29/03 - 31/03 | Paaspop Schijndel - Schijndel | ( Chase & Status, Die Antwoord, Froukje, Heideroosjes, Kees van Hondt, The Indien) |
29/03 | Underworld - Vorst Nationaal | ( Underworld) |
29/03 | Bertolf - Hedon | ( Bertolf) |
29/03 | Candy Dulfer - De Bosuil | ( Candy Dulfer) |
30/03 | Johan - Doornroosje | ( Johan) |
31/03 | These Go To Eleven - Zwolle | ( Iguana Death Cult) |
02/04 | Simple Minds - Rockhal | ( Simple Minds) |
03/04 | Die Antwoord - TivoliVredenburg | ( Die Antwoord) |
04/04 | Die Antwoord - La Madeleine | ( Die Antwoord) |
04/04 | Froukje - TivoliVredenburg | ( Froukje) |
04/04 | Johan - Effenaar | ( Johan) |
04/04 | Spinvis En Saartje Van Camp - Neveldieren - Parkstad Limburg Theaters | ( Spinvis) |
05/04 | Simple Minds - Sportpaleis | ( Simple Minds) |
05/04 | The Indien - Tolhuistuin | ( The Indien) |
05/04 | Die Antwoord - La Madeleine | ( Die Antwoord) |
05/04 | Froukje - TivoliVredenburg | ( Froukje) |
05/04 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - De Meerpaal | ( The Cosmic Carnival) |
05/04 | Bertolf - TivoliVredenburg | ( Bertolf) |
06/04 | Krezip - Theatertour 2024 - Muziekgebouw Eindhoven | ( Krezip) |
06/04 | Simple Minds - Ziggo Dome | ( Simple Minds) |
06/04 | Racoon - Trix | ( Racoon) |
06/04 | De Kraaien - Xinix | ( De Kraaien) |
06/04 | Give It Dub - Doornroosje | ( Joker) |
07/04 | Iris Penning - Vestzaktheater | ( Iris Penning) |
07/04 | Joe Bonamassa - Kursaal Oostende | ( Joe Bonamassa) |
10/04 | Stef Bos - Bloudruk - Scheldetheater | ( Stef Bos) |
11/04 | Racoon - Metropool Enschede | ( Racoon) |
11/04 | WENDE - Sterrenlopen - Burgerweeshuis | ( Robin Kester) |
11/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater de Kom | ( Stef Bos) |
12/04 - 21/04 | Coachella - Californië | ( Benga, Blur, Deftones, Skream, Sublime) |
12/04 | Blue Heart Festival - Alkmaar | ( Bertolf) |
12/04 | Froukje - Hedon | ( Froukje) |
12/04 | Joe Bonamassa - AFAS Live | ( Joe Bonamassa) |
12/04 | The Indien - Neushoorn | ( The Indien) |
12/04 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - Markant Uden | ( The Cosmic Carnival) |
13/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater aan het Vrijthof | ( Stef Bos) |
13/04 | Froukje - Hedon | ( Froukje) |
13/04 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - Streams Breede Beek | ( The Cosmic Carnival) |
13/04 | WENDE - Sterrenlopen - Nobel | ( Robin Kester) |
13/04 | The Indien - Hedon | ( The Indien) |
13/04 | Krezip - Theatertour 2024 - De Oosterpoort | ( Krezip) |
14/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater aan de Schie | ( Stef Bos) |
16/04 | K's Choice - TivoliVredenburg | ( K's Choice) |
17/04 | WENDE - Sterrenlopen - Hedon | ( Robin Kester) |
17/04 | K's Choice - Stadsschouwburg Groningen | ( K's Choice) |
17/04 | Racoon - Muziekgieterij | ( Racoon) |
