Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda skabuoy

28/08/2019  Yola - Paradiso
31/08/2019  Bushman - P60
01/09/2019  Hozier - AFAS Live

Laatste Nieuws



Agendainfo: skabuoy - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die skabuoy heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

22/08 - 25/08 Creamfields - Daresbury( Fatboy Slim, Laidback Luke, Tiësto)
22/08 - 24/08 Glemmer Beach - Lemmer( UB40)
22/08 Hypnotic Brass Ensemble - Melkweg( Hypnotic Brass Ensemble)
22/08 Nits - Zuiderparktheater( Nits)
23/08 - 25/08 Reading/Leeds festival - Reading( Octavian, Royal Blood, Stefflon Don, The Amazons, The Distillers, Twin Atlantic, You Me At Six)
23/08 - 25/08 Mysteryland - Vijfhuizen( Groove Armada)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( Royal Blood, Sharon van Etten)
23/08 Sweet Mary Jane - Café De Havenmester( Sweet Mary Jane)
24/08  Yesterdayland - Lichtaart( Manfred Mann's Earth Band, Sister Sledge)
25/08  Bandjes in het Bos - Amstelveen( General Jabbah)
25/08  Mixtream - Heerhugowaard( Brainpower)
26/08 Yola - LantarenVenster( Yola)
27/08 - 01/09 Zomerfeest Gorinchem - Gorinchem( Ali B)
27/08 Yola - Doornroosje( Yola)
28/08 Yola - Paradiso( Yola)
29/08 - 01/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( Hot Chip, Little Simz, Superorganism, Yola)
29/08  Stöppelhaene - Raalte( Within Temptation)
29/08  Visserijdagen - Harlingen( Van Dik Hout)
30/08 - 01/09 Bruis - Maastricht( Dead Man Ray)
30/08 - 31/08 Hullabaloo - Groningen( De Jeugd Van Tegenwoordig)
30/08 - 31/08 Festival Strand - Utrecht( Dr. Alban, Van Dik Hout)
31/08  Oranjerock - Katwijk( Within Temptation)
31/08 Bushman - P60( Bushman)
01/09 Hozier - AFAS Live( Hozier)
02/09 Hozier - Koninklijk Circus( Hozier)
05/09  Meerlive - Hoofddorp( Van Dik Hout)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Don Diablo, Hozier, Rita Ora, Sigrid)
07/09  Elrow Town Festival - Amsterdam( Basement Jaxx)
07/09  Valtifest - Amsterdam( Felix da housecat)
07/09  Tuckerville - Enschede( Ilse DeLange)
07/09  Hartje Ginneken - Breda( Van Dik Hout)
07/09  Live On The Beach - Scheveningen( Van Dik Hout)
08/09  IJsseljazz - Gorssel( George McCrae)
08/09 Boys Named Sue - Café Camille( Boys Named Sue)
08/09 dEUS - Muziekgieterij( dEUS)
09/09 dEUS - Paradiso( dEUS)
10/09 dEUS - Paradiso( dEUS)
10/09 Iron Butterfly - Spirit of 66( Iron Butterfly)
13/09 - 14/09 Appelpop - Tiel( Ilse DeLange, Within Temptation)
14/09  Hertals Rock City - Herentals( Anti Nowhere League, Belgian Asociality)
14/09  Baroeg Open Air - Rotterdam( Disturbance)
14/09 Van Dik Hout - Openluchttheater Ede( Van Dik Hout)
14/09 Nits - Openluchttheater Nijverdal( Nits)
14/09 Rosanne Cash - Ancienne Belgique (AB)( Rosanne Cash)
14/09 Sweet Mary Jane - Ciao( Sweet Mary Jane)
15/09 Mattiel + Donna Blue - Bitterzoet( Mattiel)
15/09 Rosanne Cash - TivoliVredenburg( Rosanne Cash)
16/09 ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Melkweg( ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead)
17/09 GusGus - TivoliVredenburg( GusGus)
