29/03 - 31/03 | Paaspop Schijndel - Schijndel | ( Die Antwoord, Donny Benét, Editors, YIN YIN) |
29/03 | Pieter Jouke - Sluikstort - Theater - Congrescentrum De Tamboer | ( Pieter Jouke) |
29/03 - 31/03 | DGTL - Amsterdam | ( Weval) |
29/03 | Omar Souleyman - Luxor Live | ( Omar Souleyman) |
29/03 | Underworld - Vorst Nationaal | ( Underworld) |
29/03 | Donny Benét - Doornroosje | ( Donny Benét) |
29/03 | Tim Fransen - Try outs - Lindenberg Theater | ( Tim Fransen) |
29/03 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Amstelveen | ( Rundfunk) |
29/03 | Daniël Arends - High Class Bitch - Leidse Schouwburg | ( Daniël Arends) |
30/03 | Miles Kane - Effenaar | ( Miles Kane) |
30/03 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Amstelveen | ( Rundfunk) |
30/03 | Tim Fransen - Try outs - Lindenberg Theater | ( Tim Fransen) |
30/03 | Donny Benét - Paradiso | ( Donny Benét) |
31/03 | Miles Kane - Patronaat | ( Miles Kane) |
01/04 | Miles Kane + Ten Tonnes - Rotown | ( Miles Kane) |
03/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Middelburg | ( Pieter Derks) |
03/04 | Jochem Myjer - Net alsof - De Maaspoort | ( Jochem Myjer) |
03/04 | Echo & The Bunnymen - Ancienne Belgique (AB) | ( Echo & The Bunnymen) |
03/04 | Miles Kane - Vooruit | ( Miles Kane) |
03/04 | Die Antwoord - TivoliVredenburg | ( Die Antwoord) |
03/04 | SLIFT - Rockhal | ( SLIFT) |
03/04 | Compact Disk Dummies - Paard | ( Compact Disk Dummies) |
03/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Singer Theater | ( Daniël Arends) |
04/04 | Jochem Myjer - Net alsof - De Maaspoort | ( Jochem Myjer) |
04/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Stadstheater Zoetermeer | ( Herman van Veen) |
04/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater de Kom | ( Pieter Derks) |
04/04 | Die Antwoord - La Madeleine | ( Die Antwoord) |
04/04 | Compact Disk Dummies - Melkweg | ( Compact Disk Dummies) |
04/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Cpunt Theater | ( Daniël Arends) |
04/04 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Concertzaal Tilburg | ( Rundfunk) |
05/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Flint | ( Pieter Derks) |
05/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Vestzaktheater De Schelleboom | ( Pieter Jouke) |
05/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Stadstheater Zoetermeer | ( Herman van Veen) |
05/04 | A Place to Bury Strangers - Doornroosje | ( A Place to Bury Strangers) |
05/04 | Urbanus - Bis, bis, bis! - Theater de Mythe | ( Urbanus) |
05/04 | Die Antwoord - La Madeleine | ( Die Antwoord) |
05/04 | Scooter - Ziggo Dome | ( Scooter) |
05/04 | Miles Kane - Reflektor | ( Miles Kane) |
05/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Cpunt Theater | ( Daniël Arends) |
05/04 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Concertzaal Tilburg | ( Rundfunk) |
05/04 | Echo & The Bunnymen - Paradiso | ( Echo & The Bunnymen) |
06/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Flint | ( Pieter Derks) |
06/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Theater en Congrescentrum De Hanzehof | ( Herman van Veen) |
06/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - De Skâns | ( Pieter Jouke) |
06/04 | Compact Disk Dummies - Muziekgieterij | ( Compact Disk Dummies) |
06/04 | Rundfunk - Schau - Spant! | ( Rundfunk) |
06/04 | Sivert Høyem - Het Zonnehuis | ( Sivert Høyem) |
06/04 | Nachtparlement Invites De Sluwe Vos - Burgerweeshuis | ( De Sluwe Vos) |
07/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Theater en Congrescentrum De Hanzehof | ( Herman van Veen) |
07/04 | Sivert Høyem - Doornroosje | ( Sivert Høyem) |
10/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Schouwburg Ogterop | ( Pieter Jouke) |
10/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Stadsgehoorzaal Vlaardingen | ( Jochem Myjer) |