17/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater De Lampegiet | ( Stef Bos) |
18/04 - 21/04 | Roadburn Festival - Tilburg | ( Dool) |
18/04 | De Kraaien - Mezz | ( De Kraaien) |
18/04 | K's Choice - De Maagd | ( K's Choice) |
18/04 | Johan - Paard | ( Johan) |
18/04 | Froukje - Paradiso | ( Froukje) |
18/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater aan de Parade | ( Stef Bos) |
19/04 | The Warning - Patronaat | ( The Warning) |
19/04 | Stef Bos - Bloudruk - Rijswijkse Schouwburg | ( Stef Bos) |
19/04 | K's Choice - De Harmonie | ( K's Choice) |
19/04 | Froukje - Paradiso | ( Froukje) |
20/04 | Krezip - Theatertour 2024 - Goudse Schouwburg | ( Krezip) |
20/04 | Racoon - Martiniplaza | ( Racoon) |
20/04 | Froukje - Paradiso | ( Froukje) |
20/04 | WENDE - Sterrenlopen - Doornroosje | ( Robin Kester) |
20/04 | Stef Bos - Bloudruk - Schouwburg Amphion | ( Stef Bos) |
20/04 | K's Choice - Theater aan de Parade | ( K's Choice) |
20/04 | Candy Dulfer Presents The Purple Jam - Phil. | ( Candy Dulfer) |
21/04 | Middagshow: Candy Dulfer Presents The Purple Jam - TivoliVredenburg | ( Candy Dulfer) |
21/04 | Candy Dulfer - TivoliVredenburg | ( Candy Dulfer) |
22/04 | K's Choice - Koninklijk Theater Carré | ( K's Choice) |
23/04 | Stef Bos - Bloudruk - Deventer Schouwburg | ( Stef Bos) |
24/04 | Stef Bos - Bloudruk - Cultuurhuis De Klinker | ( Stef Bos) |
25/04 | Johan - Hedon | ( Johan) |
25/04 | The Indien - Merleyn | ( The Indien) |
25/04 | De Kraaien - Fluor | ( De Kraaien) |
25/04 | Krezip - Theatertour 2024 - Schouwburg Amphion | ( Krezip) |
25/04 | Stef Bos - Bloudruk - Schouwburg Amstelveen | ( Stef Bos) |
25/04 | Krezip - Schouwburg Amphion | ( Krezip) |
26/04 | Life I Live - Den Haag | ( The Indien) |
26/04 | Stef Bos - Bloudruk - Flint | ( Stef Bos) |
27/04 | 538 Koningsdag - Breda | ( Guus Meeuwis, Krezip, Racoon) |
30/04 | WENDE - Sterrenlopen - TivoliVredenburg | ( Robin Kester) |
30/04 | Stef Bos - Bloudruk - Theater de Spiegel | ( Stef Bos) |
01/05 | WENDE - Sterrenlopen - Luxor Live | ( Robin Kester) |
01/05 | Stef Bos - Bloudruk - Theater De Lievekamp | ( Stef Bos) |
02/05 | Dool + Of The Wand & The Moon (solo) - Annabel | ( Dool) |
02/05 | Stef Bos - Bloudruk - Schouwburg de Lawei | ( Stef Bos) |
02/05 | Dope D.O.D. - Poppodium Volt | ( Dope D.O.D.) |
02/05 | Typhoon - BIRD | ( Typhoon) |
02/05 | Jools Holland & His R&B Orchestra - Ancienne Belgique (AB) | ( Jools Holland & His R&B Orchestra) |
03/05 | The Indien - EKKO | ( The Indien) |
03/05 | Krezip - Theatertour 2024 - Phil. | ( Krezip) |
03/05 | Racoon - Ahoy | ( Racoon) |
03/05 | Johan - Paradiso | ( Johan) |
03/05 | Stef Bos - Bloudruk - DNK | ( Stef Bos) |
03/05 | Jools Holland & His R&B Orchestra - De Oosterpoort | ( Jools Holland & His R&B Orchestra) |
03/05 | Forms // Black Sun Empire And More... - Burgerweeshuis | ( Black Sun Empire) |
