Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda skabuoy

17/02/2019  The Animals - P3
27/02/2019  The Magnetics - DOKA
01/03/2019  Focus - Q-Factory

Laatste Nieuws



Agendainfo: skabuoy - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die skabuoy heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

16/02  Back 2 the 90's - Eindhoven( Def Rhymz)
16/02 Morcheeba - Melkweg( Morcheeba)
16/02 Toontje Lager - Podium Victorie( Toontje Lager)
16/02 VOF De Kunst - De Spot( VOF De Kunst)
16/02 Raymond van het Groenewoud - TivoliVredenburg( Raymond van het Groenewoud)
17/02 Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister - Theater Sneek( Raymond van het Groenewoud)
17/02 The Animals - P3( The Animals)
17/02 Morcheeba - Doornroosje( Morcheeba)
17/02 Tears for Fears - AFAS Live( Tears for Fears)
18/02 Morcheeba - Het Depot( Morcheeba)
20/02 Tears for Fears - Lotto Arena( Tears for Fears)
21/02 Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister - Effenaar( Raymond van het Groenewoud)
21/02 Toontje Lager - Hedon( Toontje Lager)
22/02 Raymond van het Groenewoud - De Grote Kerk Apeldoorn( Raymond van het Groenewoud)
22/02 Kayak - Hedon( Kayak)
23/02  Back 2 the 90's - Rotterdam( Def Rhymz)
23/02 Alien Ant Farm / P.O.D. - Trix( Alien Ant Farm, P.O.D.)
23/02 Kayak - De Oosterpoort( Kayak)
23/02 VOF De Kunst - Patronaat( VOF De Kunst)
23/02 Back 2 the 90's - Ahoy( Def Rhymz)
23/02 Focus - De Meester( Focus)
23/02 Toontje Lager - Metropool( Toontje Lager)
23/02 The Yearlings - De Peppel( The Yearlings)
24/02 Alien Ant Farm / P.O.D. - Melkweg( Alien Ant Farm, P.O.D.)
24/02 VOF De Kunst - Luxor Live( VOF De Kunst)
27/02 Ali B - Koorts - Zaantheater( Ali B)
28/02 Ali B - Koorts - Theater de Kampanje( Ali B)
01/03 - 02/03 Don't Let Daddy Know - Amsterdam( Don Diablo, Tiësto)
01/03 Ali B - Koorts - Theater de Stoep( Ali B)
01/03 Focus - Q-Factory( Focus)
01/03 VOF De Kunst - Bibelot( VOF De Kunst)
02/03 Ali B - Koorts - Kennemer Theater( Ali B)
02/03 Angelic Upstarts + Arrested Denial + Landmine Heart @ Baroeg - Baroeg( Angelic Upstarts)
02/03 VOF De Kunst - De Peppel( VOF De Kunst)
03/03 The Magnetics + general Jabbah - dB`s( General Jabbah)
06/03 Ali B - Koorts - Cool kunst en cultuur( Ali B)
07/03 Ali B - Koorts - Flint( Ali B)
08/03 Ali B - Koorts - Figi Theater( Ali B)
08/03 Robby Valentine - Kroepoekfabriek( Robby Valentine)
09/03  Big Ass Metal Fest - Utrecht( Blind Sight)
09/03 Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant - dB`s( Blind Sight)
09/03 Raymond van het Groenewoud - Metropool( Raymond van het Groenewoud)
09/03 Focus - De Peppel( Focus)
10/03 Raymond van het Groenewoud - Koninklijke Schouwburg( Raymond van het Groenewoud)
11/03 Godsmack - Melkweg( Godsmack)
13/03 Ali B - Koorts - Agnietenhof( Ali B)
13/03 Godsmack - Trix( Godsmack)
14/03 Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister - Kruisherenkapel( Raymond van het Groenewoud)
14/03 Ali B - Koorts - De Nieuwe Kolk( Ali B)
14/03 The Hollies - AFAS Live( The Hollies)
14/03 Toontje Lager - Patronaat( Toontje Lager)
15/03 Ali B - Koorts - Theater De Klinker( Ali B)
15/03 Athena - Melkweg( Athena)
15/03 Raymond van het Groenewoud - Gebouw T( Raymond van het Groenewoud)
16/03 Ali B - Koorts - Stadsschouwburg Haarlem( Ali B)
16/03 Focus - Neushoorn( Focus)
16/03 Robby Valentine's tribute to Queen - Manifesto( Robby Valentine)
16/03 Vive La Fête - Duycker( Vive La Fête)
16/03 Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst - Corneel( VOF De Kunst)
20/03 Ali B - Koorts - Theater de Beun( Ali B)
21/03 Ali B - Koorts - De Domijnen( Ali B)