10/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - De Nieuwe Kolk | ( Pieter Derks) |
10/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Stadsgehoorzaal Leiden | ( Jochem Myjer) |
11/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Theater aan de Parade | ( Herman van Veen) |
11/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Stadsgehoorzaal Vlaardingen | ( Jochem Myjer) |
11/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Amphion | ( Pieter Derks) |
11/04 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Rundfunk) |
11/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Schouwburg Odeon | ( Daniël Arends) |
12/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Theater aan de Parade | ( Herman van Veen) |
12/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Deventer Schouwburg | ( Pieter Derks) |
12/04 - 21/04 | Coachella - Californië | ( Boy Harsher, Charlotte de Witte, Gesaffelstein, Grimes, Jungle, Kölsch, L'Impératrice, The Beths) |
12/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Schouwburg Odeon | ( Daniël Arends) |
12/04 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Rundfunk) |
12/04 | Tim Fransen - Try outs - Theater Het Heerenlogement | ( Tim Fransen) |
13/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Spant! | ( Herman van Veen) |
13/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Isala Theater | ( Pieter Jouke) |
13/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - De Harmonie | ( Pieter Derks) |
13/04 | Rundfunk - Schau - De Maagd | ( Rundfunk) |
13/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Schouwburg Odeon | ( Daniël Arends) |
13/04 | Altın Gün - Ancienne Belgique (AB) | ( Altın Gün) |
13/04 | Tim Fransen - Try outs - Theater de Liefde | ( Tim Fransen) |
14/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Spant! | ( Herman van Veen) |
14/04 | Henge - Luxor Live | ( Henge) |
16/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater de Stoep | ( Jochem Myjer) |
16/04 | Manu Chao - De Casino | ( Manu Chao) |
16/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Cool kunst en cultuur | ( Daniël Arends) |
17/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater de Stoep | ( Jochem Myjer) |
17/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Cpunt Theater | ( Pieter Derks) |
17/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Cool kunst en cultuur | ( Daniël Arends) |
18/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Cpunt Theater | ( Pieter Derks) |
18/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Schouwburg Venray | ( Herman van Veen) |
18/04 | Rundfunk - Schau - De Maaspoort | ( Rundfunk) |
19/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Schouwburg Venray | ( Herman van Veen) |
19/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Junushoff Theater | ( Pieter Derks) |
19/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Lindenberg Theater | ( Pieter Jouke) |
19/04 | Sultan. - dB's | ( Sultan.) |
19/04 | Rundfunk - Schau - Theater aan de Parade | ( Rundfunk) |
19/04 | Compact Disk Dummies - De Roma | ( Compact Disk Dummies) |
19/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Theater Zuidplein | ( Daniël Arends) |
20/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - CulturA & Zo | ( Pieter Jouke) |
20/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - TheaterHotel De Oranjerie | ( Herman van Veen) |
20/04 | Rundfunk - Schau - Amare | ( Rundfunk) |
20/04 | Compact Disk Dummies - De Roma | ( Compact Disk Dummies) |
20/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Theater Zuidplein | ( Daniël Arends) |
21/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - TheaterHotel De Oranjerie | ( Herman van Veen) |
21/04 | De Kift - Mezz | ( De Kift) |
