Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda Grasnaaier

23/06/2019  Loose Ends - Amsterdam
25/06/2019  KISS - Ziggo Dome
03/07/2019  Flat Worms - Paradiso
13/07/2019  Kliko Fest - Haarlem
07/09/2019  Oh Sees - Paradiso

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: Grasnaaier - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die Grasnaaier heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

17/06 Meat Puppets - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Meat Puppets)
17/06 Kevin Morby - Paradiso( Kevin Morby)
18/06 Left Lane Cruiser - dB's( Left Lane Cruiser)
18/06 Tool - Ziggo Dome( Tool)
18/06 The Melvins - Melkweg( The Melvins)
18/06 Scott H. Biram - Patronaat( Scott H. Biram)
19/06 The Melvins / YOB - Doornroosje( The Melvins, YOB)
19/06 Gore / YOB - Doornroosje( YOB)
20/06  Knotfest - clisson( Slipknot)
20/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Clutch, Eagles of Death Metal, Grand Magus, Orange Goblin, Raven, Slayer, Slipknot, Uncle Acid & The Deadbeats, Whitesnake)
20/06 A Place to Bury Strangers / The Melvins - Trix( A Place to Bury Strangers, The Melvins)
20/06 Reverend Peyton's Big Damn Band - Luxor Live( Reverend Peyton's Big Damn Band)
20/06 Live at LOLA: Scott H. Biram - Michiel Hoving - In My Absence - LOLA050( Scott H. Biram)
21/06 - 22/06 Lulboompop - Megen( Mozes and the Firstborn)
21/06  SOA - Surhuizum( Paceshifters)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( All Them Witches, Blackberry Smoke, Clutch, Eagles of Death Metal, Fu Manchu, Graveyard, My Sleeping Karma, Radio Moscow, Slayer, Tool, Uncle Acid & The Deadbeats, Whitesnake, YOB, ZZ Top)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Foo Fighters, The Wombats)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Foo Fighters, The Wombats)
21/06 - 23/06 Rotterdam Bluegrass Festival - Rotterdam( Reverend Peyton's Big Damn Band, Scott H. Biram)
21/06 Reverend Peyton's Big Damn Band / Scott H. Biram - Iduna( Reverend Peyton's Big Damn Band, Scott H. Biram)
21/06 Brant Bjork / Sean Wheeler - Doornroosje( Brant Bjork, Sean Wheeler)
21/06 Green Lizard / Rudeboy / Urban Dance Squad - Groene Engel( Urban Dance Squad)
22/06  Stadspark Live - Groningen( The Specials)
22/06  Kids 'n' Billies Festival - Nijmegen( Reverend Peyton's Big Damn Band)
22/06 Vive La Fête - Paradiso( Vive La Fête)
23/06  Loose Ends - Amsterdam( Fontaines D.C., Iguana Death Cult, Metz, Mozes and the Firstborn)
23/06 Yawning Man - Iduna( Yawning Man)
23/06 Scott H. Biram - dB's( Scott H. Biram)
25/06 ZZ Top - Vorst Nationaal( ZZ Top)
25/06 Band Of Horses - Paard( Band Of Horses)
25/06 Rammstein - De Kuip( Rammstein)
25/06 Wolfmother - TivoliVredenburg( Wolfmother)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Snow Patrol, The Chemical Brothers, The Killers, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend)
26/06 - 29/06 VOLT festival - Sopron( Slipknot)
26/06 Wolfmother - Doornroosje( Wolfmother)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( All Them Witches, Khruangbin, Mogwai, Paul Kalkbrenner, Tool, Two Door Cinema Club, Underworld, Weezer)
27/06 - 30/06 Garorock - Marmande ( Paul Kalkbrenner)
27/06 - 30/06 Mandala Festival - Wanroij( T.Raumschmiere, Vive La Fête)
27/06 Radio Moscow - Vera( Radio Moscow)