21/03 Toontje Lager - Mezz( Toontje Lager)
22/03 Ali B - Koorts - Chassé Theater( Ali B)
22/03 Vive La Fête - Gigant( Vive La Fête)
22/03 Toontje Lager - Fluor( Toontje Lager)
23/03 Crystal Fighters - Melkweg( Crystal Fighters)
24/03 Death To False Metalcore - TivoliVredenburg( Darkest Hour)
27/03 Ali B - Koorts - Schouwburg De Kring( Ali B)
28/03 Ali B - Koorts - Theater Orpheus( Ali B)
28/03 Focus - Luxor Live( Focus)
29/03 Ali B - Koorts - Koninklijke Schouwburg( Ali B)
29/03 - 31/03 Rewire Festival - Den Haag( Xiu Xiu)
29/03  Tweetakt Festival - Utrecht( Toontje Lager)
29/03 Toontje Lager - De Oosterpoort( Toontje Lager)
29/03 Kayak - Bibelot( Kayak)
29/03 Focus - Podium `t Beest( Focus)
29/03 VOF De Kunst - Kroepoekfabriek( VOF De Kunst)
30/03 Ali B - Koorts - Theater De Willem( Ali B)
30/03 Toontje Lager - P60( Toontje Lager)
30/03 Xiu Xiu - TivoliVredenburg( Xiu Xiu)
01/04 Crystal Fighters - Ancienne Belgique (AB)( Crystal Fighters)
03/04 Ali B - Koorts - Oude Luxor Theater( Ali B)
04/04 Ali B - Koorts - Oude Luxor Theater( Ali B)
05/04 Ali B - Koorts - Oude Luxor Theater( Ali B)
05/04 Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister - Theater Walhalla( Raymond van het Groenewoud)
05/04 Batmobile - Q-Factory( Batmobile)
06/04  Faster & Louder - Eindhoven( Cosmic Psychos)
06/04 Raymond van het Groenewoud - Podium Victorie( Raymond van het Groenewoud)
07/04 Dälek - Het Bolwerk( Dälek)
08/04 Cosmic Psychos - dB`s( Cosmic Psychos)
09/04 Ali B - Koorts - Rijswijkse Schouwburg( Ali B)
10/04 Ali B - Koorts - Scheldetheater( Ali B)
10/04 UB40 40th Anniversary Tour - Ziggo Dome( UB40)
11/04 - 14/04 Roadburn Festival - Tilburg( Daughters)
11/04 Dr Feelgood - Spirit of 66( Dr Feelgood)
11/04 Ali B - Koorts - Stadstheater Arnhem( Ali B)
12/04 Ali B - Koorts - Schouwburg Het Park( Ali B)
12/04 - 21/04 Coachella - Californië( Agoria, Christine And The Queens, Jain, Superorganism)
12/04  Roots of Heaven Festival - Haarlem( The Yearlings)
12/04 Kayak - Spirit of 66( Kayak)
13/04 Ali B - Koorts - Theater Castellum( Ali B)
13/04 John Mayall - Patronaat( John Mayall)
13/04 Kayak - Cacaofabriek( Kayak)
13/04 Focus - Groene Engel( Focus)
14/04 Dälek - dB`s( Dälek)
14/04 John Mayall - De Oosterpoort( John Mayall)
17/04 Ali B - Koorts - De Maaspoort( Ali B)
18/04 Ali B - Koorts - Munttheater( Ali B)
18/04 Focus - Duycker( Focus)
18/04 VOF De Kunst - Gebr. De Nobel( VOF De Kunst)
19/04 Ali B - Koorts - Parkstad Limburg Theaters( Ali B)
19/04 - 21/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( De Jeugd Van Tegenwoordig, Within Temptation)
19/04 Kayak - Corneel( Kayak)
21/04 Ali B - Koorts - Koninklijk Theater Carré( Ali B)
22/04 Ali B - Koorts - Koninklijk Theater Carré( Ali B)
23/04 Ali B - Koorts - Koninklijk Theater Carré( Ali B)
25/04 Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister - Schouwburg De Kring( Raymond van het Groenewoud)
25/04 The Hollies - Martiniplaza( The Hollies)
26/04 Ali B - Koorts - Stadsschouwburg Utrecht( Ali B)
26/04  Hart van Oranje - Gouda( Def Rhymz)
26/04 Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister - Zeeuwse Concertzaal( Raymond van het Groenewoud)
27/04  Kralingse Bos Festival - Rotterdam( De Jeugd Van Tegenwoordig)
27/04 The Hollies - World Forum CC( The Hollies)
27/04 Disturbed - Rockhal( Disturbed)
29/04 The Hollies - Schouwburg Het Park( The Hollies)
30/04 The Hollies - Kursaal Oostende( The Hollies)
02/05 Hans Hannemann / The Yearlings - Hedon( The Yearlings)
03/05 Fatoumata Diawara - Muziekgebouw Eindhoven( Fatoumata Diawara)
03/05 Focus - Bibelot( Focus)
04/05 Focus - Hedon( Focus)
06/05 Ali B. - Koorts - Stadsschouwburg Utrecht( Ali B)
07/05 Disturbed - AFAS Live( Disturbed)
08/05 Chris Caddell and the Wreckage / Sass Jordan - Nieuwe Nor( Sass Jordan)
08/05 Raymond van het Groenewoud - Patronaat( Raymond van het Groenewoud)
09/05 Sass Jordan - Luxor Live( Sass Jordan)
10/05 Sass Jordan - Q-Factory( Sass Jordan)
10/05 Kayak - Duycker( Kayak)
11/05  Rhythm & Blues Night - Groningen( Catfish, Sass Jordan)
11/05 Autumn / Kid Harlequin / Mother of Millions / Oceanwake / Semistereo - Cacaofabriek( Autumn)
12/05 Kayak - Hedon( Kayak)
12/05 Sass Jordan - Metropool( Sass Jordan)
15/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS)
15/05 Elton John - Ziggo Dome( Elton John)
16/05 Jain - Rockhal( Jain)
16/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS)
17/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS)
20/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
21/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
22/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
23/05 Elton John - Sportpaleis( Elton John)
23/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 Raymond van het Groenewoud - Burgerweeshuis( Raymond van het Groenewoud)
25/05  Central Park - Utrecht( De Jeugd Van Tegenwoordig)
25/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
25/05 Focus - DRU-Cultuurfabriek( Focus)
26/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
27/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
29/05 - 30/05 Alle Remmen Los - Loosbroek( BZB (Band Zonder Banaan))
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Agoria, Christine And The Queens)
30/05 - 02/06 NOS Primavera Sound - Porto( Agoria, Christine And The Queens)
31/05 - 02/06 Festival in Zyfflich - Zyfflich( Catfish)
31/05  Blues & Roots aan de Maas - Maastricht( Catfish)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Bon Iver, Christine And The Queens, John Grant)
01/06 - 02/06 Fortarock - Nijmegen( Atreyu, Cult of Luna)
06/06 - 08/06 NorthSide - Aarhus( Bon Iver)
07/06 - 09/06 Rock Im Park - Nürnberg( Atreyu, Bring Me The Horizon, Godsmack)
07/06 - 09/06 Rock Am Ring - Nürnberg( Atreyu, Bring Me The Horizon, Godsmack)
07/06 Little Steven & The Disciples of Soul - Ancienne Belgique (AB)( Little Steven & The Disciples of Soul)
07/06 De Jeugd Van Tegenwoordig - Olympisch Stadion( De Jeugd Van Tegenwoordig)
08/06 - 10/06 Pinkpop - Landgraaf( Bring Me The Horizon)
08/06 - 09/06 Hello Festival - Emmen( Little Steven & The Disciples of Soul)
08/06 Elton John - Ziggo Dome( Elton John)
13/06 - 16/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf( Atreyu, Godsmack, Within Temptation)
13/06 Mariah Carey - Ziggo Dome( Mariah Carey)
14/06 - 16/06 Download Festival UK - Donington Park( Godsmack)
15/06  Julianapop - Julianadorp( De Jeugd Van Tegenwoordig)
16/06 The Yearlings - Paradiso( The Yearlings)
19/06 Godsmack - 013( Godsmack)
21/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Agnostic Front, Atreyu, Cradle Of Filth, Cult of Luna, Disturbed, Godsmack, No Fun At All, Within Temptation)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( Batmobile, Cradle Of Filth, Cult of Luna, Daughters, Godsmack, No Fun At All, The Dwarves, Within Temptation)
21/06 - 24/06 Secret Solstice - Reykjavik( Morcheeba)
21/06 Leo Sayer - De Vorstin( Leo Sayer)
22/06 Leo Sayer - Q-Factory( Leo Sayer)
23/06 Men At Work - Q-Factory( Men At Work)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Kylie Minogue)
27/06 - 30/06 Garorock - Marmande ( Christine And The Queens)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( Bring Me The Horizon, Kylie Minogue)