22/04 | Manu Chao - De Kreun | ( Manu Chao) |
22/04 | Stornoway - Tolhuistuin | ( Stornoway) |
23/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater De Lievekamp | ( Pieter Derks) |
23/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Parktheater | ( Daniël Arends) |
24/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Agnietenhof | ( Pieter Derks) |
24/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Rijswijkse Schouwburg | ( Jochem Myjer) |
24/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Westlandtheater De Naald | ( Pieter Jouke) |
24/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Parktheater | ( Daniël Arends) |
25/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Wilminktheater | ( Herman van Veen) |
25/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Theater Castellum | ( Pieter Jouke) |
25/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Concertzaal Tilburg | ( Pieter Derks) |
25/04 | Jochem Myjer - Net alsof - Rijswijkse Schouwburg | ( Jochem Myjer) |
25/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Parktheater | ( Daniël Arends) |
25/04 | Rundfunk - Schau - Agnietenhof | ( Rundfunk) |
25/04 | Tim Fransen - Try outs - Het Klooster | ( Tim Fransen) |
25/04 | Yard Act - Paradiso | ( Yard Act) |
25/04 | The Klittens - V11 | ( The Klittens) |
26/04 | Herman van Veen - Een voorstelling - Wilminktheater | ( Herman van Veen) |
26/04 - 27/04 | Free Your Mind Kingsday - Breda | ( Charlotte de Witte) |
26/04 | Pieter Jouke - Sluikstort - Het Veur Theater | ( Pieter Jouke) |
26/04 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Venray | ( Pieter Derks) |
26/04 | Yard Act - Doornroosje | ( Yard Act) |
26/04 | Rundfunk - Schau - Kunstmin Schouwburg | ( Rundfunk) |
26/04 | Tim Fransen - Try outs - Podia Heemstede, Theater de Luifel | ( Tim Fransen) |
27/04 | 538 Koningsdag - Breda | ( Son Mieux) |
28/04 | Yard Act - Botanique | ( Yard Act) |
28/04 | Timber Timbre - Botanique | ( Timber Timbre) |
28/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Koninklijk Theater Carré | ( Daniël Arends) |
29/04 | Manu Chao - Maassilo | ( Manu Chao) |
29/04 | Daniël Arends - High Class Bitch - Koninklijk Theater Carré | ( Daniël Arends) |
02/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Goudse Schouwburg | ( Herman van Veen) |
02/05 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Amphion | ( Rundfunk) |
02/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - TAQA Theater De Vest | ( Daniël Arends) |
03/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Mimik | ( Pieter Jouke) |
03/05 - 04/05 | Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven | ( The Underground Youth) |
03/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Goudse Schouwburg | ( Herman van Veen) |
03/05 | Manu Chao - Doornroosje | ( Manu Chao) |
03/05 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Haarlem | ( Rundfunk) |
03/05 | Manu Chao - Hunnerpark | ( Manu Chao) |
03/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - TAQA Theater De Vest | ( Daniël Arends) |
03/05 | Forms // Black Sun Empire And More... - Burgerweeshuis | ( Black Sun Empire) |
04/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Cultuurkoepel Heiloo | ( Pieter Jouke) |
04/05 | Rundfunk - Schau - Schouwburg de Lawei | ( Rundfunk) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Fryslân - Leeuwarden | ( Son Mieux) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Drenthe - Assen | ( Son Mieux) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Utrecht - Utrecht | ( DeWolff) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Zuid-Holland - Rotterdam | ( Son Mieux) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Den Haag - Den Haag | ( Son Mieux) |
05/05 | Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle | ( John Coffey) |
