Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda Grasnaaier

19/03/2019  David Nance - Cinetol

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: Grasnaaier - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die Grasnaaier heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

23/01  Gerade Aus! - Haarle( Lookapony)
23/01 The Sore Losers - EKKO( The Glücks)
23/01 De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer - Fluor( Terrorizer)
24/01 The Dandy Warhols - De Roma( The Dandy Warhols)
24/01 DeWolff - KAF - Kunstlinie Almere Flevoland ( DeWolff)
25/01 De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer - Gebr. De Nobel( Terrorizer)
25/01 Vive La Fête - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Vive La Fête)
25/01 DeWolff - Grenswerk( DeWolff)
26/01  MOMfest - Veghel( Claw Boys Claw)
26/01 Drachten Deathfest 2019 - Iduna( Terrorizer)
26/01 De Heideroosjes - Melkweg( Afterpartees)
26/01 DeWolff - Patronaat( DeWolff)
26/01 Canshaker Pi / Scram C Baby - Metropool( Canshaker Pi, Scram C Baby)
26/01 The Dandy Warhols - Paradiso( The Dandy Warhols)
26/01 Festival Zonder Naam - Gebouw T( Afterpartees)
26/01 2manydjs, Krystal Klear, Joost van Bellen - TivoliVredenburg( Joost van Bellen)
30/01 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater Bouwkunde( Tim Knol)
30/01 Swedish Death Candy - Cinetol( Swedish Death Candy)
31/01 Massive Attack - Paleis 12( Massive Attack)
31/01 The Sore Losers + The Glücks - Rotown( The Glücks)
31/01 DeWolff - Fluor( DeWolff)
31/01 Tim Knol - Lost & Found 2 - Zaantheater( Tim Knol)
31/01 These Go To Eleven - Hedon( Black Monsoon)
01/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Arto Theater( Tim Knol)
01/02 DeWolff - Paard( DeWolff, Swedish Death Candy)
01/02 Massive Attack - AFAS Live( Massive Attack)
01/02 Monster Magnet - Effenaar( Monster Magnet)
01/02 Scram C Baby - Altstadt( Scram C Baby)
02/02 DeWolff - Muziekgieterij( DeWolff)
02/02 Massive Attack - AFAS Live( Massive Attack)
02/02 Blood Red Shoes - Botanique( Blood Red Shoes)
02/02 Check 1-2-3: HOWRAH e.a. - EKKO( HOWRAH)
02/02 The Sore Losers - Gigant( The Glücks)
03/02 Triggerfinger Best of 20 years + friends - TivoliVredenburg( Triggerfinger)
03/02 Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon - dB`s( Black Monsoon)
03/02 Razorlight - Melkweg( Razorlight)
03/02 The Limiñanas - Doornroosje( The Limiñanas)
03/02 Blood Red Shoes - Vera( Blood Red Shoes)
05/02 The Teskey Brothers - Het Zonnehuis( The Teskey Brothers)
05/02 The Limiñanas - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( The Limiñanas)
05/02 Cloud Nothings - 013( Cloud Nothings)
06/02 The Wombats - Trix( Circa Waves, The Wombats)
06/02 Blood Red Shoes - Bitterzoet( Blood Red Shoes)
06/02 Blood Red Shoes - Sugar Factory( Blood Red Shoes)
06/02 Cloud Nothings - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Cloud Nothings)
07/02 The Wombats - 013( Circa Waves, The Wombats)
08/02 - 10/02 Grasnapolsky - Scheemda( Abdomen, BlackBoxRed)
08/02 British Invasion "Oasish/Reeditors/Musest/Frenzferdinand" - Boerderij( Franz Ferdinand)
08/02 The Sore Losers - M.C. Cactus( The Glücks)
08/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theaters Tilburg( Tim Knol)
08/02 Joost Van Bellen All Night - Melkweg( Joost van Bellen)
09/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Het Postkantoor( Tim Knol)
10/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Beauforthuis( Tim Knol)
10/02 Crocodiles - Q-Factory( Crocodiles)
13/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Philharmonie Haarlem( Tim Knol)
14/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - De Kleine Willem( Tim Knol)
14/02 The Murlocs - Bitterzoet( The Murlocs)
15/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - Westlandtheater De Naald( Tim Knol)
15/02 Satan (UK) + RAM (SWE) + Screamer (SWE) - Little Devil( Satan)
15/02 Night Beats - Paradiso( Night Beats)
15/02 Vive La Fête - Gigant( Vive La Fête)
15/02 The Murlocs - Rotown( The Murlocs)
16/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - De hoogte( Tim Knol)
16/02 Paul Kalkbrenner - Vorst Nationaal( Paul Kalkbrenner)
16/02 Night Beats - Rotown( Night Beats)
