Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda TrefwoordPunk

Er staat op dit moment niks in de Agendainfo van TrefwoordPunk

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: TrefwoordPunk - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die TrefwoordPunk heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

19/10 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Markant Uden( Katinka Polderman)
19/10 Rowwen Heze - Luxor Live( Rowwen Heze)
20/10 30 jaar Willem Twee poppodium - Willem Twee poppodium( De Kift)
20/10 Mogwai - Ancienne Belgique (AB)( Mogwai)
21/10 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - C.C. Nesterlé( Katinka Polderman)
21/10  WTF Fest - Vlaardingen( From The Heart)
21/10 Sisters Of Suffocation - Podium `t Beest( Teethgrinder)
21/10 Mogwai - Ancienne Belgique (AB)( Mogwai)
21/10 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Voorveghter( Javier Guzman)
22/10 Mogwai - TivoliVredenburg( Mogwai)
24/10 Luke Sital-Singh - TivoliVredenburg( Luke Sital-Singh)
26/10 Luke Sital-Singh - Merleyn( Luke Sital-Singh)
27/10 - 28/10 Bloodshed Fest - Eindhoven( Disfear, Infest, Sanitys Dawn, Skullhog, Unholy Grave)
27/10 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Posttheater( Katinka Polderman)
27/10 Luke Sital-Singh - Evangelisch−Lutherse Kerk( Luke Sital-Singh)
28/10 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Dialoog( Katinka Polderman)
28/10 - 29/10 Take Me To Church - Haarlem( Luke Sital-Singh)
29/10 Sunn O))) / Magma / Unsane - Melkweg( Okkultokrati, Vitamin X)
31/10 Nick Mulvey - De Oosterpoort( Nick Mulvey)
01/11 Dying Fetus / Psycroptic - Doornroosje( Dying Fetus)
01/11 Nick Mulvey - TivoliVredenburg( Nick Mulvey)
02/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadstheater Zoetermeer( Katinka Polderman)
02/11 - 04/11 Crossing Border Den Haag - Den Haag( Nick Mulvey)
02/11 Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb - Dynamo( Dying Fetus)
02/11 Call It Off - Willem Twee poppodium( Call It Off)
03/11 - 05/11 So What's Next? - Eindhoven( Nick Mulvey)
03/11 Call It Off - Podium Victorie( Call It Off)
03/11 Di-rect - AFAS Live( Di-rect)
03/11 Polderman tiert welig - Schouwburg Amstelveen( Katinka Polderman)
04/11  The Sound Of Revolution - Eindhoven( Bishops Green, Sick Of It All, Slapshot)
04/11  Parow Fest - Utrecht( Jack Parow)
04/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Meervaart( Katinka Polderman)
07/11 Death Alley / Kadavar - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Death Alley)
09/11 - 12/11 Le Guess Who? - Utrecht( The Black Lips)
09/11 The Black Lips - Trix( The Black Lips)
09/11 Seita - Melkweg( Teethgrinder)
10/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kattendans( Katinka Polderman)
10/11 Call It Off - De Piek( Call It Off)
10/11 The Black Lips - Rotown( The Black Lips)
11/11 Call It Off - Mezz( Call It Off)
11/11  Rotterdam Deathfest - Rotterdam( Teethgrinder)
11/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Diligentia( Katinka Polderman)
11/11 Rotterdam Deathfest 2017 - Baroeg( Teethgrinder)
11/11 Black Lips + Support - Vera( The Black Lips)
12/11 Beatsteaks - Melkweg( Beatsteaks)
13/11 The Horrors - Melkweg( The Horrors)
13/11 Death Alley / Kadavar / Mantar - Burgerweeshuis( Death Alley, Mantar)
13/11 Madness - Muziekcentrum Enschede( Madness)
14/11 Madness - TivoliVredenburg( Madness)
15/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Luctor et Emergo( Katinka Polderman)
16/11 Bear's Den - Effenaar( Bear's Den)
16/11 Call It Off - Luxor Live( Call It Off)
17/11  Stadsvolk Festival - Tilburg( De Kift)