05/05 | The Black Keys - Ziggo Dome | ( The Black Keys) |
06/05 | Manu Chao - De Oosterpoort | ( Manu Chao) |
08/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Utrecht | ( Pieter Derks) |
08/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - De Kleine Komedie | ( Pieter Jouke) |
08/05 | MONEY / The Man / Tricklebolt - TivoliVredenburg | ( MONEY) |
08/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Theater de Kampanje | ( Daniël Arends) |
09/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Schouwburg Het Park | ( Herman van Veen) |
09/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Utrecht | ( Pieter Derks) |
09/05 | Son Mieux - Trix | ( Son Mieux) |
09/05 | Rundfunk - Schau - Wilminktheater | ( Rundfunk) |
10/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Schouwburg Het Park | ( Herman van Veen) |
10/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Spant! | ( Pieter Derks) |
10/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Koninklijk Theater Carré | ( Daniël Arends) |
10/05 | Back:N:Black - Astrant | ( The Dirty Denims) |
10/05 | Daan (B) - Willem Twee poppodium | ( Daan (B)) |
10/05 | Son Mieux - Amare | ( Son Mieux) |
10/05 | Son Mieux - Paard | ( Son Mieux) |
10/05 | Rundfunk - Schau - Theater de Stoep | ( Rundfunk) |
10/05 | Tim Fransen - Try outs - Theater Film Cafe De Lieve Vrouw | ( Tim Fransen) |
11/05 | Coffey Fest - Breda | ( John Coffey) |
11/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Chassé Theater | ( Herman van Veen) |
11/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Groningen | ( Pieter Derks) |
11/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Theater 't Web | ( Pieter Jouke) |
11/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Koninklijk Theater Carré | ( Daniël Arends) |
11/05 | Still Corners - Willem Twee poppodium | ( Still Corners) |
11/05 | Daan (B) - Grote Kerk | ( Daan (B)) |
11/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - De Oosterpoort | ( Pieter Derks) |
11/05 | Urbanus - Bis, bis, bis! - Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade | ( Urbanus) |
11/05 | Rundfunk - Schau - Flint | ( Rundfunk) |
11/05 | Tim Fransen - Try outs - Theater Film Cafe De Lieve Vrouw | ( Tim Fransen) |
12/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Chassé Theater | ( Herman van Veen) |
12/05 | Son Mieux - Hedon | ( Son Mieux) |
12/05 | Daan (B) - ECI Cultuurfabriek | ( Daan (B)) |
13/05 | Still Corners - Paard | ( Still Corners) |
14/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadstheater Zoetermeer | ( Pieter Derks) |
15/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater Kerkrade | ( Jochem Myjer) |
15/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - TAQA Theater De Vest | ( Pieter Derks) |
15/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Goudse Schouwburg | ( Daniël Arends) |
16/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater Kerkrade | ( Jochem Myjer) |
16/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - TAQA Theater De Vest | ( Pieter Derks) |
16/05 | Rundfunk - Schau - Zaantheater | ( Rundfunk) |
16/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Goudse Schouwburg | ( Daniël Arends) |
16/05 | Son Mieux - Doornroosje | ( Son Mieux) |
17/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Het Park | ( Pieter Derks) |
17/05 - 18/05 | Gladiolen - Olen | ( Compact Disk Dummies) |
17/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - De Nieuwe Kolk | ( Herman van Veen) |
17/05 - 19/05 | Freshtival - Enschede | ( DAF) |
17/05 - 19/05 | Extrema Outdoor Belgium - Houthalen-Helchteren | ( Paul Kalkbrenner) |
17/05 | Sad Lovers And Giants - Paard | ( Sad Lovers And Giants) |
17/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Goudse Schouwburg | ( Daniël Arends) |
17/05 | Son Mieux - TivoliVredenburg | ( Son Mieux) |
