Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda tbeest

05/10/2019  Soulcrusher - Nijmegen
29/10/2019  Inter Arma - Merleyn
01/11/2019  Monomyth - Merleyn

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: tbeest - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die tbeest heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Kovacs)
25/07 Riverside (PL) - Boerderij( Riverside (PL))
26/07 - 07/08 MOODS! Festival - Brugge( Villagers)
26/07 - 28/07 Suikerrock Festival - Tienen( SONS)
26/07 Riverside (PL) - De Bosuil( Riverside (PL))
26/07 Monster Magnet - TivoliVredenburg( Monster Magnet)
01/08 - 05/08 Dekmantel Festival - Amsterdam( Kamaal Williams, Sunn O))))
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Airbourne, Anthrax, Avatar, Meshuggah, Opeth, Slayer, Testament)
02/08 - 03/08 Roadkill Festival - Waarschoot( Raketkanon)
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( Brutus, Gruppo Di Pawlowski, SONS, SX, Therapy?, Wolvennest, Zeal & Ardor)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Suede)
02/08 - 04/08 Folkfestival Dranouter - Dranouter( SX)
02/08 - 03/08 Huntenpop - Ulft( Donnerwetter)
05/08 Eefje De Visser - Gebouw T( Eefje De Visser)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Algiers, Parcels, Son Lux)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Graveyard, Indian Askin)
09/08 - 10/08 Yellowstock Festival - Geel( Bismut, Camera, Hidden Trails, Monomyth)
09/08 - 11/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( AmenRa, Avatar, Meshuggah, Napalm Death, Opeth, Soulfly, Voivod)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Tame Impala, The Cure)
09/08 - 11/08 Into The Grave - Leeuwarden( Anthrax, Death Angel, Klone, Meshuggah, Opeth, Testament)
09/08 Wende Snijders - Natuurtheater Oisterwijk( Wende Snijders)
11/08  Melkrock - Tielt( Spinvis)
11/08 Wende Snijders - Openluchttheater Caprera( Wende Snijders)
12/08 Wende Snijders - Slottuintheater( Wende Snijders)
12/08 Vintage Trouble - Paard( Vintage Trouble)
14/08 - 17/08 Summer Breeze - Dinkelsbühl( Airbourne, Avatar, Caspian (U.S.), Crippled Black Phoenix, Death Angel, Enslaved, Leprous, Meshuggah, Napalm Death, Testament, Windhand, Zeal & Ardor)
15/08 - 18/08 Pukkelpop - Hasselt( Airbourne, Bodega, Brutus, Eefje De Visser, Kamaal Williams, Kikagaku Moyo, Parcels, Pond, Raketkanon, Royal Blood, SONS, Tame Impala)
15/08 - 18/08 W-festival - Amougies( Killing Joke)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Bodega, Joep Beving, Parcels, Pond, Royal Blood, Tame Impala)
16/08 Killing Joke - Melkweg( Killing Joke)
16/08 Hatebreed - Podium Victorie( Hatebreed)
18/08 Royal Blood - Den Atelier( Royal Blood)
21/08 Minami Deutsch - Merleyn( Minami Deutsch)
22/08 Nils Frahm - Openluchttheater Rivierenhof( Nils Frahm)
22/08 Bodega - Merleyn( Bodega)
23/08 - 25/08 Reading/Leeds festival - Reading( Royal Blood)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( Deerhunter, Foals, Royal Blood, The Cure)
23/08 - 24/08 Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven( Cosmonauts, Iguana Death Cult, Kikagaku Moyo, Minami Deutsch, RMFTM, Teeth of the Sea, The KVB, The Oscillation, The Soft Moon)
23/08 Spidergawd / TankZilla - De Pul( Spidergawd)
24/08 - 26/08 Maanrock - Mechelen( SONS)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( Courtney Barnett)
24/08  Charge - Dordrecht( Spidergawd)
24/08  Moenfeest - Moen( SONS)
