Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda TrefwoordPunk

Er staat op dit moment niks in de Agendainfo van TrefwoordPunk

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: TrefwoordPunk - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die TrefwoordPunk heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

23/08 - 27/08 Stöppelhaene - Raalte( Di-rect)
25/08 - 27/08 Uitmarkt - Amsterdam( Di-rect)
25/08 - 27/08 Die Heise Bierfesten - Someren( Rowwen Heze)
25/08 - 27/08 Reading/Leeds festival - Reading & Leeds( Bear's Den, Defeater, The Black Lips)
25/08  Spijkerpop - Niekerk( Bazzookas)
25/08 - 27/08 Woolstock - Tilburg( De Kift)
26/08  Koppelpop - Susteren( Bazzookas, Call It Off)
26/08 Converge - 013( Converge)
26/08 Slapshot - Iduna( Slapshot)
29/08 Kliko Fest presents: Demon's Claws + Sleeping Beauties - Patronaat( Demon's Claws)
31/08 - 02/09 Glemmer Beach - Lemmer( Call It Off)
31/08 - 03/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( Nick Mulvey)
31/08 Nick Mulvey - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Nick Mulvey)
01/09 - 02/09 Rats 'n Tivoli - Hulste( Funeral Dress)
01/09 - 02/09 Zomerpop (Hoogwoud) - Hoogwoud( Call It Off)
01/09 - 02/09 Crammerock - Stekene( Flogging Molly)
01/09 - 02/09 Occultfest - Hoogeveen( Inhume)
01/09 - 03/09 Misty Fields - Heusden (Asten)( Traams)
01/09 Nick Mulvey - Hedon( Nick Mulvey)
01/09 Punkrock Riot XL: Undeclinable Ambuscade - Mezz( Undeclinable Ambuscade)
02/09  Epop Festival - Epe( Death Alley)
03/09  Haags UIT Festival - Den Haag( Stef Bos)
03/09 - 10/09 Festival de Oversteek - Nijmegen( De Kift)
04/09 Metallica - Ziggo Dome( Kvelertak)
05/09 Volbeat - Strijp-S( Flogging Molly)
05/09 Kvelertak - Metropool( Kvelertak)
06/09 Metallica - Ziggo Dome( Kvelertak)
07/09 - 11/09 Expansie Jubbega - Jubbega( Di-rect)
07/09 Katinka Polderman - Podium `t Beest( Katinka Polderman)
08/09 - 09/09 Appelpop - Tiel( Di-rect)
08/09 - 09/09 Into the Woods - Amersfoort( Bazzookas)
08/09 - 10/09 Ruusrock - Gruitrode( Funeral Dress, The Kids)
08/09 Undeclinable Ambuscade - Melkweg( Undeclinable Ambuscade)
09/09 - 10/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Bear's Den, Beatsteaks)
09/09  Kiosk Alive - Eindhoven( Rowwen Heze)
09/09 Undeclinable Ambuscade - Willem Twee poppodium( Undeclinable Ambuscade)
09/09 Atari Teenage Riot - De Helling( Atari Teenage Riot)
15/09 Kvelertak - Doornroosje( Kvelertak)
16/09 - 17/09 Breda Barst - Breda( Screw Houston)
22/09 - 24/09 SEPTEMBERPOP - Workum( Deadline)
23/09 Javier Guzman - Openluchttheater Caprera( Javier Guzman)
29/09 De Kift / Rats on Rafts - Gigant( De Kift)
30/09 - 01/10 7 Layers Festival - Amsterdam( Luke Sital-Singh)
30/09 Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel - P60( Belphegor)
01/10 Belphegor / Enthroned / Nervochaos - Gigant( Belphegor)
05/10 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Cultura( Javier Guzman)
08/10 ARCHGOAT (FIN) + BÖLZER (CH) + SVARTIDAUÐI (ISL) + EGGS OF GOMORRH (CH - Willemeen( Bölzer)
11/10 Stray From the Path - Dynamo( Stray From the Path)
13/10 Airbourne - Melkweg( Airbourne)
18/10 Dead Kennedys - Effenaar( Dead Kennedys)
19/10 Rowwen Heze - Luxor Live( Rowwen Heze)
20/10 Mogwai - Ancienne Belgique (AB)( Mogwai)
21/10 Mogwai - Ancienne Belgique (AB)( Mogwai)
22/10 Mogwai - TivoliVredenburg( Mogwai)
24/10 Luke Sital-Singh - TivoliVredenburg( Luke Sital-Singh)