17/05 | Tim Fransen - Try outs - Mimik | ( Tim Fransen) |
17/05 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Groningen | ( Rundfunk) |
18/05 - 19/05 | Lente Kabinet Festival - Oostzaan | ( Altın Gün) |
18/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - De Nieuwe Kolk | ( Herman van Veen) |
18/05 - 19/05 | Ik Zie U Graag ... - Breda | ( Whispering Sons) |
18/05 | Tim Fransen - Try outs - Mimik | ( Tim Fransen) |
18/05 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Groningen | ( Rundfunk) |
18/05 | Urbanus - Bis, bis, bis! - Schouwburg Venray | ( Urbanus) |
19/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Parktheater | ( Herman van Veen) |
20/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Parktheater | ( Herman van Veen) |
21/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater de Stoep | ( Pieter Derks) |
21/05 | Daniël Arends - Orpheus | ( Daniël Arends) |
22/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Parktheater | ( Pieter Derks) |
22/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater De Lievekamp | ( Jochem Myjer) |
22/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Orpheus | ( Daniël Arends) |
23/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Theater de Voorveghter | ( Pieter Jouke) |
23/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Parktheater | ( Pieter Derks) |
23/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater De Lievekamp | ( Jochem Myjer) |
23/05 | Bowl / Jan Modaal / Sultan. - Fluor | ( Sultan.) |
23/05 | Rundfunk - Schau - Schouwburg Hengelo | ( Rundfunk) |
23/05 | Son Mieux - 013 | ( Son Mieux) |
23/05 | Altın Gün - TivoliVredenburg | ( Altın Gün) |
24/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - De Meerpaal | ( Pieter Jouke) |
24/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - KAF - Kunstlinie Almere Flevoland | ( Herman van Veen) |
24/05 | Rundfunk - Schau - TAQA Theater De Vest | ( Rundfunk) |
24/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - De Harmonie | ( Daniël Arends) |
24/05 | Tim Fransen - Try outs - Posttheater | ( Tim Fransen) |
25/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - KAF - Kunstlinie Almere Flevoland | ( Herman van Veen) |
25/05 | Son Mieux - Paradiso | ( Son Mieux) |
25/05 | Tim Fransen - Try outs - Posttheater | ( Tim Fransen) |
25/05 | Rundfunk - Schau - TAQA Theater De Vest | ( Rundfunk) |
25/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - De Harmonie | ( Daniël Arends) |
26/05 | Son Mieux - De Oosterpoort | ( Son Mieux) |
27/05 | TOOL - Ziggo Dome | ( TOOL) |
28/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Haarlem | ( Daniël Arends) |
28/05 | Fat White Family - Tolhuistuin | ( Fat White Family) |
29/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Goudse Schouwburg | ( Pieter Derks) |
29/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater De Veste | ( Jochem Myjer) |
29/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Theater PePijn | ( Pieter Jouke) |
29/05 - 02/06 | BRIDGE - Eindhoven | ( The Dirty Denims) |
29/05 - 02/06 | Primavera Sound Barcelona - Barcelona | ( American Football, Disclosure, L'Impératrice, Phoenix, Vampire Weekend) |
29/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Haarlem | ( Daniël Arends) |
29/05 | Fat White Family - Doornroosje | ( Fat White Family) |
30/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Goudse Schouwburg | ( Pieter Derks) |
30/05 | Jochem Myjer - Net alsof - Theater De Veste | ( Jochem Myjer) |
30/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Orpheus | ( Herman van Veen) |
30/05 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
30/05 | Son Mieux - Muziekgieterij | ( Son Mieux) |
31/05 | Herman van Veen - Een voorstelling - Orpheus | ( Herman van Veen) |