27/08 - 07/09 Zeeland Nazomerfestival - Middelburg( Wende Snijders)
28/08 Cosmonauts / Night Beats - Paradiso( Cosmonauts)
29/08 - 01/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( Eefje De Visser, Parcels, Villagers, Wand)
29/08 Acid Baby Jesus / Cosmonauts - Patronaat( Cosmonauts)
30/08 - 01/09 Bruis - Maastricht( Indian Askin, SONS, Spinvis, Villagers)
30/08 Wende - Rooftop Show - Podium Victorie( Wende Snijders)
01/09 AmenRa - Openluchttheater Rivierenhof( AmenRa)
05/09 Korfbal - Rotown( Korfbal)
06/09 - 07/09 Crammerock Festival - Stekene( SONS)
06/09 - 08/09 Misty Fields - Heusden (Asten)( SONS, The Mystery Lights, together PANGEA)
06/09  Paard van Stal - Den Haag( Indian Askin)
06/09  Stadsfestival Zwolle - Zwolle( Wende Snijders)
06/09 Stadsfestival Zwolle - Hedon( Wende Snijders)
06/09 The Mystery Lights - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( The Mystery Lights)
06/09 Korfbal - Vera( Korfbal)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Courtney Barnett, Parcels)
07/09 Oh Sees - Paradiso( Oh Sees)
07/09 Korfbal - EKKO( Korfbal)
08/09 together PANGEA - Melkweg( together PANGEA)
08/09 dEUS - Muziekgieterij( dEUS)
09/09 Föllakzoid / The Holydrug Couple - Effenaar( Föllakzoid, The Holydrug Couple)
09/09 dEUS - Paradiso( dEUS)
10/09 together PANGEA - Rotown( together PANGEA)
10/09 dEUS - Paradiso( dEUS)
11/09 together PANGEA - Vera( together PANGEA)
12/09 - 15/09 eilân - West-Terschelling( Luwten, Polynation, Portico Quartet)
12/09 Camera / Datashock / Faust - Paradiso( Camera)
12/09 Muse - Ziggo Dome( Muse)
12/09 together PANGEA - Metropool Enschede (voormalig Atak)( together PANGEA)
13/09 - 14/09 Bloodshed Fest - Eindhoven( Dopethrone)
13/09 - 14/09 Appelpop - Tiel( Indian Askin)
13/09 - 15/09 Leffingeleuren - Leffinge( Brutus, Raketkanon, The Mystery Lights, The Soft Moon)
13/09 Kovacs - Grenswerk( Kovacs)
14/09 - 15/09 Into the Woods - Amersfoort( Polynation)
14/09 - 15/09 Breda Barst - Breda( Indian Askin)
15/09 Helmet - Willem Twee concertzaal( Helmet)
17/09 Helmet - Trix( Helmet)
19/09 Algiers / Stars / The Blinders - Paradiso( Algiers)
19/09 Kovacs - Philharmonie Haarlem( Kovacs)
20/09 together PANGEA - Muziekodroom( together PANGEA)
20/09 Kovacs - De Pul( Kovacs)
21/09 dEUS - Trix( dEUS)
21/09 Brutus - Bitterzoet( Brutus)
22/09 Kovacs - Paard( Kovacs)
22/09 The Gathering: 30th Anniversary - Muziekgieterij( The Gathering)
23/09 The Holydrug Couple - Bitterzoet( The Holydrug Couple)
24/09 Kovacs - Chassé Theater( Kovacs)
24/09 Mezz on tour: Kovacs - Chassé Theater( Kovacs)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
27/09 - 29/09 Building Of The Free Church - Amsterdam( AmenRa)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Anthrax, Muse, Slayer)
27/09 Kovacs - Iduna( Kovacs)
27/09 This Kind Of Bird Flies Backwards - De Brakke Grond( AmenRa)
27/09 A night by Colin H. Van Eeckhout - De Brakke Grond( AmenRa)
28/09 Ain't Done Much Healing - Paradiso( AmenRa)
28/09 AMENRA – The Building of the Free Church - Paradiso( AmenRa)
28/09 The Pain Of Others - Paradiso( AmenRa)
29/09 Ain't Done Much Healing - Paradiso( AmenRa)
29/09 The Pain Of Others - Paradiso( AmenRa)
29/09 This Kind Of Bird Flies Backwards - Paradiso( AmenRa)
30/09 Motorpsycho - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Motorpsycho)
30/09 Ufomammut - Melkweg( Ufomammut)
01/10 Monolord - De Helling( Monolord)
01/10 Tides From Nebula / Tides Of Man - Lux( Tides From Nebula)