04/05 | Dope D.O.D. - Poppodium Cpunt | ( Dope D.O.D.) |
04/05 | The Indien - Rotown | ( The Indien) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Den Haag - Den Haag | ( Krezip) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Utrecht - Utrecht | ( DeWolff) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle | ( Sticks) |
08/05 | Donna Blue - Cactus Muziekcentrum | ( Donna Blue) |
09/05 | Donna Blue - Rotown | ( Donna Blue) |
09/05 | Closure In Moscow - Poppodium Volt | ( Toehider) |
10/05 | Back:N:Black - Astrant | ( The Dirty Denims) |
10/05 | Fate Gear - De Flux | ( Fate Gear) |
10/05 | Donna Blue - De Nijverheid | ( Donna Blue) |
10/05 | The Staves - Tolhuistuin | ( The Staves) |
11/05 | PunX In The Pit - Boom | ( Heideroosjes) |
11/05 | Wende - HA Concerts | ( Robin Kester) |
11/05 | Racoon - Mainstage | ( Racoon) |
11/05 | Delain - Bibelot | ( Delain) |
11/05 | Typhoon - Hedon | ( Typhoon) |
11/05 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - Cool kunst en cultuur | ( The Cosmic Carnival) |
12/05 | The Staves + Anna B Savage - LantarenVenster | ( The Staves) |
16/05 | Typhoon - TivoliVredenburg | ( Typhoon) |
17/05 - 19/05 | Extrema Outdoor Belgium - Houthalen-Helchteren | ( Amelie Lens) |
17/05 - 18/05 | Gladiolen - Olen | ( Selah Sue) |
17/05 - 19/05 | Jazz in Duketown - 's-Hertogenbosch | ( Candy Dulfer) |
17/05 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - Schouwburg Cuijk | ( The Cosmic Carnival) |
17/05 | Typhoon - Doornroosje | ( Typhoon) |
17/05 | Racoon - AFAS Live | ( Racoon) |
18/05 - 20/05 | Ribs & Blues - Raalte | ( Bertolf) |
18/05 - 19/05 | Pop on Top - Valkenburg | ( Krezip) |
19/05 | NOFX - Ketelhuis | ( Heideroosjes) |
19/05 | Typhoon - De Oosterpoort | ( Typhoon) |
22/05 | Wende - Het Depot | ( Robin Kester) |
24/05 - 26/05 | Parkfeest Oosterhout - Oosterhout | ( Splendid) |
24/05 | Dog Eat Dog - Poppodium Volt | ( Dog Eat Dog) |
24/05 | Fleetwood Mac The Incredible Story presented by The Cosmic Carnival - Stadsgehoorzaal Vlaardingen | ( The Cosmic Carnival) |
25/05 | Pretty Pissed - Amsterdam | ( Shame) |
26/05 | Pampus Live - Amsterdam | ( The Indien) |
26/05 | Dog Eat Dog + Senser - De Helling | ( Dog Eat Dog) |
26/05 | Blind Guardian - 013 | ( Blind Guardian) |
26/05 | Selah Sue - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Selah Sue) |
27/05 | TOOL - Ziggo Dome | ( TOOL) |
27/05 | Villagers - Ancienne Belgique (AB) | ( Villagers) |
28/05 | Villagers - Paradiso | ( Villagers) |
29/05 - 02/06 | BRIDGE - Eindhoven | ( Floor Jansen, The Dirty Denims) |
29/05 - 02/06 | Primavera Sound Barcelona - Barcelona | ( Amyl and The Sniffers, Deftones) |
29/05 | Villagers - LantarenVenster | ( Villagers) |
31/05 - 01/06 | Dauwpop - Hellendoorn | ( Froukje) |
31/05 - 01/06 | International Dutch Distillers Festival - Schiedam | ( Krezip) |