31/05 - 01/06 | Dauwpop - Hellendoorn | ( Altın Gün, Crystal Fighters, Whispering Sons) |
31/05 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater aan het Vrijthof | ( Pieter Derks) |
31/05 | Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring - Stadstheater Zoetermeer | ( Pieter Jouke) |
31/05 - 01/06 | Vestrock - Hulst | ( Compact Disk Dummies, Son Mieux) |
31/05 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
31/05 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Daniël Arends) |
01/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - De Maaspoort | ( Pieter Derks) |
01/06 - 02/06 | Free Your Mind Festival - Arnhem | ( Paul Kalkbrenner) |
01/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Amare | ( Herman van Veen) |
01/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Daniël Arends) |
01/06 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
02/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Amare | ( Herman van Veen) |
03/06 | Jochem Myjer - Net alsof - Leidse Schouwburg | ( Jochem Myjer) |
04/06 | Jochem Myjer - Net alsof - Leidse Schouwburg | ( Jochem Myjer) |
04/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Amstelveen | ( Pieter Derks) |
04/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Theater aan de Parade | ( Daniël Arends) |
04/06 | Impact Night - Ahoy | ( Son Mieux) |
05/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Schouwburg Amstelveen | ( Pieter Derks) |
05/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Schouwburg Concertzaal Tilburg | ( Daniël Arends) |
06/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Pieter Derks) |
06/06 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
06/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Schouwburg Concertzaal Tilburg | ( Daniël Arends) |
07/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Stadsschouwburg Nijmegen | ( Pieter Derks) |
07/06 - 09/06 | Rock Im Park - Nürnberg | ( Dropkick Murphys, Green Day, Pendulum, Queens Of The Stone Age, Royal Blood, Skindred) |
07/06 - 09/06 | Best Kept Secret - Hilvarenbeek | ( Altın Gün, Disclosure, The Haunted Youth) |
07/06 - 09/06 | Rock Am Ring - Nürburg | ( Dropkick Murphys, Green Day, Pendulum, Queens Of The Stone Age, Royal Blood, Skindred) |
07/06 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
07/06 | Antillectual / Cooper - Paard | ( Antillectual) |
08/06 | Rundfunk - Schau - DeLaMar | ( Rundfunk) |
11/06 | Daniel Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Groningen | ( Daniël Arends) |
12/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Zaantheater | ( Pieter Derks) |
12/06 | Daniel Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Groningen | ( Daniël Arends) |
13/06 - 15/06 | Holland International Blues Festival - Grolloo | ( Buddy Guy) |
13/06 - 15/06 | Greenfield Festival - Interlaken | ( Dropkick Murphys, Green Day) |
13/06 - 16/06 | Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf | ( Dropkick Murphys, Green Day, Pendulum) |
13/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater De Veste | ( Pieter Derks) |
13/06 | Rundfunk - Schau - Parktheater | ( Rundfunk) |
14/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Musis | ( Herman van Veen) |
14/06 - 16/06 | Download Festival UK - Donington Park | ( Queens Of The Stone Age, Royal Blood) |
14/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater De Veste | ( Pieter Derks) |
14/06 | Rundfunk - Schau - Parktheater | ( Rundfunk) |
14/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Utrecht | ( Daniël Arends) |
14/06 | Antillectual - So What! | ( Antillectual) |
14/06 | Hush. - Paradiso | ( De Sluwe Vos) |
15/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Theater De Veste | ( Pieter Derks) |
15/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Musis | ( Herman van Veen) |