01/10 Jambinai - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Jambinai)
01/10 Tides From Nebula / Tides Of Man - Merleyn( Tides From Nebula)
02/10 Hedvig Mollestad Trio - Vera( Hedvig Mollestad Trio)
04/10 - 06/10 ProgPower Europe - Baarlo( Diablo Swing Orchestra, Kong)
04/10 The Gathering: 30th Anniversary - Podium Victorie( The Gathering)
04/10 Indian Askin - So What!( Indian Askin)
04/10 Monomyth - EKKO( Monomyth)
05/10  Oktober Metalfest - Eindhoven( Death Angel)
05/10 Mooon - Effenaar( Mooon)
05/10 Indian Askin - Fluor( Indian Askin)
05/10 The Gathering - Boerderij( The Gathering)
06/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
06/10 Cannibale - Patronaat( Cannibale)
06/10 The Gathering: 30th Anniversary - 013( The Gathering)
07/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
08/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
09/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
09/10 Nils Frahm - TivoliVredenburg( Nils Frahm)
10/10 Jambinai - Luxor Live( Jambinai)
11/10 Indian Askin - Duycker( Indian Askin)
11/10 Mooon - Paradiso( Mooon)
11/10 Jambinai - 013( Jambinai)
12/10 Jambinai - Grounds( Jambinai)
12/10 Indian Askin - Bibelot( Indian Askin)
13/10 Jambinai - De Helling( Jambinai)
13/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Rockhal( King Gizzard & The Lizard Wizard)
16/10 - 20/10 Amsterdam Dance Event - Amsterdam( Orbital)
16/10 Airbourne - Trix( Airbourne)
16/10 Jambinai - Vera( Jambinai)
17/10 Indian Askin - 013( Indian Askin)
18/10 - 20/10 Desertfest - Antwerpen( Bongripper, Crypt Trip, Monomyth, Zeal & Ardor)
18/10 - 19/10 Left of the Dial - Rotterdam( The Mystery Lights)
18/10 Motorpsycho - Metropool( Motorpsycho)
18/10 The Gathering: 30th Anniversary - Vera( Lesoir, The Gathering)
18/10 The Mystery Lights - Doornroosje( The Mystery Lights)
19/10 The Gathering: 30th Anniversary - Hedon( The Gathering)
19/10 Indian Askin - De Spot( Indian Askin)
19/10 Monomyth - Burgerweeshuis( mantra machine, Monomyth)
22/10 Sunn O))) - Doornroosje( Sunn O))))
26/10 Husky Loops - Rotown( Husky Loops)
26/10 Indian Askin - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Indian Askin)
27/10 Husky Loops - Paradiso( Husky Loops)
29/10 Pond - Melkweg( Pond)
29/10 Inter Arma - Merleyn( Inter Arma)
31/10 Los Pirañas - Vera( Los Pirañas)
01/11 Leprous - Rockhal( Leprous)
01/11 Indian Askin - De Vorstin( Indian Askin)
01/11 Jo Goes Hunting - So What!( Jo Goes Hunting)
01/11 Mooon - Poppodium Volt( Mooon)
01/11 Monomyth - Merleyn( Monomyth)
02/11 Leprous - Hedon( Leprous)
02/11 Mars Red Sky - Melkweg( Mars Red Sky)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
02/11 Monomyth - Gebr. De Nobel( mantra machine, Monomyth)
02/11 Indian Askin - Poppodium Volt( Indian Askin)
03/11 Refused / Thrice - Melkweg( Refused)
04/11 Archive - Rockhal( Archive)
05/11 Inter Arma - Patronaat( Inter Arma)
06/11 - 09/11 Iceland Airwaves Festival - Reykjavik( Mammút, SONS)
07/11 - 10/11 Le Guess Who? - Utrecht( Deerhunter, Föllakzoid, Los Pirañas, Mythic Sunship)
07/11 Indian Askin - Gebouw T( Indian Askin)
07/11 Refused / Thrice - Ancienne Belgique (AB)( Refused)
07/11 André Manuel - ECI Cultuurfabriek( André Manuel)
08/11 - 10/11 Sonic City Festival - Kortrijk( Deerhunter)
08/11 Villagers - LantarenVenster( Villagers)
09/11 An Interplanetary Night - Bimhuis( Los Pirañas)
09/11 Indian Askin - Corneel( Indian Askin)
11/11 Föllakzoid / Go March - Doornroosje( Föllakzoid)