16/02 Triggerfinger Best of 20 years + friends - De Roma( Triggerfinger)
16/02 The Murlocs + support - Vera( The Murlocs)
17/02 The Murlocs - Merleyn( The Murlocs)
19/02 Band Of Gold / John Garcia - Het Depot( John Garcia)
21/02 Death Valley Girls - Vera( Death Valley Girls)
22/02 John Garcia & The Band Of Gold - 013( John Garcia)
22/02 Death Valley Girls - Sugar Factory( Death Valley Girls)
22/02 Monomyth (album release) - EKKO( Monomyth)
23/02  ACID Fest - Alkmaar( Abdomen)
23/02  Overwinteren Festival - 's-Graveland( Joost van Bellen)
23/02 Tim Knol - Lost & Found 2 - De Schalm( Tim Knol)
23/02 Scram C Baby - V11( Scram C Baby)
24/02 Johan / Moss - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Johan)
27/02 Rival Sons - Trix( Rival Sons)
28/02 Rival Sons - Melkweg( Rival Sons)
02/03 BibelotxDOOR: Abdomen + SØWT - Door( Abdomen)
06/03 Modeselektor - Paradiso( Modeselektor)
07/03 Mozes and the Firstborn - Bitterzoet( Mozes and the Firstborn)
08/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater Idea( Tim Knol)
09/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Het Klooster( Tim Knol)
10/03 Bass Drum Of Death - Cinetol( Bass Drum Of Death)
11/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - De Kleine Komedie( Tim Knol)
13/03 - 15/03 Tomorrowland Winter - Alpe d'Huez( Paul Kalkbrenner)
13/03 Mozes and the Firstborn - Muziekodroom( Mozes and the Firstborn)
14/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - De Harmonie( Tim Knol)
14/03 Seasick Steve - Doornroosje( Seasick Steve)
14/03 Monomyth - Hall Of Fame( Monomyth)
14/03 Mozes and the Firstborn - EKKO( Mozes and the Firstborn)
15/03 - 16/03 Ik Zie U Graag ... - Breda( It It Anita)
15/03 Anemone / Hallo Venray - Altstadt( Hallo Venray)
15/03 Monomyth - Vera( Monomyth)
15/03 Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby - Gebouw T( Scram C Baby)
16/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Stiching Calypso Theater( Tim Knol)
16/03 The Hazzah - Paard( The Hazzah)
16/03 Vive La Fête - Duycker( Vive La Fête)
16/03 De Staat - AFAS Live( Mozes and the Firstborn)
16/03 FEWS - Vera( FEWS)
16/03 Monomyth - Merleyn( Monomyth)
17/03 FEWS - V11( FEWS)
19/03 David Nance - Cinetol( David Nance)
20/03 David Nance - ACU( David Nance)
21/03 David Nance - Vera( David Nance)
22/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - DRU-Cultuurfabriek( Tim Knol)
22/03 Screaming Females - Vera( Screaming Females)
23/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater Zinin( Tim Knol)
23/03 Bad Breeding / Feels / Screaming Females - Rotown( Screaming Females)
27/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Stadsschouwburg Nijmegen( Tim Knol)
28/03 The Kooks - Lotto Arena( The Kooks)
29/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Schaffelaartheater( Tim Knol)
29/03 The Kooks - AFAS Live( The Kooks)
29/03 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
30/03 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater De Winsinghhof( Tim Knol)
30/03 The Specials - Ancienne Belgique (AB)( The Specials)
30/03 Monomyth - Podium `t Beest( Monomyth)
31/03 Monkey3 / Samsara Blues Experiment - Doornroosje( Monkey3, Samsara Blues Experiment)
02/04 Mike Krol - Vera( Mike Krol)
04/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater de Kom( Tim Knol)
05/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater de Purmaryn( Tim Knol)
05/04 mantra machine / Monomyth - Burgerweeshuis( Monomyth)
05/04 The Specials - Paradiso( The Specials)
06/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Hoftheater( Tim Knol)
06/04  Faster & Louder - Eindhoven( Orange Goblin)
06/04 The Specials - Paradiso( The Specials)
11/04 - 14/04 Roadburn Festival - Tilburg( Crypt Trip, Sleep)
11/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Stadsschouwburg Utrecht( Tim Knol)
12/04 - 21/04 Coachella - Californië( Stephan Bodzin, Ty Segall, Weezer)
13/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater De Tuin( Tim Knol)
14/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Kasteel( Tim Knol)
16/04 The Brew - Spirit of 66( The Brew)
18/04 - 20/04 Motel Mozaïque - Rotterdam( Cherry Glazerr, Fontaines D.C.)