15/06 | Rundfunk - Schau - Theater aan het Vrijthof | ( Rundfunk) |
15/06 | Daniël Arends - High Class Bitch - Stadsschouwburg Utrecht | ( Daniël Arends) |
16/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Musis | ( Herman van Veen) |
16/06 | Sivert Høyem - Bostheater Ommen | ( Sivert Høyem) |
17/06 | Sivert Høyem - Paradiso | ( Sivert Høyem) |
18/06 | Rammstein - Goffertpark | ( Rammstein) |
19/06 | Green Day - Gelredome | ( Green Day, The Hives) |
19/06 | Rammstein - Goffertpark | ( Rammstein) |
20/06 | Pieter Derks - Ja, Leuk - Openluchttheater Caprera | ( Pieter Derks) |
20/06 - 23/06 | Graspop Metal Meeting - Dessel | ( John Coffey, Pendulum, TOOL, Wolfmother) |
20/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Nieuwe Luxor Theater | ( Herman van Veen) |
20/06 | Rundfunk - Schau - Chassé Theater | ( Rundfunk) |
21/06 | Herman van Veen - Een voorstelling - Nieuwe Luxor Theater | ( Herman van Veen) |
21/06 - 23/06 | Pinkpop - Landgraaf | ( John Coffey, Pendulum, Royal Blood, Skindred, YIN YIN) |
21/06 - 23/06 | Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck | ( Booka Shade, Idles, The Hives) |
21/06 - 23/06 | Hurricane - Scheeßel | ( Booka Shade, Idles, The Hives) |
21/06 | Antillectual - De Pul | ( Antillectual) |
21/06 | Rundfunk - Schau - Chassé Theater | ( Rundfunk) |
22/06 | Rundfunk - Schau - Theater de Spiegel | ( Rundfunk) |
22/06 | Herman Van Veen - De Voorstelling - TivoliVredenburg | ( Herman van Veen) |
23/06 | Herman van Veen - De voorstelling - TivoliVredenburg | ( Herman van Veen) |
26/06 - 30/06 | Glastonbury Festival - Glastonbury | ( Aurora, Bloc Party, Bombay Bicycle Club, Disclosure, Faithless, Fat White Family, Gossip, Idles, James Blake, Jungle, LCD Soundsystem, Michael Kiwanuka, Two Door Cinema Club, Yard Act) |
27/06 - 30/06 | Hellfest - Clisson | ( Dropkick Murphys, Metallica, Queens Of The Stone Age, Royal Blood, The Prodigy) |
27/06 - 30/06 | Jera On Air - Ysselsteyn | ( Dropkick Murphys) |
27/06 - 29/06 | Concert at Sea - Brouwershaven | ( Son Mieux) |
27/06 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Utrecht | ( Rundfunk) |
27/06 | Rammstein - Park de Nieuwe Koers | ( Rammstein) |
27/06 | Massive Attack - Spoorpark | ( Massive Attack) |
27/06 | Henge - De Nijverheid | ( Henge) |
27/06 | Herman van Veen - Openluchttheater Caprera | ( Herman van Veen) |
28/06 - 30/06 | Live is Live - Antwerpen | ( Editors, Gossip, Interpol, Mogwai) |
28/06 | Rammstein - Park de Nieuwe Koers | ( Rammstein) |
28/06 | The Smashing Pumpkins - Rockhal | ( Interpol) |
28/06 | Rundfunk - Schau - Stadsschouwburg Utrecht | ( Rundfunk) |
28/06 | Herman van Veen - Openluchttheater Caprera | ( Herman van Veen) |
29/06 - 30/06 | Chillville festival - Breda | ( UB40) |
29/06 - 06/07 | Roskilde Festival - Roskilde | ( Jungle) |
29/06 | Indian Summer Festival - Broek op Langedijk | ( Son Mieux) |
29/06 | Spoorpark LIVE - Tilburg | ( UB40) |
29/06 | The Smashing Pumpkins - Ahoy | ( Interpol) |
30/06 | Herman van Veen - Openluchttheater Caprera | ( Herman van Veen) |
02/07 | The Black Lips - Mezz | ( The Black Lips) |
03/07 - 06/07 | Balaton Sound - Zamárdi | ( Kölsch, Paul Kalkbrenner) |
04/07 - 07/07 | Rock Werchter - Werchter | ( Bombay Bicycle Club, Dropkick Murphys, Gary Clark Jr., Idles, Jungle, Michael Kiwanuka, Royal Blood, The Hives, Whispering Sons) |
04/07 | Gary Clark Jr. - 013 | ( Gary Clark Jr.) |
05/07 - 07/07 | Down the Rabbit Hole - Ewijk | ( Aurora, Bombay Bicycle Club, Jungle, L'Impératrice, LCD Soundsystem, Michael Kiwanuka, The Vaccines, Yard Act) |
05/07 - 07/07 | Wilde Weide - Kraggenburg | ( YIN YIN) |
05/07 - 20/07 | Gent Jazz Festival - Gent | ( Air, Altın Gün, DJ Shadow) |
05/07 - 07/07 | Awakenings Summer Festival - Hilvarenbeek | ( DAF, Kölsch) |
05/07 - 07/07 | MadNes - Ameland | ( Pocket Knife Army, YIN YIN) |