12/11 - 17/11 Super-Sonic Jazz Festival - Amsterdam( Kamaal Williams, Portico Quartet)
13/11 Portico Quartet - De Duif( Portico Quartet)
13/11 Half Moon Run - Paradiso( Half Moon Run)
14/11 Half Moon Run - Paradiso( Half Moon Run)
14/11 Jo Goes Hunting - Rotown( Jo Goes Hunting)
14/11 Indian Askin - Grenswerk( Indian Askin)
15/11 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
15/11 Indian Askin - Burgerweeshuis( Indian Askin)
15/11 Jo Goes Hunting - EKKO( Jo Goes Hunting)
16/11 Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1 - Trix( Devin Townsend)
16/11 Indian Askin - Podium Victorie( Indian Askin)
17/11 Devin Townsend - 013( Devin Townsend)
17/11 Villagers - Burgerweeshuis( Villagers)
18/11 Villagers - Het Depot( Villagers)
18/11 Temples - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Temples)
19/11 Temples - Botanique( Temples)
20/11 Jo Goes Hunting - Cinetol( Jo Goes Hunting)
21/11 Jo Goes Hunting - Merleyn( Jo Goes Hunting)
22/11 Indian Askin - Mezz( Indian Askin)
22/11 Jo Goes Hunting - Simplon( Jo Goes Hunting)
23/11 Indian Askin - Vera( Indian Askin)
26/11 Cult of Luna - Melkweg( Brutus)
27/11 Half Moon Run - Ancienne Belgique (AB)( Half Moon Run)
28/11 SONS - M.C. Cactus( SONS)
28/11 Mooon - Vera( Mooon)
29/11 Monomyth - Podium `t Beest( Monomyth)
29/11 Indian Askin - De Pul( Indian Askin)
30/11 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
30/11 Mooon - Rotown( Mooon)
01/12 Middagshow - Joep Beving - Paard( Joep Beving)
01/12 Joep Beving - De Nieuwe Kerk( Joep Beving)
04/12 25 jaar Toutpartout - Paradiso( Raketkanon, SX)
05/12 SX - Mezz( SX)
06/12 Monomyth - Vera( mantra machine, Monomyth)
07/12  Come As You Are - Eindhoven( Indian Askin)
09/12 Joep Beving - Conversatorium Maastricht( Joep Beving)
10/12 Joep Beving - Sint Catharinakerk ( Joep Beving)
11/12 Joep Beving - Nieuwe Kerk Groningen( Joep Beving)
12/12 The Young Gods - Paard( The Young Gods)
12/12 Monomyth - Paard( mantra machine, Monomyth)
12/12 Joep Beving - Schouwburg Odeon( Joep Beving)
12/12 Indian Askin - Luxor Live( Indian Askin)
13/12 Monomyth - Hall Of Fame( mantra machine, Monomyth)
13/12 Indian Askin - Gebr. De Nobel( Indian Askin)
13/12 Mooon - Merleyn( Mooon)
14/12 Indian Askin - Patronaat( Indian Askin)
14/12 Mooon - EKKO( Mooon)
15/12 Monomyth - Paard( mantra machine, Monomyth)
15/12 Sólstafir - TivoliVredenburg( Sólstafir)
19/12 Kovacs & Metropole Orkest - TivoliVredenburg( Kovacs)
20/12 Indian Askin - Melkweg( Indian Askin)
20/12 Kovacs & Metropole Orkest - Parkstad Limburg Theaters( Kovacs)
22/12 Kovacs & Metropole Orkest - Theaters Tilburg( Kovacs)
23/12 Kovacs & Metropole Orkest - De Oosterpoort( Kovacs)
25/01 - 26/01 MOMfest - Veghel( Spidergawd, Therapy?)
18/02 Tycho - Paradiso( Tycho)
19/03 Eefje De Visser - Ancienne Belgique (AB)( Eefje De Visser)
20/03 Eefje De Visser - Paard( Eefje De Visser)
21/03 Eefje De Visser - Paradiso( Eefje De Visser)
26/03 Eefje De Visser - TivoliVredenburg( Eefje De Visser)
30/03 Eefje De Visser - Grand Theatre( Eefje De Visser)
04/04 Eefje De Visser - Doornroosje( Eefje De Visser)
15/04 Spinvis - Parkstad Limburg Theaters( Spinvis)
16/04 Eefje De Visser - De Oosterpoort( Eefje De Visser)
01/05 Explosions in the Sky - TivoliVredenburg( Explosions in the Sky)
10/06 Rammstein - Park de Nieuwe Koers( Rammstein)
24/06 Rammstein - Goffertpark( Rammstein)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.