28/06 - 30/06 Download Festival Madrid - Madrid( Slipknot, Tool)
28/06 Triggerfinger - Openluchttheater De Goffert( Triggerfinger)
29/06 - 30/06 Awakenings Festival - Halfweg( Adam Beyer, Boris Brejcha, Loco Dice, Raresh, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Sven Väth)
29/06  Parkpop Saturday Night - Den Haag( Triggerfinger)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Fontaines D.C., Khruangbin, Parquet Courts, Vampire Weekend)
29/06 L.A. Witch / Levitation Room / Umut Adan - Paard( L.A. Witch)
29/06 Metz - Effenaar( Metz)
29/06 Triptides - Skatecafe( Triptides)
30/06  Metropolis Festival - Rotterdam( All Them Witches)
30/06 Triptides - De Bosuil( Triptides)
30/06 Band Of Horses - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Band Of Horses)
30/06 L.A. Witch / Levitation Room - Vera( L.A. Witch)
01/07 Weezer - TivoliVredenburg( Mozes and the Firstborn, Weezer)
02/07 Wolfmother - Openluchttheater Rivierenhof( Wolfmother)
02/07 Corrosion Of Conformity - De Casino( Corrosion Of Conformity)
03/07 - 06/07 Open'er festival - Gdynia ( The Smashing Pumpkins, Vampire Weekend)
03/07 - 07/07 Balaton Sound - Zamárdi( Louis XIV, Paul Kalkbrenner)
03/07 Corrosion Of Conformity - Patronaat( Corrosion Of Conformity)
03/07 Flat Worms - Paradiso( Flat Worms)
04/07 - 06/07 Rock for People Europe - Pilsen( Franz Ferdinand, The Subways)
04/07 - 07/07 Exit Festival - Novi Sad( Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner)
04/07 Flat Worms - Vera( Flat Worms)
05/07 - 07/07 We Are Electric Weekender - Boxtel( Richie Hawtin, The Chemical Brothers)
05/07 - 07/07 Cactusfestival - Brugge( Band Of Horses, Parquet Courts)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( Editors, Khruangbin, Parquet Courts, Underworld, Vampire Weekend)
06/07  Dijkpop - Andijk( Paceshifters)
06/07  Conincx Pop - Elsloo( Le Butcherettes)
06/07  Latitude Festival - Suffolk( A Place to Bury Strangers, Khruangbin, Snow Patrol, The Teskey Brothers, Underworld)
06/07  Expedition Festival - Rotterdam( Ellen Allien)
06/07 Yawning Man - Sojo( Yawning Man)
07/07 Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen - Vondelpark Openluchttheater( Tim Knol)
07/07 INVSN / Le Butcherettes - Paard( Le Butcherettes)
07/07 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Vondelpark( Tim Knol)
08/07 - 13/07 Rock Maraton - Dunaújváros( Napalm Death, Rotor)
08/07 Le Butcherettes - Paradiso( Le Butcherettes)
08/07 J. Mascis - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( J. Mascis)
09/07 J. Mascis - Rotown( J. Mascis)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Iggy Pop, Mogwai, Parquet Courts, The Chemical Brothers, The Hives, The National, The Smashing Pumpkins, The Snuts, Vampire Weekend, Wolfmother)
10/07 - 14/07 Dour Festival - Dour( Adam Beyer, Electric Wizard, Fontaines D.C., Hot Snakes, It It Anita, La Jungle, Richie Hawtin, YOB)
10/07 ZZ Top - Rockhal( ZZ Top)
10/07 Rammstein - Koning Boudewijnstadion( Rammstein)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( The Smashing Pumpkins)
11/07 - 13/07 Pohoda Festival - Trenčín( Vitalic)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Khruangbin, Modeselektor, The Strokes)
11/07 Dune Rats - Bitterzoet( Dune Rats)
12/07 - 13/07 Rock Herk - Herk-de-Stad( Metz)