06/07 - 07/07 | By The Creek - Vianen | ( De Sluwe Vos) |
08/07 | Jungle - Rockhal | ( Jungle) |
09/07 | Wolfmother - Hedon | ( Wolfmother) |
10/07 - 14/07 | Airbeat One - Neustadt-Glewe | ( Charlotte de Witte, Kölsch, Paul Kalkbrenner, Scooter) |
10/07 - 13/07 | Mad Cool Festival - Madrid | ( Bomba Estereo, Michael Kiwanuka, Paul Kalkbrenner, Pearl Jam, Sofi Tukker, Unknown Mortal Orchestra) |
10/07 | Wolfmother - Patronaat | ( Wolfmother) |
11/07 - 13/07 | Pohoda Festival - Trenčín | ( James Blake, JFDR, Pendulum, Queens Of The Stone Age, Royal Blood) |
11/07 | Thor Park Live - Genk | ( Son Mieux) |
11/07 - 13/07 | Melt! Festival - Gräfenhainichen | ( James Blake) |
11/07 - 13/07 | NOS Alive - Lissabon | ( Aurora, Michael Kiwanuka, Pearl Jam) |
11/07 | Wolfmother - Doornroosje | ( Wolfmother) |
12/07 - 14/07 | North Sea Jazz - Rotterdam | ( YIN YIN) |
12/07 - 14/07 | Cactusfestival - Brugge | ( Compact Disk Dummies, The War On Drugs, Unknown Mortal Orchestra, Whispering Sons) |
12/07 - 14/07 | Bospop - Weert | ( Gogol Bordello) |
14/07 | Will Butler + Sister Squares - Melkweg | ( Will Butler) |
15/07 | The War On Drugs - De Oosterpoort | ( The War On Drugs) |
17/07 - 21/07 | Dour Festival - Dour | ( Altın Gün, James Blake) |
17/07 - 20/07 | Colours of Ostrava - Ostrava | ( Bat For Lashes, Gogol Bordello, James Blake, Queens Of The Stone Age, Son Mieux, Tangerine Dream) |
17/07 - 21/07 | Electric Castle - Cluj-Napoca | ( DJ Shadow, Massive Attack, Queens Of The Stone Age) |
18/07 - 21/07 | Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde | ( Black Sun Empire, Circa Waves, DeWolff, Seasick Steve) |
18/07 - 20/07 | FIB Benicàssim - Benicàssim | ( Royal Blood) |
19/07 - 20/07 | Rock Herk - Herk-de-Stad | ( Compact Disk Dummies, Raketkanon, Whispering Sons) |
19/07 | Copenhell - Kopenhagen | ( Dropkick Murphys) |
19/07 - 21/07 | Tomorrowland - Weekend 1 - Boom | ( Bassjackers, Kölsch, Solomun) |
20/07 | Jan Akkerman - Corneel | ( Jan Akkerman) |
22/07 | Calexico - Openluchttheater Caprera | ( Calexico) |
23/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
24/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
25/07 | Xavier Rudd - Openluchttheater Rivierenhof | ( Xavier Rudd) |
25/07 | Seasick Steve - TivoliVredenburg | ( Seasick Steve) |
26/07 - 27/07 | WeitjeRock - IJzendijke | ( Triggerfinger, Whispering Sons) |
26/07 - 28/07 | Tomorrowland - Weekend 2 - Boom | ( Bassjackers, Kölsch, Solomun) |
27/07 - 28/07 | Amphi Festival - Keulen | ( Agent Side Grinder, Die Selektion) |
31/07 - 03/08 | Wacken Open Air - Wacken | ( John Coffey) |
01/08 | Pixies - Openluchttheater De Goffert | ( Pixies) |
02/08 - 04/08 | Suikerrock - Tienen | ( Compact Disk Dummies, Faithless) |
02/08 - 11/08 | Lokerse Feesten - Lokeren | ( Compact Disk Dummies, Front 242, Future Islands, Massive Attack, Phoenix, Pixies, The Prodigy, Vitalic) |
02/08 - 04/08 | Folkfestival Dranouter - Dranouter | ( Compact Disk Dummies, Goose) |
02/08 | Pixies - Openluchttheater De Goffert | ( Pixies) |
05/08 | Explosions in the Sky - Muziekgieterij | ( Explosions in the Sky) |
07/08 - 12/08 | Sziget - Óbudai Eiland, Budapest | ( Aurora, Crystal Fighters, Editors, Goldband, L'Impératrice, L'Impératrice, Modeselektor, Yard Act) |
07/08 | Explosions in the Sky - Paradiso | ( Explosions in the Sky) |
09/08 - 11/08 | Nirwana Tuinfeest - Lierop | ( The Vaccines) |
10/08 - 11/08 | M'era Luna - Hildesheim | ( Front 242, She Past Away) |
10/08 | Dance Valley - Velsen-Zuid | ( Paul Kalkbrenner) |
15/08 - 18/08 | Pukkelpop - Hasselt | ( Charlotte de Witte, Crystal Fighters, Flogging Molly, Goldband, Queens Of The Stone Age, Solomun, The Haunted Youth, The Vaccines, YIN YIN) |
15/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
16/08 - 18/08 | Highfield Festival - Leipzig | ( Flogging Molly, