP, Diary of Dreams, Die Krupps, Melotron, Neuroticfish, Suicide Commando, VNV Nation, Within Temptation, Zeromancer, [:SITD:])
10/08  Dance Valley - Velsen-Zuid( Ferry Corsten)
11/08 P!nk - Malieveld( P!nk)
11/08 Wende Snijders - Openluchttheater Caprera( Wende Snijders)
12/08 Wende Snijders - Slottuintheater( Wende Snijders)
14/08 - 18/08 Brussels Summer Festival - Brussel( Giorgio Moroder, Manic Street Preachers)
15/08 - 18/08 Pukkelpop - Hasselt( Big Thief, Bodega, Franz Ferdinand, Gossip, Hot Chip, Idles, Johnny Marr, Martin Solveig, Mini Mansions, Modeselektor, Sharon van Etten, The Streets, White Lies, Whitney)
15/08 - 18/08 W-festival - Amougies( Adam Ant, And One, Apoptygma Berzerk, In Strict Confidence, Killing Joke, Nik Kershaw, Nitzer Ebb, Portion Control, Rendez-Vous, She Wants Revenge, The Human League, The Stranglers, Then Comes Silence, VNV Nation, Whispering Sons)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Franz Ferdinand, Giorgio Moroder, Idles, Johnny Marr, Modeselektor, My Baby, New Order, The Good, The Bad & The Queen, The Streets, Whitney)
16/08 - 18/08 Highfield Festival - Leipzig( Enter Shikari, Thirty Seconds to Mars)
16/08 Killing Joke - Melkweg( Killing Joke)
16/08 Danny Vera - Openluchttheater Caprera( Danny Vera)
18/08 Morcheeba - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Morcheeba)
22/08 - 25/08 Creamfields - Daresbury( Fatboy Slim, Ferry Corsten, The Chemical Brothers)
22/08 Nits - Zuiderparktheater( Nits)
22/08 Bodega - Merleyn( Bodega)
23/08 - 25/08 Mysteryland - Vijfhuizen( Diplo, Groove Armada, Paul Oakenfold, Roger Sanchez, Sven Väth)
23/08 - 25/08 Reading festival - Reading( Chvrches, Enter Shikari, Foo Fighters, Pale Waves)
23/08 - 24/08 Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven( Rendez-Vous, Whispering Sons)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( Johnny Marr, Sharon van Etten, The Cure)
23/08 - 25/08 Leeds festival - leeds( Foo Fighters, Pale Waves)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( Courtney Barnett, Dylan LeBlanc)
26/08  Wooferland Festival - Spaarndam( ISIS, Joost van Bellen)
29/08 - 31/08 CuliNESSE - Rotterdam( K's Choice)
29/08  Stöppelhaene - Raalte( Within Temptation)
29/08 - 01/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( Hot Chip, Sophie Hunger, Superorganism, Whispering Sons)
30/08 Wende - Rooftop Show - Podium Victorie( Wende Snijders)
31/08 Frank Boeijen - Openluchttheater Caprera( Frank Boeijen)
03/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
04/09 Amanda Palmer - Meervaart( Amanda Palmer)
04/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
05/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
06/09 - 07/09 Frietrock - Ieper( Praga Khan)
06/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
07/09 The Analogues - Theater de Stoep( The Analogues)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Courtney Barnett, Kings of Leon, Pale Waves, Underworld)
07/09  Tuckerville - Enschede( Ilse DeLange)
07/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
07/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
08/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
08/09 Blue Man Group - AFAS Live( Blue Man Group)
10/09 The Analogues - De Nieuwe Kolk( The Analogues)
12/09 - 15/09 eilân - West-Terschelling( Apparat)
12/09 Muse - Ziggo Dome( Muse)
12/09 Ayreon - 013( Fish)
13/09 - 14/09 Into the Wild Festival - Ommen( EUT)
13/09 - 14/09 Appelpop - Tiel( Within Temptation)
13/09 The Analogues - De Maaspoort( The Analogues)
13/09 Ayreon - 013( Fish)
14/09 The Analogues - TheaterHotel De Oranjerie( The Analogues)
14/09 Ayreon - 013( Fish)
15/09 Ayreon - 013( Fish)
15/09 Ayreon - 013( Fish)
17/09 Wayne Hussey - Podium Victorie( Wayne Hussey)
18/09 The Analogues - Deventer Schouwburg( The Analogues)
18/09 Wayne Hussey - Paard( Wayne Hussey)