18/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Jan van Besouw( Tim Knol)
18/04 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
18/04 Cherry Glazerr - Bitterzoet( Cherry Glazerr)
19/04 - 21/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( All Them Witches, Claw Boys Claw, Ellen Allien, Mike Krol)
19/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Schouwburg Venray( Tim Knol)
20/04 Monomyth - Gebr. De Nobel( Monomyth)
20/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Parkstad Limburg Theaters( Tim Knol)
21/04 Reverend Beatman - dB`s( Reverend Beatman)
25/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Theater Dakota( Tim Knol)
25/04 - 27/04 Sónar Reykjavík - Reykjavík( Richie Hawtin)
26/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Orpheus( Tim Knol)
27/04  Oranjebloesem - Amsterdam( Stephan Bodzin)
27/04  Loveland Van Oranje Kingsday - Amsterdam( Karotte, Sven Väth)
28/04 Tim Knol - Lost & Found 2 - Kantine Walhalla( Tim Knol)
01/05 The Picturebooks - Melkweg( The Picturebooks)
02/05 Stoned Jesus - Baroeg( Stoned Jesus)
02/05 Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs - Cinetol( Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs)
03/05  Punk in Drublic - Keulen( Bad Religion)
04/05  Sonic Whip - Nijmegen( All Them Witches, Earthless, Swedish Death Candy)
04/05 All Them Witches / Electric Moon - Doornroosje( All Them Witches)
04/05 Backyard Babies - De Helling( Backyard Babies)
10/05 It It Anita / Shht - M.C. Cactus( It It Anita)
11/05 - 12/05 Music On Festival - Amsterdam( Loco Dice)
11/05 Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita - Gebouw T( FFOOSS, It It Anita)
24/05 - 26/05 Klomppop Festivalweekend - Ovezande( Claw Boys Claw)
25/05  Central Park - Utrecht( Kaiser Chiefs)
26/05  909 | Festival | - Amsterdam( Magda, Raresh)
27/05 Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club - 013( Black Rebel Motorcycle Club)
30/05 - 02/06 NOS Primavera Sound - Porto( Modeselektor, Richie Hawtin)
30/05  Dauwpop - Hellendoorn( Kaiser Chiefs)
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Modeselektor, Richie Hawtin)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Kraftwerk)
31/05 - 02/06 Vestrock - Hulst( Kaiser Chiefs, Triggerfinger)
01/06 - 02/06 Fortarock - Nijmegen( Uncle Acid & The Deadbeats)
01/06 The Yawpers - Q-Factory( The Yawpers)
05/06 The Yawpers - Vera( The Yawpers)
07/06 - 09/06 Rock im Park - Nürnberg( Black Rebel Motorcycle Club, Eagles of Death Metal, Graveyard, Kadavar, Slayer, Slipknot, The Smashing Pumpkins, Tool)
07/06 - 09/06 Rock Am Ring - Nürburg( Black Rebel Motorcycle Club, Eagles of Death Metal, Graveyard, Kadavar, Slayer, Slipknot, The Smashing Pumpkins, Tool)
08/06 - 09/06 Hello Festival - Emmen( DeWolff)
10/06 The Smashing Pumpkins - Lotto Arena( The Smashing Pumpkins)
11/06 Metallica - Johan Cruijff ArenA( Metallica)
11/06 The Smashing Pumpkins - AFAS Live( The Smashing Pumpkins)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
12/06 Whitesnake - 013( Whitesnake)
13/06 - 16/06 Mañana Mañana - Vorden( Money & The Man, The Pack A.D., The Yawpers)
14/06 - 15/06 Holland International Blues Festival - Grolloo( ZZ Top)
14/06 - 16/06 Download Festival UK - Donington Park( Eagles of Death Metal, Slayer, Slipknot, The Smashing Pumpkins, Tool, Whitesnake)
16/06 Metallica - Koning Boudewijnstadion( Metallica)
16/06 Eagles of Death Metal - Melkweg( Eagles of Death Metal)
17/06 Kevin Morby - Paradiso( Kevin Morby)
18/06 Tool - Ziggo Dome( Tool)