31/05 - 01/06 | Vestrock - Hulst | ( The Kooks) |
31/05 - 02/06 | Zomerspektakel aan het Meer - Alphen aan den Rijn | ( Krezip) |
31/05 - 01/06 | IDDF in concert - Schiedam | ( Krezip) |
31/05 | Typhoon - Patronaat | ( Typhoon) |
01/06 | Floor Jansen | Bridge Guitar Festival - Klokgebouw | ( Floor Jansen) |
02/06 | Stef Bos - De Roma | ( Stef Bos) |
03/06 | Angus & Julia Stone - Koninklijk Circus | ( Angus & Julia Stone) |
04/06 | Angus & Julia Stone - Koninklijk Circus | ( Angus & Julia Stone) |
05/06 - 08/06 | Sweden Rock - Solvesborg | ( Electric Callboy) |
06/06 | Stef Bos - Het Depot | ( Stef Bos) |
07/06 - 16/06 | Oerol Festival - West-Terschelling | ( Typhoon) |
07/06 - 09/06 | Rock Im Park - Nürnberg | ( Dropkick Murphys, Electric Callboy, Enter Shikari, Green Day, Guano Apes, Hanabie, Pendulum, Queens Of The Stone Age) |
07/06 - 09/06 | Into the Grave - Leeuwarden | ( Crystal Lake) |
07/06 - 09/06 | Best Kept Secret - Hilvarenbeek | ( Amyl and The Sniffers, Cherry Glazerr, Osees, The Indien, Tramhaus) |
07/06 - 09/06 | Rock Am Ring - Nürburg | ( Dropkick Murphys, Electric Callboy, Enter Shikari, Green Day, Guano Apes, Hanabie, Pendulum, Queens Of The Stone Age) |
08/06 | Hello Festival - Emmen | ( Froukje) |
09/06 | Osees - Melkweg | ( Osees) |
11/06 | Angus & Julia Stone - Koninklijk Theater Carré | ( Angus & Julia Stone) |
11/06 | Stef Bos - Bloudruk - TivoliVredenburg | ( Stef Bos) |
11/06 | Glen Hansard - Openluchttheater Caprera | ( Glen Hansard) |
12/06 | Stef Bos - Bloudruk - Parktheater | ( Stef Bos) |
12/06 | Angus & Julia Stone - Koninklijk Theater Carré | ( Angus & Julia Stone) |
12/06 | Glen Hansard - Openluchttheater De Goffert | ( Glen Hansard) |
13/06 - 16/06 | Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf | ( Dropkick Murphys, Green Day, Hanabie., Kontrust, Pendulum) |
13/06 - 15/06 | Greenfield Festival - Interlaken | ( Dropkick Murphys, Future Palace, Green Day, Hanabie.) |
13/06 | Selah Sue - Openluchttheater De Goffert | ( Selah Sue) |
13/06 | Stef Bos - Bloudruk - De Oosterpoort | ( Stef Bos) |
14/06 - 16/06 | Download Festival UK - Donington Park | ( Crystal Lake, Hanabie, Queens Of The Stone Age) |
14/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
14/06 | Zuiderpark Live: Glen Hansard - Zuiderparktheater | ( Glen Hansard) |
14/06 | Stef Bos - Bloudruk - Chassé Theater | ( Stef Bos) |
15/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
16/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
18/06 | Rammstein - Goffertpark | ( Rammstein) |
19/06 | Rammstein - Goffertpark | ( Rammstein) |
19/06 | Green Day - Gelredome | ( Green Day) |
19/06 | Stef Bos - Bloudruk - Nieuwe Luxor Theater | ( Stef Bos) |
20/06 - 23/06 | Graspop Metal Meeting - Dessel | ( Blind Guardian, Crystal Lake, Electric Callboy, Future Palace, Hanabie., Pendulum, Textures, TOOL, Wolfmother) |