19/09 The Analogues - Schouwburg Amphion( The Analogues)
20/09 Wayne Hussey - JK2470( Wayne Hussey)
21/09 Alice Cooper - Vorst Nationaal( Alice Cooper)
22/09 The Gathering: 30th Anniversary - Muziekgieterij( The Gathering)
23/09 The Sisters of Mercy - Ancienne Belgique (AB)( The Sisters of Mercy)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
26/09 The Analogues - Lotto Arena( The Analogues)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Muse, P!nk, Seal)
28/09 50 jaar CO2 - Baroeg( Silent Runners)
28/09 Coldplace - DRU-Cultuurfabriek( Coldplace)
01/10 The Selecter - Chassé Theater( The Selecter)
02/10 Ilse DeLange - Flint( Ilse DeLange)
02/10 Alice Cooper - 013( Alice Cooper)
02/10 The Selecter - Doornroosje( The Selecter)
03/10 Pixies - TivoliVredenburg( Pixies)
04/10 The Gathering: 30th Anniversary - Podium Victorie( The Gathering)
04/10 Indian Askin - So What!( Indian Askin)
04/10 Pixies - 013( Pixies)
04/10 Ilse DeLange - Theater de Spiegel( Ilse DeLange)
05/10 Indian Askin - Fluor( Indian Askin)
05/10 The Analogues - Ziggo Dome( The Analogues)
05/10 Epica - TivoliVredenburg( Epica)
05/10 The Gathering: 30th Anniversary - Boerderij( The Gathering)
06/10 Static-X - Trix( Static-X)
06/10 The Gathering: 30th Anniversary - 013( The Gathering)
06/10 Beirut - TivoliVredenburg( Beirut)
06/10 Ilse DeLange - Theaters Tilburg( Ilse DeLange)
08/10 Marc Almond - Metropool( Marc Almond)
09/10 Marc Almond - TivoliVredenburg( Marc Almond)
10/10 Marc Almond - Paard( Marc Almond)
10/10 Ilse DeLange - TivoliVredenburg( Ilse DeLange)
10/10 Vive La Fête - Mezz( Vive La Fête)
11/10 The Selecter - Melkweg( The Selecter)
11/10 Indian Askin - Duycker( Indian Askin)
11/10 Ilse DeLange - TivoliVredenburg( Ilse DeLange)
12/10 Marc Almond - 013( Marc Almond)
12/10 Ilse DeLange - Theater de Kampanje( Ilse DeLange)
12/10 Indian Askin - Bibelot( Indian Askin)
13/10 Marc Almond - Podium Victorie( Marc Almond)
14/10 Apparat - De Roma( Apparat)
16/10 Pixies - Vorst Nationaal( Pixies)
17/10 Fischer-Z - Grenswerk( Fischer-Z)
17/10 Ilse DeLange - Muziekgebouw Eindhoven( Ilse DeLange)
17/10 Indian Askin - 013( Indian Askin)
17/10 De Dijk - P60( De Dijk)
18/10 The Gathering: 30th Anniversary - Vera( The Gathering)
18/10 Fischer-Z - TivoliVredenburg( Fischer-Z)
18/10 Ilse DeLange - Muziekgebouw Eindhoven( Ilse DeLange)
19/10 The Gathering: 30th Anniversary - Hedon( The Gathering)
19/10 Ilse DeLange - Theater aan het Vrijthof( Ilse DeLange)
19/10 Indian Askin - De Spot( Indian Askin)
19/10 Fischer-Z - M.C. Cactus( Fischer-Z)
19/10 De Dijk - Metropool( De Dijk)
20/10 De Dijk - Gebouw T( De Dijk)
20/10 The Sisters of Mercy - TivoliVredenburg( The Sisters of Mercy)
22/10 Angie Stone - La Madeleine( Angie Stone)
23/10 Angie Stone - TivoliVredenburg( Angie Stone)
24/10 Angie Stone - Paard( Angie Stone)
24/10 De Dijk - Doornroosje( De Dijk)
25/10 Ilse DeLange - Nieuwe Luxor Theater( Ilse DeLange)
25/10 Vive La Fête - Vera( Vive La Fête)
25/10 De Dijk - Doornroosje( De Dijk)
26/10 Ilse DeLange - Goudse Schouwburg( Ilse DeLange)
26/10 De Dijk - Mezz( De Dijk)
26/10 Indian Askin - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Indian Askin)
27/10 De Dijk - Mezz( De Dijk)
29/10 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
29/10 Ilse DeLange - De Oosterpoort( Ilse DeLange)
30/10 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
30/10 Ilse DeLange - De Oosterpoort( Ilse DeLange)
31/10 De Dijk - 013( De Dijk)
31/10 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
31/10 Ilse DeLange - Theater - Congrescentrum De Tamboer( Ilse DeLange)
01/11 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
01/11 Snarky Puppy - TivoliVredenburg( Snarky Puppy)
01/11 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
01/11 Ilse DeLange - Theater - Congrescentrum De Tamboer( Ilse DeLange)
01/11 Sheila E. - Metropool( Sheila E.)
01/11 Indian Askin - De Vorstin( Indian Askin)
01/11 De Dijk - Bibelot( De Dijk)
02/11 So What's Next? presents Snarky Puppy - Muziekgebouw Eindhoven( Snarky Puppy)
02/11 Sheila E. - Gebr. De Nobel( Sheila E.)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
02/11 Blue Man Group - Koninklijk Circus( Blue Man Group)
02/11 Ilse DeLange - De Harmonie( Ilse DeLange)
02/11 Indian Askin - Poppodium Volt( Indian Askin)
04/11 Archive - Rockhal( Archive)
05/11 Calexico / Iron & Wine - TivoliVredenburg( Calexico)
06/11 Ilse DeLange - Philharmonie Haarlem( Ilse DeLange)
07/11 Indian Askin - Gebouw T( Indian Askin)
07/11 Sheila E. - Podium Victorie( Sheila E.)
07/11 Ilse DeLange - Zuiderstrandtheater( Ilse DeLange)
07/11 Blood Red Shoes - 013( Blood Red Shoes)
08/11 Blood Red Shoes - Paard( Blood Red Shoes)
08/11 The Real Thing - Gebr. De Nobel( The Real Thing)
08/11 Zuco 103 - Patronaat( Zuco 103)
08/11 A-HA - AFAS Live( A-HA)
08/11 De Dijk - Patronaat( De Dijk)
09/11 De Dijk - Maassilo( De Dijk)
09/11 Blood Red Shoes - Melkweg( Blood Red Shoes)
09/11 30 Jaar Praga Khan - Kursaal Oostende( Praga Khan)
09/11 Zuco 103 - Effenaar( Zuco 103)
09/11 Ilse DeLange - Orpheus( Ilse DeLange)
09/11 Indian Askin - Corneel( Indian Askin)
09/11 The Real Thing - De Vorstin( The Real Thing)
10/11 Blood Red Shoes - Doornroosje( Blood Red Shoes, Queen Kwong)
10/11 The Specials - De Roma( The Specials)
10/11 De Dijk - Paard( De Dijk)
12/11 Ilse DeLange - Koninklijk Theater Carré( Ilse DeLange)
13/11 Electric Six - Luxor Live( Electric Six)
14/11 Ilse DeLange - CCXL Theater( Ilse DeLange)
14/11 De Dijk - Effenaar( De Dijk)
14/11 Zuco 103 - TivoliVredenburg( Zuco 103)
14/11 Indian Askin - Grenswerk( Indian Askin)
14/11 Electric Six - TivoliVredenburg( Electric Six)
14/11 The Specials - TivoliVredenburg( The Specials)
14/11 Kim Wilde - De Vorstin( Kim Wilde)
15/11 Indian Askin - Burgerweeshuis( Indian Askin)
15/11 Kim Wilde - Parkstad Limburg Theaters( Kim Wilde)
15/11 Electric Six - Gebr. De Nobel( Electric Six)
15/11 Ilse DeLange - De Maaspoort( Ilse DeLange)
16/11 Indian Askin - Podium Victorie( Indian Askin)
16/11 Ilse DeLange - Concertgebouw De Vereeniging( Ilse DeLange)
16/11 Electric Six - Q-Factory( Electric Six)
16/11 Kim Wilde - 013( Kim Wilde)
17/11 Ilse DeLange - Parkstad Limburg Theaters( Ilse DeLange)
17/11 Kim Wilde - Podium Victorie( Kim Wilde)
18/11 Whitney - Paradiso( Whitney)
18/11 Vampire Weekend - Ancienne Belgique (AB)( Vampire Weekend)
19/11 Vampire Weekend - AFAS Live( Vampire Weekend)
20/11 Kim Wilde - De Oosterpoort( Kim Wilde)
21/11 Delain - Rockhal( Delain)
21/11 Ilse DeLange - Chassé Theater( Ilse DeLange)
21/11 Kim Wilde - Musis( Kim Wilde)
21/11 De Staat - Muziekgieterij( De Staat)
21/11 De Dijk - Hedon( De Dijk)
22/11 Kim Wilde - Paard( Kim Wilde)
22/11 De Staat - 013( De Staat)
22/11 Indian Askin - Mezz( Indian Askin)
22/11 Ilse DeLange - Musis( Ilse DeLange)
22/11 Zuco 103 - Mezz( Zuco 103)
23/11 De Staat - De Oosterpoort( De Staat)
23/11 Ilse DeLange - Theater aan de Parade( Ilse DeLange)
23/11 Indian Askin - Vera( Indian Askin)
24/11 De Staat - TivoliVredenburg( De Staat)
24/11 Kim Wilde - Kursaal Oostende( Kim Wilde)
25/11 Snarky Puppy - Rockhal( Snarky Puppy)
26/11 De Staat - Paard( De Staat)
27/11 Ilse DeLange - Schouwburg Amphion( Ilse DeLange)
28/11 Ilse DeLange - Schouwburg Amphion( Ilse DeLange)
28/11 De Staat - Doornroosje( De Staat)
28/11 De Dijk - Metropool Enschede (voormalig Atak)( De Dijk)
29/11 De Staat - Doornroosje( De Staat)
29/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
29/11 Ilse DeLange - Schouwburg Het Park( Ilse DeLange)
29/11 Indian Askin - De Pul( Indian Askin)
30/11 De Dijk - TivoliVredenburg( De Dijk)
30/11 Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo( Ilse DeLange)
30/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
02/12 Hot Chip - Melkweg( Hot Chip)
02/12 The Paper Kites - Paradiso( The Paper Kites)
03/12 The Paper Kites - Trix( The Paper Kites)
04/12 The Analogues - Kunstmin Schouwburg( The Analogues)
05/12 The Stranglers - Melkweg( The Stranglers)
05/12 De Dijk - De Oosterpoort( De Dijk)
05/12 The Analogues - Goudse Schouwburg( The Analogues)
06/12 Marillion - Concertgebouw De Vereeniging( Marillion)
06/12 De Dijk - De Oosterpoort( De Dijk)
07/12 Zuco 103 - Paard( Zuco 103)
07/12 De Dijk - Luxor Live( De Dijk)
07/12 Marillion - TivoliVredenburg( Marillion)
08/12 De Dijk - Gebr. De Nobel( De Dijk)
08/12 The Analogues - TAQA Theater De Vest( The Analogues)
11/12 The Analogues - ATLAS Theater( The Analogues)
12/12 Madness - AFAS Live( Madness)
12/12 The Analogues - Flint( The Analogues)
12/12 Indian Askin - Luxor Live( Indian Askin)
12/12 De Dijk - Paradiso( De Dijk)
12/12 Zuco 103 - Lux( Zuco 103)
13/12 Indian Askin - Gebr. De Nobel( Indian Askin)
13/12 Etienne Daho - Koninklijk Circus( Etienne Daho)
13/12 De Dijk - Paradiso( De Dijk)
13/12 Zuco 103 - Vera( Zuco 103)
13/12 Focus - De Flux( Focus)
14/12 Zuco 103 - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Zuco 103)
14/12 Indian Askin - Patronaat( Indian Askin)
14/12 De Dijk - Paradiso( De Dijk)
15/12 Maria Mena - Paradiso( Maria Mena)
16/12 Maria Mena - De Oosterpoort( Maria Mena)
18/12 The Analogues - Schouwburg Hengelo( The Analogues)
19/12 The Analogues - Schouwburg Hengelo( The Analogues)
20/12 Indian Askin - Melkweg( Indian Askin)
07/01 The Analogues - Zuiderstrandtheater( The Analogues)
08/01 The Analogues - Zuiderstrandtheater( The Analogues)
09/01 The Analogues - Theater aan het Vrijthof( The Analogues)
16/01 The Analogues - Schouwburg Het Park( The Analogues)
17/01 The Analogues - Schouwburg Het Park( The Analogues)
22/01 The Analogues - De Harmonie( The Analogues)
23/01 The Analogues - De Harmonie( The Analogues)
24/01 The Analogues - Theaterhotel Almelo( The Analogues)
31/01 The Analogues - Stadsschouwburg Utrecht( The Analogues)
01/02 The Analogues - Stadsschouwburg Utrecht( The Analogues)
05/02 The Analogues - Theater de Kampanje( The Analogues)
07/02 The Analogues - Theater de Spiegel( The Analogues)
08/02 The Analogues - Theater de Spiegel( The Analogues)
11/02 The Analogues - Nieuwe Luxor Theater( The Analogues)
12/02 The Bootleg Beatles - C-Mine( The Bootleg Beatles)