21/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Eagles of Death Metal, Grand Magus, Orange Goblin, Raven, Slayer, Slipknot, Uncle Acid & The Deadbeats, Whitesnake)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Foo Fighters, The Wombats)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( All Them Witches, Clutch, Eagles of Death Metal, Fu Manchu, Graveyard, My Sleeping Karma, Radio Moscow, Slayer, Tool, Uncle Acid & The Deadbeats, Whitesnake, ZZ Top)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Foo Fighters, The Wombats)
25/06 ZZ Top - Vorst Nationaal( ZZ Top)
25/06 Rammstein - De Kuip( Rammstein)
26/06 - 29/06 VOLT festival - Sopron( Slipknot)
27/06 - 30/06 Garorock - Marmande ( Paul Kalkbrenner)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( Paul Kalkbrenner, Tool, Two Door Cinema Club, Underworld, Weezer)
28/06 - 30/06 Download Festival Madrid - Madrid( Slipknot, Tool)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Parquet Courts)
29/06 - 30/06 Awakenings Festival - Halfweg( Adam Beyer, Boris Brejcha, Loco Dice, Raresh, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Sven Väth)
30/06 Band Of Horses - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Band Of Horses)
03/07 - 07/07 Balaton Sound - Zamárdi( Paul Kalkbrenner)
03/07 - 06/07 Open’er festival - Gdynia ( Vampire Weekend)
04/07 Weezer - TivoliVredenburg( Weezer)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( Editors, Parquet Courts, Underworld, Vampire Weekend)
10/07 - 14/07 Dour Festival - Dour( Richie Hawtin)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Iggy Pop, Mogwai, The Chemical Brothers, The Hives, The National, The Smashing Pumpkins, Vampire Weekend, Wolfmother)
10/07 Rammstein - Koning Boudewijnstadion( Rammstein)
10/07 ZZ Top - Rockhal( ZZ Top)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Modeselektor, The Strokes)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( The Smashing Pumpkins)
12/07 - 14/07 Sjock - Gierle( The Hives, The Schizophonics)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Snow Patrol, The Specials)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Boys Noize, The Vaccines)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Mogwai)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Canshaker Pi, DeWolff, The Picturebooks)
18/07 - 20/07 Sónar Barcelona - Barcelona( Paul Kalkbrenner)
19/07 - 20/07 Dynamo MetalFest - Eindhoven( Airbourne, Grand Magus)
19/07 - 21/07 Melt! Festival - Gräfenhainichen( Ellen Allien, Modeselektor, Stephan Bodzin)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Airbourne, Life Of Agony, Rose Tattoo, The Adicts)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Foo Fighters)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Equal Idiots, Graveyard)
09/08 - 11/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( Anvil, Napalm Death, Rose Tattoo, Saxon)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Modeselektor)
23/08 - 25/08 Leeds festival - leeds( Foo Fighters)
23/08 - 25/08 Reading festival - Reading( Foo Fighters)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Iron Maiden, Slayer)
04/10 Monomyth - EKKO( Monomyth)
19/10 Monomyth - Burgerweeshuis( Monomyth)
01/11 Monomyth - Merleyn( Monomyth)
02/11 Monomyth - Gebr. De Nobel( Monomyth)
15/11 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
29/11 Monomyth - Podium `t Beest( Monomyth)
30/11 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
06/12 Monomyth - Vera( Monomyth)
12/12 Monomyth - Paard( Monomyth)
13/12 Monomyth - Hall Of Fame( Monomyth)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.