12/07 - 14/07 Wildeburg - Kraggenburg( DeWolff)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Cordovas, Rival Sons, Snow Patrol, The Specials)
12/07 - 14/07 Sjock - Gierle( Gluecifer, The Hellacopters, The Hives, The Schizophonics)
12/07 - 13/07 Young Art Festival - Beverwijk( Mozes and the Firstborn)
12/07 - 14/07 Big Rivers Festival - Dordrecht( La Jungle)
12/07 White Cowbell Oklahoma - Paradiso( White Cowbell Oklahoma)
13/07 - 29/07 Valkhof Festival - Nijmegen( Fontaines D.C., Mozes and the Firstborn)
13/07 - 14/07 Neverland - Landgraaf( Joost van Bellen)
13/07 - 19/07 StevenskerkLive - Nijmegen( The Teskey Brothers)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Mogwai, Richie Hawtin)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Boys Noize, The Vaccines)
17/07 The Teskey Brothers - Stevenskerk( The Teskey Brothers)
18/07 - 20/07 Sónar Barcelona - Barcelona( Erol Alkan, Paul Kalkbrenner, Underworld)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Canshaker Pi, DeWolff, Mozes and the Firstborn, The Graveltones, The Picturebooks, Tim Knol)
18/07 - 21/07 Festival Internacional de Benicassim - Benicassim( Franz Ferdinand, Kings of Leon, The Black Lips)
18/07 - 21/07 Welcome To The Village - Leeuwarden( Abdomen, Claw Boys Claw, Joost van Bellen, Swedish Death Candy)
19/07 - 21/07 Melt! Festival - Gräfenhainichen( Ellen Allien, Modeselektor, Stephan Bodzin)
19/07 - 28/07 Tomorrowland - Boom( Adam Beyer, Boris Brejcha)
19/07 - 20/07 Dynamo MetalFest - Eindhoven( Airbourne, Grand Magus)
19/07 - 21/07 PAROOKAVILLE - Weeze( Boris Brejcha, Richie Hawtin)
20/07  Welcome to the Future - Landsmeer( Sven Väth)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( The Strokes)
20/07  Rock Your Boots - Dedemsvaart( Money & The Man)
20/07  Rock 'n Roll meeting Eindhoven - Eindhoven( The Wombats)
26/07 Monster Magnet - TivoliVredenburg( Monster Magnet)
27/07 OM - TivoliVredenburg( OM)
28/07  Uit Je Bak Festival - Castricum( Mozes and the Firstborn)
28/07  Zomer op het Plein - juli - Alkmaar( Tim Knol)
30/07 Life Of Agony - De Helling( Life Of Agony)
01/08 - 03/08 Dicky Woodstock Popfestival - Steenwijkerwold( Rose Tattoo)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Airbourne, Girlschool, Life Of Agony, Monster Magnet, Rose Tattoo, Slayer, The Adicts)
01/08 - 04/08 Solar Weekend - Roermond( Ellen Allien)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Electric Wizard)
02/08 - 04/08 Cirque Magique 2019 - Ledegem( Boris Brejcha)
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( It It Anita, Keane, Life Of Agony, Monster Magnet, The Chemical Brothers, Triggerfinger)
02/08 - 04/08 Folkfestival Dranouter - Dranouter( The Kooks)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Foo Fighters, Franz Ferdinand, Khruangbin, Paul Ritch, Raresh, Razorlight, Richie Hawtin, The National)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Modeselektor)
09/08 - 10/08 Yellowstock Festival - Geel( Monomyth, Toner Low)
09/08 - 11/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( Anvil, Napalm Death, Rose Tattoo, Saxon)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Equal Idiots, Graveyard, Monster Magnet, The Wombats)
14/08 - 17/08 Summer Breeze - Dinkelsbühl( Airbourne, Grand Magus, Napalm Death)