17/09 ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Doornroosje( ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead)
18/09 Young the Giant - Paard( Young the Giant)
18/09 Common - TivoliVredenburg( Common)
19/09 Young the Giant - TivoliVredenburg( Young the Giant)
19/09 Shakatak - Luxor Live( Shakatak)
19/09 Common - Vooruit( Common)
19/09 Guy Forsyth - TivoliVredenburg( Guy Forsyth)
20/09 The Maureens / The Yearlings - De Peppel( The Yearlings)
20/09 Shakatak - Metropool( Shakatak)
21/09 dEUS - Trix( dEUS)
21/09 Shakatak - Podium Victorie( Shakatak)
21/09 Young the Giant - Paradiso( Young the Giant)
22/09 dEUS - Trix( dEUS)
22/09 The Gathering: 30th Anniversary - Muziekgieterij( The Gathering)
23/09 Wilco - TivoliVredenburg( Wilco)
25/09 Ashley McBryde - Melkweg( Ashley McBryde)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
26/09 Little Simz - Melkweg( Little Simz)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Iron Maiden)
30/09 Eric Burdon & The Animals - AFAS Live( Eric Burdon & The Animals)
01/10 The Rasmus - Paradiso( The Rasmus)
02/10 Ilse DeLange - Flint( Ilse DeLange)
03/10 Average White Band - Doornroosje( Average White Band)
04/10 Daughters - Trix( Daughters)
04/10 Average White Band - Paard( Average White Band)
04/10 The Gathering: 30th Anniversary - Podium Victorie( The Gathering)
04/10 Ilse DeLange - Theater de Spiegel( Ilse DeLange)
05/10  Soulcrusher - Nijmegen( Daughters)
05/10 Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon - Doornroosje( Daughters)
05/10 Average White Band - Paradiso( Average White Band)
05/10 The Rasmus - Rockhal( The Rasmus)
05/10 The Gathering - Boerderij( The Gathering)
06/10 The Gathering: 30th Anniversary - 013( The Gathering)
06/10 Ilse DeLange - Theaters Tilburg( Ilse DeLange)
10/10 The Amazons - Trix( The Amazons)
10/10 Ilse DeLange - TivoliVredenburg( Ilse DeLange)
10/10 Vive La Fête - Mezz( Vive La Fête)
11/10 Ilse DeLange - TivoliVredenburg( Ilse DeLange)
12/10  Mondriaan Jazz Festival - Den Haag( Daymé Arocena)
12/10 Mondriaan Jazz 2019 - Paard( Daymé Arocena)
12/10 Ilse DeLange - Theater de Kampanje( Ilse DeLange)
12/10 Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA) - Muziekcafé Helmond( The Blood Brothers)
13/10 UB40 - AFAS Live( UB40)
13/10 The Amazons - Rotown( The Amazons)
14/10 The Amazons - Bitterzoet( The Amazons)
16/10 - 19/10 Awakenings ADE - Amsterdam( Agoria, The Hacker)
16/10 - 20/10 Amsterdam Dance Event - Amsterdam( Agoria, De Jeugd Van Tegenwoordig, Orbital, The Hacker, Tiësto)
16/10 Drivin' N' Cryin' - Paard( Drivin' N' Cryin')
17/10 - 18/10 15 Years of Tomorrowland - Amsterdam( Tiësto)
17/10 As I Lay Dying - 013( Unearth)
17/10 Ilse DeLange - Muziekgebouw Eindhoven( Ilse DeLange)
17/10 Drivin' N' Cryin' - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Drivin' N' Cryin')
17/10 Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary - AIR( Tiësto)
18/10 The Gathering: 30th Anniversary - Vera( The Gathering)
18/10 Andreya Triana - BIRD( Andreya Triana)
18/10 Naturally 7 - Schouwburg Hengelo( Naturally 7)
18/10 Raphael Saadiq - Doornroosje( Raphael Saadiq)