28/06 - 29/06 Dokk'em Open Air - Dokkum( Cradle Of Filth)
28/06 - 30/06 Jera On Air - Ysselsteyn( Agnostic Front, Bleeding Through, Converge, Death By Stereo, No Fun At All)
28/06 - 29/06 Concert at Sea - Brouwershaven( De Jeugd Van Tegenwoordig, Nile Rodgers & Chic)
29/06  Parkpop Saturday Night - Den Haag( Nile Rodgers & Chic, Tears for Fears)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Bring Me The Horizon, Christine And The Queens, Converge, Fatoumata Diawara, MØ, Tears for Fears)
03/07 - 07/07 Balaton Sound - Zamárdi( Don Diablo, Tiësto)
06/07  Back 2 The 90s Outdoor - Tilburg( Def Rhymz)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Bon Iver)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( John Grant)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( Bon Iver)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Nile Rodgers & Chic)
12/07 - 14/07 NN North Sea Jazz - Rotterdam( Jacob Banks)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Bring Me The Horizon)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Beef, Brainpower, BZB (Band Zonder Banaan), General Jabbah)
18/07 - 20/07 Super Bock Super Rock - Lissabon( Calexico, Superorganism)
18/07 - 21/07 Festival Internacional de Benicassim - Benicassim( You Me At Six)
19/07 - 21/07 Melt! Festival - Gräfenhainichen( Bon Iver)
19/07 - 21/07 Blues Peer - Peer( Beth Hart)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Jain, MØ)
22/07 Anathema - Boerderij( Anathema)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Cradle Of Filth, The Adicts, Within Temptation)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Daughters)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Jain, Superorganism)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( De Jeugd Van Tegenwoordig)
10/08 - 11/08 M'era Luna - Hildesheim( Within Temptation)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Agoria)
22/08 - 25/08 Creamfields - Daresbury( Tiësto)
22/08 Nits - Zuiderparktheater( Nits)
23/08 - 25/08 Leeds festival - leeds( The Amazons, The Distillers)
23/08 - 25/08 Reading/Leeds festival - Reading( The Amazons, The Distillers, You Me At Six)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Don Diablo)
13/09 - 14/09 Appelpop - Tiel( Within Temptation)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
03/10 Average White Band - Doornroosje( Average White Band)
04/10 Average White Band - Paard( Average White Band)
05/10 Average White Band - Paradiso( Average White Band)
13/10 UB40 - AFAS Live( UB40)
20/10 Jethro Tull - Parkstad Limburg Theaters( Jethro Tull)
21/10 Jethro Tull - Philharmonie Haarlem( Jethro Tull)
22/10 Jethro Tull - TivoliVredenburg( Jethro Tull)
22/10 Angie Stone - La Madeleine( Angie Stone)
23/10 Angie Stone - TivoliVredenburg( Angie Stone)
24/10 Angie Stone - Paard( Angie Stone)
01/11 - 02/11 The Sound Of Revolution - Eindhoven( Bouncing Souls, The Crack)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
08/11 A-HA - AFAS Live( A-HA)
13/11 Electric Six - Luxor Live( Electric Six)
14/11 Luka Bloom - TivoliVredenburg( Luka Bloom)
14/11 Electric Six - TivoliVredenburg( Electric Six)
15/11 Electric Six - Gebr. De Nobel( Electric Six)
16/11 Electric Six - Q-Factory( Electric Six)
16/11 Luka Bloom - De Roma( Luka Bloom)
17/11 Fatoumata Diawara - Paradiso( Fatoumata Diawara)
29/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
30/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
14/03 Ali B - De Maaspoort( Ali B)
25/03 Ali B - koorts - Meervaart( Ali B)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.