14/08 Skegss - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Skegss)
15/08 - 18/08 Pukkelpop - Hasselt( Airbourne, Equal Idiots, Franz Ferdinand, Kikagaku Moyo, Modeselektor, Plague Vendor, Skegss, Stephan Bodzin, The Chats, The National)
15/08 The Chats - Paradiso( The Chats)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Franz Ferdinand, Modeselektor, Paul Kalkbrenner, The Chats, The Growlers, The National, The Vaccines, Tim Knol)
20/08 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Kampeerterrein Stortemelk( Tim Knol)
21/08 Plague Vendor - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Plague Vendor)
21/08 Minami Deutsch - Merleyn( Minami Deutsch)
22/08 - 25/08 Creamfields - Daresbury( Adam Beyer, The Chemical Brothers)
23/08 - 25/08 Reading festival - Reading( Circa Waves, Foo Fighters, Hockey Dad, The Chats, The Wombats)
23/08 - 25/08 Mysteryland - Vijfhuizen( Sven Väth)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( Two Door Cinema Club)
23/08 - 25/08 Leeds festival - leeds( Foo Fighters)
23/08 - 24/08 Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven( Iguana Death Cult, Kikagaku Moyo, Minami Deutsch, Night Beats, Tess Parks, The Warlocks)
24/08 - 25/08 Terug naar Tiengemeten! - Zuid-Beijerland( Tim Knol)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( John Moreland, Tyler Childers)
24/08  Drumcode Festival - Amsterdam( Adam Beyer)
24/08  VestiVolt - Hoorn( Money & The Man)
24/08 Steve Gunn - Merleyn( Steve Gunn)
26/08  Wooferland Festival - Spaarndam( Joost van Bellen)
29/08 - 01/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( The Teskey Brothers, Wand)
29/08 Acid Baby Jesus - Patronaat( Acid Baby Jesus)
30/08 - 01/09 Have A Nice Day Festival - Eibergen( Ellen Allien, T.Raumschmiere)
31/08 Triggerfinger - De Onderzeebootloods( Triggerfinger)
31/08 Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show - Openluchttheater Valkenburg( DeWolff)
04/09 FIDLAR - Melkweg( FIDLAR)
05/09 Froth - Vera( Froth)
05/09 Mozes and the Firstborn / Sports Team - Metropool( Mozes and the Firstborn)
06/09 - 08/09 Misty Fields - Heusden (Asten)( Bad Nerves, Claw Boys Claw, Frankie & The Witch Fingers, Mike Krol, Steve Gunn, The Graveltones, The Mystery Lights, together PANGEA)
06/09 - 07/09 Donderslag - Donderen( Rammstein, Volbeat)
06/09 - 08/09 Surfana festival - Bloemendaal( Frankie & The Witch Fingers)
06/09 - 07/09 Zomerpop (Hoogwoud) - Hoogwoud( Johan)
06/09 - 07/09 Crammerock Festival - Stekene( Circa Waves, The Vaccines)
06/09 The Teskey Brothers - TivoliVredenburg( The Teskey Brothers)
06/09 Steve Gunn - Het Zonnehuis( Steve Gunn)
06/09 The Mystery Lights - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( The Mystery Lights)
07/09  Under the Milky Way - Huissen( Temple Fang)
07/09  Live On The Beach - Scheveningen( Keane)
07/09  Bluesrock Festival Tegelen - Tegelen( DeWolff)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Kings of Leon, Underworld)
07/09  PolderGoud Festival - Haarlem( Mozes and the Firstborn)
07/09 Keane - Strand Scheveningen( Keane)
07/09 Oh Sees - Paradiso( Oh Sees)
08/09 together PANGEA - Melkweg( together PANGEA)
10/09 together PANGEA - Rotown( together PANGEA)
11/09 The Ex / Thurston Moore - Bimhuis( Thurston Moore)
11/09 together PANGEA - Vera( together PANGEA)