26/10 Luke Sital-Singh - Merleyn( Luke Sital-Singh)
27/10 - 28/10 Bloodshed Fest - Eindhoven( Disfear, Infest, Sanitys Dawn, Unholy Grave)
27/10 Luke Sital-Singh - Evangelisch−Lutherse Kerk( Luke Sital-Singh)
28/10 - 29/10 Take Me To Church - Haarlem( Luke Sital-Singh)
29/10 Sunn O))) / Magma / Unsane - Melkweg( Okkultokrati, Vitamin X)
31/10 Nick Mulvey - De Oosterpoort( Nick Mulvey)
01/11 Dying Fetus / Psycroptic - Doornroosje( Dying Fetus)
01/11 Nick Mulvey - TivoliVredenburg( Nick Mulvey)
02/11 - 04/11 Crossing Border Den Haag - Den Haag( Nick Mulvey)
02/11 Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb - Dynamo( Dying Fetus)
02/11 Call It Off - Willem Twee poppodium( Call It Off)
03/11 - 05/11 So What's Next? - Eindhoven( Nick Mulvey)
03/11 Call It Off - Podium Victorie( Call It Off)
03/11 Di-rect - AFAS Live( Di-rect)
03/11 Polderman tiert welig - Schouwburg Amstelveen( Katinka Polderman)
04/11  Parow Fest - Utrecht( Jack Parow)
04/11  The Sound Of Revolution - Eindhoven( Bishops Green, Sick Of It All, Slapshot)
07/11 Death Alley / Kadavar - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Death Alley)
09/11 The Black Lips - Trix( The Black Lips)
10/11 Call It Off - De Piek( Call It Off)
10/11 The Black Lips - Rotown( The Black Lips)
11/11 Call It Off - Mezz( Call It Off)
12/11 Beatsteaks - Melkweg( Beatsteaks)
13/11 The Horrors - Melkweg( The Horrors)
13/11 Death Alley / Kadavar / Mantar - Burgerweeshuis( Death Alley, Mantar)
13/11 Madness - Muziekcentrum Enschede( Madness)
14/11 Madness - TivoliVredenburg( Madness)
16/11 Call It Off - Luxor Live( Call It Off)
17/11 Bear's Den - Lotto Arena( Bear's Den)
17/11 Call It Off - Metropool( Call It Off)
18/11 Mighty Oaks - 013( Mighty Oaks)
18/11 Call It Off - Simplon( Call It Off)
19/11 Mighty Oaks - Muziekgieterij( Mighty Oaks)
21/11 Counterparts - Patronaat( Counterparts)
22/11 Mighty Oaks - Melkweg( Mighty Oaks)
23/11 Comeback Kid - De Helling( Comeback Kid, Every Time I Die)
23/11 Call It Off - Hedon( Call It Off)
30/11 Call It Off - Fluor( Call It Off)
01/12 Mighty Oaks - Trix( Mighty Oaks)
01/12 Call It Off - Underground( Call It Off)
02/12 Call It Off - Oefenbunker( Call It Off)
07/12 Call It Off - Patronaat( Call It Off)
08/12 Call It Off - Merleyn( Call It Off)
09/12 Call It Off - Rotown( Call It Off)
10/12 Anneke van Giersbergen / Vuur - TivoliVredenburg( Vuur)
10/12 Annihilator / Death Angel / Testament - Patronaat( Death Angel)
14/12 Bazzookas - Merleyn( Bazzookas)
15/12 - 16/12 Eindhoven Metal Meeting - Eindhoven( Dystopia, Extreme Noise Terror, Pentacle)
15/12 Call It Off - De Helling( Call It Off)
15/12 Bazzookas - Paard( Bazzookas)
16/12 Call It Off - Het Bolwerk( Call It Off)
20/12 Javier Guzman - Diligentia( Javier Guzman)
21/12 Call It Off - Paradiso( Call It Off)
21/12 Bazzookas - 013( Bazzookas)
22/12 Bazzookas - Vera( Bazzookas)
23/12 Call It Off - Effenaar( Call It Off)
30/12 Bazzookas - Burgerweeshuis( Bazzookas)
19/01  Persistence Tour - Utrecht( Hatebreed)
28/01 Arch Enemy + Wintersun + Tribulation + Jinjer - 013( Arch Enemy, Tribulation)
21/02 Kern - Schouwburg Amstelveen( Stef Bos)
02/03 - 04/03 Netherlands Deathfest III - Tilburg( At The Gates, Carcass, Grave, Hierophant, Looking For An Answer, Rotten Sound, Skullhog, Victims)
27/04 - 28/04 Pitfest - Erica( Seein' Red, Victims)
10/06 De Kift / Trio Bier - Melkweg( De Kift)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.