18/10 Ilse DeLange - Muziekgebouw Eindhoven( Ilse DeLange)
18/10 Drivin' N' Cryin' - Het Bolwerk( Drivin' N' Cryin')
19/10  Ramblin' Roots - Utrecht( Drivin' N' Cryin', Frazey Ford)
19/10  Amsterdam Music Festival - Amsterdam-Zuidoost( Tiësto)
19/10 The Gathering: 30th Anniversary - Hedon( The Gathering)
19/10 Ilse DeLange - Theater aan het Vrijthof( Ilse DeLange)
19/10 Daniel Caesar - TivoliVredenburg( Daniel Caesar)
20/10 Drivin' N' Cryin' - Podium Victorie( Drivin' N' Cryin')
20/10 Jethro Tull - Parkstad Limburg Theaters( Jethro Tull)
21/10 Jethro Tull - Philharmonie Haarlem( Jethro Tull)
21/10 The Divine Comedy - Paradiso( The Divine Comedy)
22/10 Jethro Tull - TivoliVredenburg( Jethro Tull)
22/10 Raphael Saadiq - Rotterdamse Schouwburg( Raphael Saadiq)
22/10 Angie Stone - La Madeleine( Angie Stone)
22/10 Heather Nova - Paard( Heather Nova)
23/10 Killswitch Engage - Melkweg( Killswitch Engage)
23/10 Heather Nova - TivoliVredenburg( Heather Nova)
23/10 Angie Stone - TivoliVredenburg( Angie Stone)
24/10 Angie Stone - Paard( Angie Stone)
24/10 Heather Nova - Podium Victorie( Heather Nova)
24/10 Raphael Saadiq - Paradiso( Raphael Saadiq)
25/10 Ilse DeLange - Nieuwe Luxor Theater( Ilse DeLange)
25/10 Ten Years After - Q-Factory( Ten Years After)
25/10 Ten Years After - Q-Factory( Ten Years After)
25/10 Vive La Fête - Vera( Vive La Fête)
26/10 Moonspell - Metropool( Moonspell)
26/10 Dave - Melkweg( Dave)
26/10 Ilse DeLange - Goudse Schouwburg( Ilse DeLange)
26/10 Adam Green - Melkweg( Adam Green)
26/10 Van Dik Hout - De Vorstin( Van Dik Hout)
27/10 Moonspell / Rotting Christ - Melkweg( Moonspell)
27/10 The Divine Comedy - Koninklijk Circus( The Divine Comedy)
27/10 Raphael Saadiq - Rockhal( Raphael Saadiq)
28/10 Metronomy - Melkweg( Metronomy)
28/10 John Mayall - Q-Factory( John Mayall)
28/10 John Scofield / Jon Cleary - Bimhuis( Jon Cleary)
29/10 Emeli Sandé - AFAS Live( Emeli Sandé)
29/10 Ilse DeLange - De Oosterpoort( Ilse DeLange)
29/10 Habib Koité & Bamada - Doornroosje( Habib Koité & Bamada)
30/10 Moonspell / Rotting Christ - Trix( Moonspell)
30/10 Ilse DeLange - De Oosterpoort( Ilse DeLange)
31/10 Filter - Trix( Filter)
31/10 The Detroit Cobras - Paard( The Detroit Cobras)
31/10 Naturally 7 - Markant Uden( Naturally 7)
31/10 Ilse DeLange - Theater - Congrescentrum De Tamboer( Ilse DeLange)
31/10 Habib Koité & Bamada - De Oosterpoort( Habib Koité & Bamada)
31/10 John Mayall - Metropool( John Mayall)
01/11 - 02/11 The Sound Of Revolution - Eindhoven( Bouncing Souls, Death By Stereo, Disturbance, The Crack)
01/11 John Mayall - Muziekgieterij( John Mayall)
01/11 Ilse DeLange - Theater - Congrescentrum De Tamboer( Ilse DeLange)
01/11 The Detroit Cobras - Vera( The Detroit Cobras)
01/11 Sweet Mary Jane - Paddy Murphy's Irish Pub( Sweet Mary Jane)
02/11  Take Root - Groningen( Joseph, Lera Lynn)
02/11 Ilse DeLange - De Harmonie( Ilse DeLange)
02/11 Michael Bublé - Ziggo Dome( Michael Bublé)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
03/11 Lisa Stansfield - TivoliVredenburg( Lisa Stansfield)