20/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
20/06 | Stef Bos - Bloudruk - Phil. | ( Stef Bos) |
21/06 - 23/06 | Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck | ( Alice Merton, Bombay, Fontaines D.C., Idles, The Kooks, The Subways) |
21/06 - 23/06 | Pinkpop - Landgraaf | ( Dool, Froukje, Pendulum) |
21/06 - 23/06 | Hurricane - Scheeßel | ( Alice Merton, Bombay, Fontaines D.C., Idles, The Kooks, The Subways) |
21/06 | K's Choice - Burgerweeshuis | ( K's Choice) |
21/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
21/06 | Stef Bos - Bloudruk - Amare | ( Stef Bos) |
22/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
23/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
25/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
26/06 - 30/06 | Glastonbury Festival - Glastonbury | ( Aurora, Corinne Bailey Rae, Gossip, Idles, Otoboke Beaver) |
26/06 | Guus Meeuwis - Groots met een zachte G - Philips Stadion | ( Guus Meeuwis) |
26/06 | Pet Shop Boys - AFAS Live | ( Pet Shop Boys) |
27/06 - 30/06 | Hellfest - Clisson | ( Crystal Lake, Dool, Dropkick Murphys, Enter Shikari, Foo Fighters, Lovebites, Queens Of The Stone Age, Textures, The Prodigy, Therapy?) |
27/06 - 30/06 | Jera On Air - Ysselsteyn | ( Dropkick Murphys, Electric Callboy, Hang Youth, Knosis) |
27/06 - 29/06 | Concert at Sea - Brouwershaven | ( Racoon, The Indien, Typhoon) |
27/06 | Rammstein - Park de Nieuwe Koers | ( Rammstein) |
27/06 | Massive Attack - Spoorpark | ( Massive Attack) |
28/06 - 30/06 | Live is Live - Antwerpen | ( Ben Howard, Gossip, K's Choice, Mogwai, Trixie Whitley) |
28/06 | Rammstein - Park de Nieuwe Koers | ( Rammstein) |
29/06 - 06/07 | Roskilde Festival - Roskilde | ( Foo Fighters) |
29/06 | Ben Howard - Concertgebouw De Vereeniging | ( Ben Howard) |
29/06 | Garbage - 013 | ( Garbage) |
29/06 | Ben Howard - Concertgebouw De Vereeniging | ( Ben Howard) |
30/06 | Garbage - Rockhal | ( Garbage) |
30/06 | Ben Howard - De Oosterpoort | ( Ben Howard) |
02/07 | dEUS - Podium Victorie | ( dEUS) |
03/07 - 06/07 | Balaton Sound - Zamárdi | ( Amelie Lens) |
03/07 | dEUS - Metropool | ( dEUS) |
03/07 | Donna Blue - Paradiso | ( Donna Blue) |
04/07 - 06/07 | Pitfest - Emmen | ( Heideroosjes) |
04/07 - 07/07 | Rock Werchter - Werchter | ( dEUS, Dropkick Murphys, Eefje de Visser, Foo Fighters, Froukje, Idles, Snow Patrol, The Kooks) |
04/07 | Otoboke Beaver - Paradiso | ( Otoboke Beaver) |
04/07 | Taylor Swift - Johan Cruijff ArenA | ( Taylor Swift) |
04/07 | Floor Jansen - Paleis Soestdijk | ( Floor Jansen) |
04/07 | Stef Bos: Bloudruk - Openluchttheater Caprera | ( Stef Bos) |
05/07 - 20/07 | Gent Jazz Festival - Gent | ( Air, DJ Shadow) |
05/07 - 07/07 | Down the Rabbit Hole - Ewijk | ( Aurora, dEUS, Eefje de Visser, The Vaccines, Villagers) |