12/09 together PANGEA - Metropool Enschede (voormalig Atak)( together PANGEA)
13/09 - 15/09 Oasis Festival - Marrakech( Loco Dice)
13/09 - 14/09 PopMonument - Bergen op Zoom( Mozes and the Firstborn, Scram C Baby)
13/09 - 15/09 Leffingeleuren - Leffinge( Frankie & The Witch Fingers, Mystic Braves, Steve Gunn, The Mystery Lights, The Warlocks)
13/09 Steve Gunn - De Helling( Steve Gunn)
14/09  Smeerboel Festival - Utrecht( Joost van Bellen)
14/09 The Ex / Thurston Moore - Doornroosje( Thurston Moore)
14/09 Babe Rainbow - Rotown( The Babe Rainbow)
20/09  Psycho Mind Festival - Tilburg( Frankie & The Witch Fingers)
20/09 together PANGEA - Muziekodroom( together PANGEA)
20/09 Gore / TankZilla / Temple Fang - Cacaofabriek( Temple Fang)
20/09 Triggerfinger - Muziekgieterij( Triggerfinger)
20/09 Karotte / Mike Ravelli - Patronaat( Karotte)
22/09 Triggerfinger - Vera( Triggerfinger)
22/09 Triggerfinger - Vera( Triggerfinger)
24/09 Sebadoh - Vera( Sebadoh)
25/09 Sebadoh - Doornroosje( Sebadoh)
26/09 Sebadoh - Rotown( Sebadoh)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Iron Maiden, Slayer)
27/09 Sebadoh - Trix( Sebadoh)
30/09 Ufomammut - Melkweg( Ufomammut)
03/10 Cocaine Piss / Dirty Fences - Patronaat( Dirty Fences)
04/10 Cocaine Piss / Dirty Fences - Burgerweeshuis( Dirty Fences)
04/10 Monomyth - EKKO( Monomyth)
05/10  Oktober Metalfest - Eindhoven( Anvil, Saxon)
05/10 Mooon - Effenaar( Mooon)
05/10 Cocaine Piss / Dirty Fences - Cul de Sac( Dirty Fences)
06/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
07/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
07/10 Allah-Las - Paradiso( Allah-Las)
08/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
09/10 Sleep - Melkweg( Sleep)
09/10 Broncho - Paradiso( Broncho)
09/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
10/10 Broncho - Stroomhuis( Broncho)
10/10 Vive La Fête - Mezz( Vive La Fête)
13/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Rockhal( King Gizzard & The Lizard Wizard)
16/10 - 20/10 Amsterdam Dance Event - Amsterdam( Modeselektor, Richie Hawtin)
16/10 - 19/10 Awakenings ADE - Amsterdam( Anthony Rother, Boris Brejcha, Julien Chaptal, Raresh, Ricardo Villalobos, Stephan Bodzin)
16/10 Modeselektor / Richie Hawtin - NDSM Scheepsbouwloods( Modeselektor, Richie Hawtin)
17/10 KO KO MO - Cul de Sac( KO KO MO)
17/10 Ty Segall and the Freedom Band - Patronaat( Ty Segall and the Freedom Band)
17/10 Nebula - Vera( Nebula)
18/10 - 19/10 Left of the Dial - Rotterdam( The Mystery Lights)
18/10 - 20/10 Desertfest - Antwerpen( Bongripper, Crypt Trip, Monomyth, Nebula, Sleep, Temple Fang, Truckfighters)
18/10 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Podium `t Beest( Tim Knol)
18/10 Ty Segall and the Freedom Band - Patronaat( Ty Segall and the Freedom Band)
18/10 KO KO MO - De Bosuil( KO KO MO)
18/10 The Mystery Lights - Doornroosje( The Mystery Lights)
19/10 Nebula - dB's( Nebula)
19/10 Monomyth - Burgerweeshuis( Monomyth)
19/10 KO KO MO - Manifesto( KO KO MO)
21/10 Circa Waves - Melkweg( Circa Waves)
22/10 The Struts - 013( The Struts)
22/10 KO KO MO - Cinetol( KO KO MO)
23/10 Circa Waves - Botanique( Circa Waves)
23/10 KO KO MO - Paard( KO KO MO)
24/10 Ecstatic Vision / Temple Fang - Merleyn( Temple Fang)
25/10 Vive La Fête - Vera( Vive La Fête)
26/10 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Fluor( Tim Knol)
27/10 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - De Amer( Tim Knol)
30/10 Ecstatic Vision / Temple Fang - Vera( Temple Fang)
30/10 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - TivoliVredenburg( Tim Knol)
01/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - De Meester( Tim Knol)
01/11 Monomyth - Merleyn( Monomyth)
02/11  Take Root - Groningen( Quaker City Night Hawks)
02/11 Monomyth - Gebr. De Nobel( Monomyth)
02/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Gashouder( Tim Knol)
02/11 Mars Red Sky - Melkweg( Mars Red Sky)
03/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Rotown( Tim Knol)
04/11 Quaker City Night Hawks - Paradiso( Quaker City Night Hawks)
07/11 - 10/11 Le Guess Who? - Utrecht( Earth, Föllakzoid, Khana Bierbood, Moon Duo, Mythic Sunship)
07/11 Mark Lanegan - Melkweg( Mark Lanegan)
07/11 Blood Red Shoes - 013( Blood Red Shoes)
08/11 - 10/11 Sonic City Festival - Kortrijk( Fontaines D.C.)
08/11 Blood Red Shoes - Paard( Blood Red Shoes)
08/11 Cropfest – 40 Jaar Eton Crop, 40 Jaar Diy - Paradiso( Scram C Baby)
08/11 Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen - 013( Tim Knol)
09/11 Blood Red Shoes - Melkweg( Blood Red Shoes)
10/11 Blood Red Shoes - Doornroosje( Blood Red Shoes)
10/11 The Specials - De Roma( The Specials)
13/11 Blood Red Shoes / Queen Kwong - Trix( Blood Red Shoes)
14/11 The Specials - TivoliVredenburg( The Specials)
14/11 The Chats - Vera( The Chats)
15/11 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
15/11 The Chats - De Helling( The Chats)
15/11 Tim Knol & Blue Grass Boogiemen - Hedon( Tim Knol)
16/11  Made in Belgium - Bergen op Zoom( La Jungle)
16/11 The Chats - 013( The Chats)
16/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Cacaofabriek( Tim Knol)
16/11 Life Of Agony - Metropool( Life Of Agony)
16/11 Joost van Bellen / Mason / The Rad Pack / Willie Wartaal - Hedon( Joost van Bellen)
18/11 Vampire Weekend - Ancienne Belgique (AB)( Vampire Weekend)
18/11 Temples - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Temples)
19/11 Temples - Botanique( Temples)
19/11 Rival Sons - 013( Rival Sons)
19/11 Vampire Weekend - AFAS Live( Vampire Weekend)
19/11 Volbeat - Ziggo Dome( Volbeat)
21/11 Volbeat - Lotto Arena( Volbeat)
22/11 Underworld - Lotto Arena( Underworld)
23/11 Underworld - Ziggo Dome( Underworld)
28/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Der Aa-theater( Tim Knol)
29/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Burgerweeshuis( Tim Knol)
29/11 Monomyth - Podium `t Beest( Monomyth)
30/11 Blue Grass Boogiemen / Tim Knol - Patronaat( Tim Knol)
30/11 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
30/11 Mooon - Rotown( Mooon)
01/12 Wavefest V: The Wedding Present / In2TheSound / The Foreign Resort / S - Baroeg( The Wedding Present)
06/12 Monomyth - Vera( Monomyth)
07/12  Come As You Are - Eindhoven( Johan)
12/12 Monomyth - Paard( Monomyth)
13/12 Monomyth - Hall Of Fame( Monomyth)
13/12 Mooon - Merleyn( Mooon)
25/01 - 26/01 MOMfest - Veghel( Claw Boys Claw)
05/03 Tim Knol - ECI Cultuurfabriek( Tim Knol)
07/03 Tim Knol - Muziekgebouw Eindhoven( Tim Knol)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.