03/11 Michael Bublé - Sportpaleis( Michael Bublé)
03/11 Joseph - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Joseph)
04/11 Archive - Rockhal( Archive)
05/11 Sam Fender - Melkweg( Sam Fender)
05/11 Calexico / Iron & Wine - TivoliVredenburg( Calexico)
06/11 - 09/11 Iceland Airwaves Festival - Reykjavik( Boy Azooga, Shame)
06/11 Bombino - Paard( Bombino)
06/11 Sam Fender - La Madeleine( Sam Fender)
06/11 Charlotte / Eleven / Mustii - Koninklijk Circus( Eleven)
06/11 Ilse DeLange - Philharmonie Haarlem( Ilse DeLange)
07/11 - 10/11 Le Guess Who? - Utrecht( Fatoumata Diawara, Mélissa Laveaux)
07/11 Bombino - Melkweg( Bombino)
07/11 Ilse DeLange - Zuiderstrandtheater( Ilse DeLange)
08/11 - 10/11 Sonic City Festival - Kortrijk( Shame)
08/11 Banks - Paradiso( Banks)
08/11 A-HA - AFAS Live( A-HA)
08/11 Zuco 103 - Patronaat( Zuco 103)
08/11 Dub Trio - Melkweg( Dub Trio)
08/11 Asian Dub Foundation - Q-Factory( Asian Dub Foundation)
09/11  Rockit - Groningen( Neneh Cherry)
09/11 Van Dik Hout - Podium Victorie( Van Dik Hout)
09/11 Lamb - Patronaat( Lamb)
09/11 Zuco 103 - Effenaar( Zuco 103)
09/11 Ilse DeLange - Orpheus( Ilse DeLange)
09/11 Giant Sand - Muziekgebouw Eindhoven( Giant Sand)
09/11 Sweet Mary Jane - Grand Cafe Carambole( Sweet Mary Jane)
10/11 Lamb - Muziekgieterij( Lamb)
10/11 Sweet Mary Jane - Café Buckshot( Sweet Mary Jane)
10/11 Emeli Sandé - Koninklijk Circus( Emeli Sandé)
10/11 Hiromi - Bimhuis( Hiromi)
12/11 Shura - Melkweg( Shura)
12/11 Lamb - Paard( Lamb)
12/11 Ilse DeLange - Koninklijk Theater Carré( Ilse DeLange)
13/11 Electric Six - Luxor Live( Electric Six)
13/11 Everlast - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Everlast)
14/11 Zuco 103 - TivoliVredenburg( Zuco 103)
14/11 Electric Six - TivoliVredenburg( Electric Six)
14/11 Ilse DeLange - CCXL Theater( Ilse DeLange)
14/11 Luka Bloom - TivoliVredenburg( Luka Bloom)
14/11 Nick Waterhouse - Doornroosje( Nick Waterhouse)
14/11 Steeleye Span - Hedon( Steeleye Span)
15/11 Electric Six - Gebr. De Nobel( Electric Six)
15/11 Luka Bloom - Concertgebouw( Luka Bloom)
15/11 Ilse DeLange - De Maaspoort( Ilse DeLange)
15/11 Van Dik Hout - 013( Van Dik Hout)
16/11  Made in Belgium - Bergen op Zoom( Dead Man Ray)
16/11 Everlast - Luxor Live( Everlast)
16/11 Ilse DeLange - Concertgebouw De Vereeniging( Ilse DeLange)
16/11 Luka Bloom - De Roma( Luka Bloom)
16/11 Electric Six - Q-Factory( Electric Six)
16/11 Steeleye Span - Duycker( Steeleye Span)
16/11 Zuco 103 - Grounds( Zuco 103)
17/11 Steeleye Span - Paard( Steeleye Span)
17/11 Ilse DeLange - Parkstad Limburg Theaters( Ilse DeLange)
17/11 Fatoumata Diawara - Paradiso( Fatoumata Diawara)
18/11 The Libertines - Koninklijk Circus( The Libertines)
18/11 Guy Davis - TivoliVredenburg( Guy Davis)
19/11 Banks - Koninklijk Circus( Banks)
19/11 Sigrid - TivoliVredenburg( Sigrid)
20/11 Sigrid - Ancienne Belgique (AB)( Sigrid)
20/11 The Libertines - TivoliVredenburg( The Libertines)
21/11 The Libertines - TivoliVredenburg( The Libertines)
21/11 Ilse DeLange - Chassé Theater( Ilse DeLange)
21/11 Ezra Furman - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Ezra Furman)