05/07 - 07/07 | Awakenings Summer Festival - Hilvarenbeek | ( Amelie Lens) |
05/07 | Moenfeest - Moen | ( K's Choice) |
05/07 - 07/07 | MadNes - Ameland | ( La Pegatina) |
05/07 | Taylor Swift - Johan Cruijff ArenA | ( Taylor Swift) |
05/07 | Stef Bos: Bloudruk - Openluchttheater Caprera | ( Stef Bos) |
06/07 | Grondslag - Hoorn | ( Iguana Death Cult) |
06/07 | Floor Jansen - Openluchttheater Caprera | ( Floor Jansen) |
06/07 | Taylor Swift - Johan Cruijff ArenA | ( Taylor Swift) |
06/07 | Racoon - Paleis Soestdijk | ( Racoon) |
07/07 | Krezip - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Krezip) |
09/07 | Wolfmother - Hedon | ( Wolfmother) |
10/07 - 13/07 | Mad Cool Festival - Madrid | ( Garbage, Pearl Jam, Sofi Tukker, The Warning) |
10/07 | Wolfmother - Patronaat | ( Wolfmother) |
11/07 - 13/07 | Pohoda Festival - Trenčín | ( Pendulum, Queens Of The Stone Age) |
11/07 - 13/07 | NOS Alive - Lissabon | ( Aurora, Pearl Jam) |
11/07 | Joss Stone - Kursaal Oostende | ( Joss Stone) |
11/07 | Wolfmother - Doornroosje | ( Wolfmother) |
12/07 | City Of Dance - Middelburg | ( The Darkraver) |
12/07 - 14/07 | Rock Zottegem - Zottegem | ( Heideroosjes) |
12/07 - 14/07 | North Sea Jazz - Rotterdam | ( Candy Dulfer, Corinne Bailey Rae, Joss Stone) |
12/07 | Racoon (Metropool Open Air) - Openluchttheater Hertme | ( Racoon) |
13/07 | Hellmond Open Air - Helmond | ( Dog Eat Dog) |
13/07 - 14/07 | Boerenrock - Kortenaken | ( Heideroosjes) |
13/07 | Krezip - Openluchttheater Caprera | ( Krezip) |
17/07 - 21/07 | Dour Festival - Dour | ( Amelie Lens, Chase & Status, Netsky, Shame) |
17/07 - 21/07 | Electric Castle - Cluj-Napoca | ( Camo & Krooked, Chase & Status, DJ Shadow, Massive Attack, Queens Of The Stone Age) |
17/07 - 20/07 | Colours of Ostrava - Ostrava | ( Bat For Lashes, Queens Of The Stone Age) |
18/07 - 21/07 | Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde | ( Bertolf, Black Sun Empire, Claw Boys Claw, DeWolff, Dool, Heideroosjes, Kees van Hondt, Seasick Steve) |
19/07 | Copenhell - Kopenhagen | ( Dropkick Murphys) |
19/07 - 21/07 | Tomorrowland - Weekend 1 - Boom | ( Amelie Lens, Netsky, Nymfo, Sub Focus, Wilkinson) |
19/07 - 20/07 | Rock Herk - Herk-de-Stad | ( Briqueville, Shame, Therapy?) |
23/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
24/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
25/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
25/07 | Seasick Steve - TivoliVredenburg | ( Seasick Steve) |
26/07 - 27/07 | WeitjeRock - IJzendijke | ( dEUS) |
26/07 - 28/07 | Tomorrowland - Weekend 2 - Boom | ( Amelie Lens, Camo & Krooked, Netsky) |
29/07 | The Roots - Paradiso | ( The Roots) |
30/07 | The Roots - Paradiso | ( The Roots) |
31/07 - 03/08 | Wacken Open Air - Wacken | ( Blind Guardian, Future Palace, The Warning, Unleash the Archers) |
31/07 | Marcus Miller - Openluchttheater Rivierenhof | ( Marcus Miller) |