17/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Lochem( Katinka Polderman)
17/11 Gorgoroth - Dynamo( Gorgoroth)
17/11 Bear's Den - Lotto Arena( Bear's Den)
17/11 Call It Off - Metropool( Call It Off)
18/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg de Meerse( Katinka Polderman)
18/11  Bierpop - Hardenberg( Di-rect)
18/11 Mighty Oaks - 013( Mighty Oaks)
18/11 Call It Off - Simplon( Call It Off)
19/11 Gorgoroth - P60( Gorgoroth)
19/11 Mighty Oaks - Muziekgieterij( Mighty Oaks)
21/11 Counterparts - Patronaat( Counterparts)
22/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - DOK 6( Katinka Polderman)
22/11 Mighty Oaks - Melkweg( Mighty Oaks)
23/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Meenthe( Katinka Polderman)
23/11 Comeback Kid - De Helling( Comeback Kid, Every Time I Die)
23/11 Call It Off - Hedon( Call It Off)
24/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Wilminktheater( Katinka Polderman)
30/11 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kunstlinie( Katinka Polderman)
30/11 Call It Off - Fluor( Call It Off)
30/11 De Kift - Luxor Live( De Kift)
01/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - C.C. Deurne( Katinka Polderman)
01/12 Mighty Oaks - Trix( Mighty Oaks)
01/12 Call It Off - Underground( Call It Off)
02/12 Stef Bos - Kern - Luctor et Emergo( Stef Bos)
02/12 Call It Off - Oefenbunker( Call It Off)
03/12 The Amity Affliction - Muziekodroom( Counterparts)
07/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater 't Speelhuis( Katinka Polderman)
07/12 Call It Off - Patronaat( Call It Off)
07/12 Stef Bos - Kern - De Zwerver( Stef Bos)
08/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Scheldetheater( Katinka Polderman)
08/12 Helden van de Top 2000 - AFAS Live( Di-rect)
08/12 Stef Bos - Kern - G.C. Het Koetshuis( Stef Bos)
08/12 Call It Off - Merleyn( Call It Off)
09/12 Call It Off - Rotown( Call It Off)
10/12 Stef Bos - Kern - Theaterboerderij Boeket( Stef Bos)
10/12 Anneke van Giersbergen / Vuur - TivoliVredenburg( Vuur)
10/12 Annihilator / Death Angel / Testament - Patronaat( Death Angel)
13/12 Stef Bos - Kern - Theater De Lampegiet( Stef Bos)
14/12 Stef Bos - Kern - Theater De Lampegiet( Stef Bos)
14/12 Bazzookas - Merleyn( Bazzookas)
15/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Agora Theater Druten( Katinka Polderman)
15/12 - 16/12 Eindhoven Metal Meeting - Eindhoven( Dystopia, Extreme Noise Terror, Pentacle)
15/12 - 17/12 Freeze Festival - Leeuwarden( Teethgrinder)
15/12 Call It Off - De Helling( Call It Off)
15/12 Stef Bos - Kern - Theater Sneek( Stef Bos)
15/12 Bazzookas - Paard( Bazzookas)
16/12 Call It Off - Het Bolwerk( Call It Off)
16/12 De Kift - Het Postkantoor( De Kift)
16/12 Stef Bos - Kern - Isala Theater( Stef Bos)
20/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Parkstad Limburg Theaters( Katinka Polderman)
20/12 Javier Guzman - Diligentia( Javier Guzman)
21/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Parktheater( Katinka Polderman)
21/12 Call It Off - Paradiso( Call It Off)
21/12 Bazzookas - 013( Bazzookas)
21/12 De Kift - De Helling( De Kift)
22/12 Bazzookas - Vera( Bazzookas)
23/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater De Veste( Katinka Polderman)
23/12 Call It Off - Effenaar( Call It Off)
23/12 Sham 69 - Little Devil( Sham 69)
29/12 Lemmy Lives 2 (A Motörhead Memorial) - Effenaar( De Heideroosjes)
30/12 Bazzookas - Burgerweeshuis( Bazzookas)
11/01 Stef Bos - Paradiso( Stef Bos)
12/01  Bastard Fest #2 - Breda( Death Alley)
17/01 Stef Bos - Kern - Agora Theater Lelystad( Stef Bos)
19/01  Persistence Tour - Utrecht( Hatebreed)
19/01 EMP Persistence Tour 2018 - TivoliVredenburg( Hatebreed)
19/01 Stef Bos - Kern - Ancienne Belgique (AB)( Stef Bos)
20/01 Stef Bos - Kern - Kunstmin Schouwburg( Stef Bos)
21/01 Stef Bos - Kern - Stadsschouwburg Utrecht( Stef Bos)
24/01 Stef Bos - Kern - Leidse Schouwburg( Stef Bos)
25/01 The Sonics - Mezz( The Sonics)
25/01 Stef Bos - Kern - Theater De Leest( Stef Bos)
26/01 Stef Bos - Kern - Theater de Mythe( Stef Bos)
27/01 Stef Bos - Kern - Koninklijke Schouwburg( Stef Bos)
28/01 Arch Enemy + Wintersun + Tribulation + Jinjer - 013( Arch Enemy, Tribulation)
28/01 The Sonics - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( The Sonics)
01/02 Stef Bos - Kern - Singer Theater( Stef Bos)
02/02 Stef Bos - Kern - Stadsschouwburg Nijmegen( Stef Bos)
03/02 Stef Bos - Kern - Theater aan de Schie( Stef Bos)
07/02 Stef Bos - Kern - De Meenthe( Stef Bos)
08/02 Stef Bos - Kern - Theater en Congrescentrum De Hanzehof( Stef Bos)
10/02 Dropkick Murphys / Flogging Molly - AFAS Live( Dropkick Murphys, Flogging Molly)
10/02 Stef Bos - Kern - Theater De Willem( Stef Bos)
12/02 Dropkick Murphys / Flogging Molly - Ancienne Belgique (AB)( Dropkick Murphys, Flogging Molly)
18/02 Dropkick Murphys / Flogging Molly - AFAS Live( Dropkick Murphys, Flogging Molly)
21/02 Kern - Schouwburg Amstelveen( Stef Bos)
22/02 Stef Bos - Kern - 30CC/Predikherenkerk( Stef Bos)
23/02 Stef Bos - Kern - C.C. Merksem( Stef Bos)
02/03 - 04/03 Netherlands Deathfest III - Tilburg( At The Gates, Carcass, Grave, Hierophant, Looking For An Answer, Rotten Sound, Skullhog, Victims)
02/03 Stef Bos - Kern - C.C. Leopoldsburg( Stef Bos)
07/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Verkadefabriek( Katinka Polderman)
11/03 Cannibal Corpse - Dynamo( The Black Dahlia Murder)
16/03 De Kift - De Kunstgreep( De Kift)
17/03 Stef Bos - Kern - Cultuurcentrum De Factorij( Stef Bos)
21/03 Stef Bos - Kern - Stadsschouwburg Groningen( Stef Bos)
22/03 Stef Bos - Kern - Schouwburg Lochem( Stef Bos)
23/03 Stef Bos - Kern - Theater Castellum( Stef Bos)
25/03 Stef Bos - Kern - Chassé Theater( Stef Bos)
27/03 Stef Bos - Kern - Schouwburg Amphion( Stef Bos)
29/03 Stef Bos - Kern - Schouwburg Venray( Stef Bos)
30/03 Stef Bos - Kern - Theater De Lievekamp( Stef Bos)
31/03 Stef Bos - Kern - Munttheater( Stef Bos)
05/04 Stef Bos - Kern - Theater aan de Parade( Stef Bos)
06/04 Stef Bos - Kern - Schaffelaartheater( Stef Bos)
07/04 Stef Bos - Kern - Junushoff Theater( Stef Bos)
08/04 Stef Bos - Kern - Stadsschouwburg Brugge( Stef Bos)
11/04 Stef Bos - Kern - Orpheus( Stef Bos)
12/04 Stef Bos - Kern - Schouwburg de Lawei( Stef Bos)
13/04 Stef Bos - Kern - Theater de Voorveghter( Stef Bos)
14/04 Stef Bos - Kern - C.C. Achterolmen( Stef Bos)
19/04 - 22/04 Roadburn Festival - Tilburg( Converge, Cult of Luna, Weedeater)
24/04 Stef Bos - Kern - C.C. Hasselt( Stef Bos)
25/04 Stef Bos - Kern - C.C. De Werf( Stef Bos)
27/04 - 28/04 Pitfest - Erica( Seein' Red, Victims)
19/05 Stef Bos - Kern - C.C. De Werft( Stef Bos)
22/05 Stef Bos - Kern - Parktheater( Stef Bos)
24/05 Stef Bos - Kern - Capitole( Stef Bos)
25/05 Stef Bos - Kern - Stadsschouwburg Sint-Niklaas( Stef Bos)
26/05 Stef Bos - Kern - Arenberg Schouwburg( Stef Bos)
29/05 Stef Bos - Kern - De Maagd( Stef Bos)
30/05 Stef Bos - Kern - Theater de Spiegel( Stef Bos)
01/06 Stef Bos - Kern - de Nieuwe Kerk( Stef Bos)
02/06 - 03/06 Rebellion - Amsterdam( Angelic Upstarts, Cock Sparrer, Funeral Dress, The Adicts, The Restarts)
02/06 Stef Bos - Kern - C.C. Zwaneberg( Stef Bos)
10/06 De Kift / Trio Bier - Melkweg( De Kift)
02/08 - 04/08 Wacken Open Air - Wacken( Arch Enemy, Belphegor)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.