22/11 Fat Freddy's Drop - AFAS Live( Fat Freddy's Drop)
22/11 Kronos Quartet - TivoliVredenburg( Kronos Quartet)
22/11 Ilse DeLange - Musis( Ilse DeLange)
22/11 Guy Davis - Parkstad Limburg Theaters( Guy Davis)
22/11 Zuco 103 - Mezz( Zuco 103)
23/11 Van Dik Hout - Gebr. De Nobel( Van Dik Hout)
23/11 Dido - Lotto Arena( Dido)
23/11 Fat Freddy's Drop - Paleis 12( Fat Freddy's Drop)
23/11 Ilse DeLange - Theater aan de Parade( Ilse DeLange)
24/11 Michael Kiwanuka - Ancienne Belgique (AB)( Michael Kiwanuka)
24/11 Dido - AFAS Live( Dido)
26/11 Cult of Luna - Melkweg( Cult of Luna)
26/11 Michael Kiwanuka - AFAS Live( Michael Kiwanuka)
26/11 Guy Davis - Der Aa-theater( Guy Davis)
27/11 Cult of Luna - Trix( Cult of Luna)
27/11 De Staat - Doornroosje( Another Sky)
27/11 Ilse DeLange - Schouwburg Amphion( Ilse DeLange)
27/11 Aldous Harding - Paradiso( Aldous Harding)
27/11 Bassekou Kouyate & Ngoni Ba - De Oosterpoort( Bassekou Kouyate & Ngoni Ba)
28/11 Matt Bianco - Gebr. De Nobel( Matt Bianco)
28/11 Ilse DeLange - Schouwburg Amphion( Ilse DeLange)
28/11 De Staat - Doornroosje( Another Sky)
28/11 Bassekou Kouyate & Ngoni Ba - Parkstad Limburg Theaters( Bassekou Kouyate & Ngoni Ba)
29/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
29/11 De Staat - Doornroosje( Another Sky)
29/11 Ilse DeLange - Schouwburg Het Park( Ilse DeLange)
29/11 Bassekou Kouyate & Ngoni Ba - Muziekgebouw Eindhoven( Bassekou Kouyate & Ngoni Ba)
30/11  Jazz in de Winkel - Zaandam( Matt Bianco)
30/11 Beth Hart - AFAS Live( Beth Hart)
30/11 Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo( Ilse DeLange)
30/11 Van Dik Hout - Poppodium Volt( Van Dik Hout)
01/12 BoySetsFire - Melkweg( BoySetsFire)
01/12 Chris de Burgh - Koninklijk Theater Carré( Chris de Burgh)
02/12 Hot Chip - Melkweg( Hot Chip)
02/12 Chris de Burgh - Koninklijk Theater Carré( Chris de Burgh)
05/12 The Stranglers - Melkweg( The Stranglers)
06/12 Van Dik Hout - Bibelot( Van Dik Hout)
07/12 Zuco 103 - Paard( Zuco 103)
07/12 Kayak / The Flower Kings - Boerderij( Kayak)
07/12 Van Dik Hout - Metropool( Van Dik Hout)
10/12 Hot Chip - Trix( Hot Chip)
10/12 Rhiannon Giddens - De Duif( Rhiannon Giddens)
12/12 Zuco 103 - Lux( Zuco 103)
13/12 Van Dik Hout - Hedon( Van Dik Hout)
13/12 Gilbert O'Sullivan - Parkstad Limburg Theaters( Gilbert O'Sullivan)
13/12 Zuco 103 - Vera( Zuco 103)
14/12 Zuco 103 - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Zuco 103)
14/12 Van Dik Hout - DRU-Cultuurfabriek( Van Dik Hout)
15/12 Gilbert O'Sullivan - Kursaal Oostende( Gilbert O'Sullivan)
19/12 Van Dik Hout - TivoliVredenburg( Van Dik Hout)
21/12 Nits - TivoliVredenburg( Nits)
21/12 Van Dik Hout - Het Bolwerk( Van Dik Hout)
27/12 Nits - Mezz( Nits)
03/01 Van Dik Hout - Paradiso( Van Dik Hout)
19/01 The Kelly Family - Sportpaleis( The Kelly Family)
25/01 Dimmu Borgir + Amorphis - 013( Dimmu Borgir)
31/01 T-99 - Hedon( T-99)
01/02 Nits - Muziekgebouw Eindhoven( Nits)
01/02 Gilbert O'Sullivan - Muziekgebouw Eindhoven( Gilbert O'Sullivan)
02/02 Sabaton - Lotto Arena( Apocalyptica)