12/02 The Analogues - Nieuwe Luxor Theater( The Analogues)
13/02 The Bootleg Beatles - De Roma( The Bootleg Beatles)
14/02 Orchestral Manoeuvres in the Dark - Ancienne Belgique (AB)( Orchestral Manoeuvres in the Dark)
15/02 The Bootleg Beatles - C.C. Het Bolwerk( The Bootleg Beatles)
15/02 Orchestral Manoeuvres in the Dark - TivoliVredenburg( Orchestral Manoeuvres in the Dark)
16/02 The Bootleg Beatles - Het Entrepot vzw( The Bootleg Beatles)
18/02 The Bootleg Beatles - Het Depot( The Bootleg Beatles)
20/02 The Bootleg Beatles - De Oosterpoort( The Bootleg Beatles)
21/02 The Bootleg Beatles - Corneel( The Bootleg Beatles)
22/02 The Bootleg Beatles - Q-Factory( The Bootleg Beatles)
23/02 The Bootleg Beatles - TivoliVredenburg( The Bootleg Beatles)
24/02 The Bootleg Beatles - Rockhal( The Bootleg Beatles)
25/02 The Bootleg Beatles - Rockhal( The Bootleg Beatles)
26/02 The Bootleg Beatles - Patronaat( The Bootleg Beatles)
27/02 The Bootleg Beatles - Effenaar( The Bootleg Beatles)
28/02 The Bootleg Beatles - Muziekgieterij( The Bootleg Beatles)
29/02 The Bootleg Beatles - Boerderij( The Bootleg Beatles)
04/03 The Analogues - Chassé Theater( The Analogues)
05/03 The Analogues - Chassé Theater( The Analogues)
10/03 The Analogues - Zaantheater( The Analogues)
11/03 The Analogues - Zaantheater( The Analogues)
17/03 The Analogues - Theaters Tilburg( The Analogues)
18/03 The Analogues - Theaters Tilburg( The Analogues)
24/03 The Analogues - Stadsschouwburg Nijmegen( The Analogues)
25/03 The Analogues - Stadsschouwburg Nijmegen( The Analogues)
29/03 The Analogues - Spant!( The Analogues)
31/03 Oleta Adams - TivoliVredenburg( Oleta Adams)
01/04 The Analogues - Markant Uden( The Analogues)
02/04 The Analogues - Parkstad Limburg Theaters( The Analogues)
06/04 The Analogues - Wilminktheater( The Analogues)
07/04 The Analogues - Orpheus( The Analogues)
08/04 The Analogues - Orpheus( The Analogues)
09/04 10CC - Theater de Spiegel( 10CC)
10/04 10CC - Zuiderstrandtheater( 10CC)
10/04 10CC - Zuiderstrandtheater( 10CC)
11/04 10CC - Concertgebouw De Vereeniging( 10CC)
12/04 10CC - De Oosterpoort( 10CC)
14/04 The Analogues - Theater aan de Parade( The Analogues)
14/04 10CC - Concertgebouw( 10CC)
15/04 The Analogues - Schouwburg de Lawei( The Analogues)
15/04 10CC - Parkstad Limburg Theaters( 10CC)
16/04 The Analogues - Theater aan de Schie( The Analogues)
17/04 10CC - Schouwburg Hengelo( 10CC)
18/04 10CC - Muziekgebouw Eindhoven( 10CC)
19/04 10CC - CineCity( 10CC)
22/04 The Analogues - Martiniplaza( The Analogues)
23/04 The Analogues - Martiniplaza( The Analogues)
25/04 The Analogues - Stadstheater Zoetermeer( The Analogues)
28/04 The Analogues - Parktheater( The Analogues)
29/04 The Analogues - Parktheater( The Analogues)
30/04 The Analogues - Stadstheater Arnhem( The Analogues)
02/05 The Analogues - Agnietenhof( The Analogues)
06/05 The Analogues - Koninklijk Theater Carré( The Analogues)
07/05 The Analogues - Koninklijk Theater Carré( The Analogues)
08/05 The Analogues - Koninklijk Theater Carré( The Analogues)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.