02/08 - 04/08 | Folkfestival Dranouter - Dranouter | ( Froukje, Spinvis, Villagers) |
02/08 - 11/08 | Lokerse Feesten - Lokeren | ( De La Soul, Froukje, Massive Attack, Nas, The Prodigy) |
02/08 - 04/08 | Suikerrock - Tienen | ( Froukje) |
02/08 | Ane Brun - Openluchttheater Caprera | ( Ane Brun) |
03/08 | Ane Brun - Openluchttheater De Goffert | ( Ane Brun) |
04/08 | Korn - AFAS Live | ( Spiritbox) |
05/08 | The Warning - Melkweg | ( The Warning) |
07/08 - 12/08 | Sziget - Óbudai Eiland, Budapest | ( Aurora, Fontaines D.C., Skrillex) |
08/08 | Retie Rockt - Retie | ( De Staat) |
09/08 - 11/08 | Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk | ( Heideroosjes, Jinjer, Spiritbox) |
09/08 - 11/08 | Zandstock - 't Zand | ( Typhoon) |
09/08 - 11/08 | Nirwana Tuinfeest - Lierop | ( Selah Sue, The Vaccines) |
10/08 - 11/08 | M'era Luna - Hildesheim | ( Epica) |
10/08 | Sticks - Openluchttheater De Goffert | ( Sticks) |
15/08 - 18/08 | Pukkelpop - Hasselt | ( Enter Shikari, Flogging Molly, Fontaines D.C., Queens Of The Stone Age, Skrillex, Sylvie Kreusch, The Vaccines) |
15/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
15/08 | Spinvis: Be-bop-a-lula - Openluchttheater Caprera | ( Spinvis) |
16/08 - 18/08 | Lowlands - Biddinghuizen | ( Froukje, Idles, Queens Of The Stone Age, Skrillex, Spinvis, Spiritbox, Sticks) |
16/08 - 18/08 | Highfield Festival - Leipzig | ( Flogging Molly, The Kooks) |
16/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
17/08 | Straf_werk - Amsterdam | ( Amelie Lens) |
17/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
17/08 | Selah Sue - Openluchttheater De Goffert | ( Selah Sue) |
19/08 | Corinne Bailey Rae - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Corinne Bailey Rae) |
21/08 - 25/08 | Reading/Leeds festival - Reading | ( Blink-182, Skrillex, Spiritbox) |
21/08 - 25/08 | Rock en Seine - Parijs | ( Massive Attack) |
22/08 - 24/08 | CuliNESSE - Rotterdam | ( Krezip, Typhoon) |
23/08 - 24/08 | Strandfestival ZAND - Almere | ( Guus Meeuwis) |
23/08 | K's Choice - Zuiderparktheater | ( K's Choice) |
29/08 - 01/09 | Into The Great Wide Open - Vlieland | ( Froukje, Sylvie Kreusch) |
31/08 | Wooferland Festival - Halfweg | ( DJ Promo) |
06/09 - 07/09 | Opperdepop Festival - Bergschenhoek | ( Krezip) |
07/09 | Tilburgmetalfest - Tilburg | ( X-Tinxion) |
07/09 | Blood Red Shoes - Tolhuistuin | ( Blood Red Shoes) |
07/09 | Zuiderpark Live: Floor Jansen - Zuiderparktheater | ( Floor Jansen) |
08/09 | Gossip - TivoliVredenburg | ( Gossip) |
13/09 - 14/09 | Appelpop - Tiel | ( The Indien) |
14/09 | Racoon - Openluchttheater Caprera | ( Racoon) |
14/09 | Racoon - Openluchttheater Caprera | ( Racoon) |
19/09 | Epica - AFAS Live | ( Epica) |
19/09 | Madness - De Oosterpoort | ( Madness) |
20/09 | Epica - AFAS Live | ( Epica) |