07/02 Liam Gallagher - Ziggo Dome( Liam Gallagher)
08/02 Liam Gallagher - Vorst Nationaal( Liam Gallagher)
08/02 Nits - Leidse Schouwburg( Nits)
09/02 Sabaton - AFAS Live( Apocalyptica)
11/02 Caravan Palace - Paard( Caravan Palace)
13/02 Caravan Palace - Doornroosje( Caravan Palace)
15/02 Caravan Palace - Melkweg( Caravan Palace)
19/02 Sleater-Kinney - Paradiso( Sleater-Kinney)
21/02 The Kelly Family - Ahoy( The Kelly Family)
22/02 China Crisis - Boerderij( China Crisis)
24/02 The Darkness - Melkweg( The Darkness)
28/02 Nits - Stadsschouwburg Groningen( Nits)
01/03 Mabel - Melkweg( Mabel)
06/03 Nits - ECI Cultuurfabriek( Nits)
07/03 Nits - Parkstad Limburg Theaters( Nits)
11/03 Morcheeba - TivoliVredenburg( Morcheeba)
13/03 Corrie Van Binsbergen & Frederique Spigt - Stukjes - ECI Cultuurfabriek( Frédérique Spigt)
13/03 Morcheeba - La Madeleine( Morcheeba)
14/03 Ali B - De Maaspoort( Ali B)
19/03 Gregory Porter - Ziggo Dome( Gregory Porter)
25/03 Ali B - koorts - Meervaart( Ali B)
28/03 Jools Holland & His R&B Orchestra - Paradiso( Jools Holland & His R&B Orchestra, Ruby Turner)
09/04 10CC - Theater de Spiegel( 10CC)
09/04 Ali B - Koorts - Schouwburg Amstelveen( Ali B)
09/04 Luka Bloom - Muziekgieterij( Luka Bloom)
10/04 10CC - Zuiderstrandtheater( 10CC)
10/04 Luka Bloom - Mezz( Luka Bloom)
11/04 Luka Bloom - Paradiso( Luka Bloom)
11/04 10CC - Concertgebouw De Vereeniging( 10CC)
12/04 10CC - De Oosterpoort( 10CC)
14/04 Luka Bloom - Nieuwe Kerk Groningen( Luka Bloom)
14/04 10CC - Concertgebouw( 10CC)
15/04 Clannad - TivoliVredenburg( Clannad)
15/04 10CC - Parkstad Limburg Theaters( 10CC)
16/04 Luka Bloom - Grote Kerk Enschede( Luka Bloom)
16/04 Clannad - Muziekgebouw Eindhoven( Clannad)
17/04 Luka Bloom - Stevenskerk( Luka Bloom)
17/04 10CC - Schouwburg Hengelo( 10CC)
17/04 Clannad - De Oosterpoort( Clannad)
18/04 Clannad - Philharmonie Haarlem( Clannad)
18/04 Luka Bloom - Muziekgebouw Eindhoven( Luka Bloom)
18/04 10CC - Muziekgebouw Eindhoven( 10CC)
19/04 10CC - CineCity( 10CC)
20/04 Clannad - Theater de Spiegel( Clannad)
21/04 Luka Bloom - Cultuurcentrum Diest( Luka Bloom)
22/04 Luka Bloom - C.C. Evergem( Luka Bloom)
22/04 10CC - Het Depot( 10CC)
22/04 Clannad - Wilminktheater( Clannad)
23/04 Van Dik Hout - ECI Cultuurfabriek( Van Dik Hout)
23/04 Luka Bloom - C.C. Belgica( Luka Bloom)
23/04 10CC - Den Atelier( 10CC)
24/04 Clannad - CCXL Theater( Clannad)
24/04 10CC - Kursaal Oostende( 10CC)
25/04 Luka Bloom - Cultuurcentrum Lier( Luka Bloom)
25/04 Van Dik Hout - Muziekgebouw Eindhoven( Van Dik Hout)
26/04 Luka Bloom - Minard Schouwburg( Luka Bloom)
28/04 Luka Bloom - CC De Warandepoort( Luka Bloom)
29/04 Luka Bloom - Stadsschouwburg Kortrijk( Luka Bloom)
30/04 Luka Bloom - De Warande( Luka Bloom)
01/05 Explosions in the Sky - TivoliVredenburg( Explosions in the Sky)
24/05 Frazey Ford - Patronaat( Frazey Ford)
28/05 Frazey Ford - De Oosterpoort( Frazey Ford)
29/05 Frazey Ford - Parkstad Limburg Theaters( Frazey Ford)
30/07 - 01/08 Wacken Open Air - Wacken( Judas Priest)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.