25/09 | Bodega - Melkweg | ( Bodega) |
26/09 | Bodega - EKKO | ( Bodega) |
27/09 | Aurora - Vorst Nationaal | ( Aurora) |
27/09 | Guano Apes - Ancienne Belgique (AB) | ( Guano Apes) |
27/09 | Bodega - Rotown | ( Bodega) |
28/09 | Guano Apes - TivoliVredenburg | ( Guano Apes) |
28/09 | Aurora - AFAS Live | ( Aurora) |
05/10 | Come As You Are - Eindhoven | ( Green Lizard) |
11/10 | Mark Lotterman - Paard | ( Mark Lotterman) |
24/10 | Seasick Steve - Ancienne Belgique (AB) | ( Seasick Steve) |
31/10 | Froukje - Lotto Arena | ( Froukje) |
01/11 - 03/11 | The Rock Circus - 's-Hertogenbosch | ( Jinjer) |
01/11 | Johan - Mezz | ( Johan) |
02/11 | Johan - Fluor | ( Johan) |
03/11 | Sepulfest - 's-Hertogenbosch | ( Jinjer) |
04/11 | Seasick Steve - Paard | ( Seasick Steve) |
05/11 | Jinjer / Sepultura - 40 years farewell - Ancienne Belgique (AB) | ( Jinjer) |
06/11 | Jinjer / Sepultura - Rockhal | ( Jinjer) |
06/11 | Eefje de Visser - Paradiso | ( Eefje de Visser) |
07/11 | Eefje de Visser - Paradiso | ( Eefje de Visser) |
07/11 | Briqueville - Grenswerk | ( Briqueville) |
08/11 | Johan - Burgerweeshuis | ( Johan) |
08/11 | Eefje de Visser - Koninklijk Circus | ( Eefje de Visser) |
09/11 | Eefje de Visser - Koninklijk Circus | ( Eefje de Visser) |
09/11 | Johan - Neushoorn | ( Johan) |
13/11 | Fat Freddy's Drop - AFAS Live | ( Fat Freddy's Drop) |
13/11 | Eefje de Visser - TivoliVredenburg | ( Eefje de Visser) |
14/11 | Eefje de Visser - TivoliVredenburg | ( Eefje de Visser) |
15/11 | Johan - Luxor Live | ( Johan) |
16/11 | Helldorado - Eindhoven | ( Dool) |
16/11 | Johan - Metropool | ( Johan) |
17/11 | Fat Freddy's Drop - Koninklijk Circus | ( Fat Freddy's Drop) |
18/11 | Fat Freddy's Drop - Koninklijk Circus | ( Fat Freddy's Drop) |
19/11 | Eefje de Visser - Amare | ( Eefje de Visser) |
20/11 | Froukje - AFAS Live | ( Froukje) |
20/11 | Eefje de Visser - De Oosterpoort | ( Eefje de Visser) |
21/11 | Froukje - AFAS Live | ( Froukje) |
21/11 | Therapy? - Rockhal | ( Therapy?) |
22/11 | Johan - LantarenVenster | ( Johan) |
22/11 | Therapy? - Ancienne Belgique (AB) | ( Therapy?) |
23/11 | Therapy? - Burgerweeshuis | ( Therapy?) |
23/11 | Johan - Patronaat | ( Johan) |
24/11 | Therapy? - TivoliVredenburg | ( Therapy?) |
08/12 | Candy Dulfer - Luxor Live | ( Candy Dulfer) |
11/12 | Sylvie Kreusch - Paradiso | ( Sylvie Kreusch) |
19/12 | Sylvie Kreusch - Ancienne Belgique (AB) | ( Sylvie Kreusch) |
20/12 | Candy Dulfer - Het Bolwerk | ( Candy Dulfer) |
20/12 | Stahlzeit - De Bosuil | ( Stahlzeit) |
21/12 | Stahlzeit - De Bosuil | ( Stahlzeit) |
23/01 | Maria Mena - TivoliVredenburg | ( Maria Mena) |
25/01 | Maria Mena - Paradiso | ( Maria Mena) |
26/01 | Maria Mena - De Oosterpoort | ( Maria Mena) |
17/02 | Flogging Molly's Salty Dog Cruise - Miami | ( Flogging Molly) |
20/03 | Johan - TivoliVredenburg | ( Johan) |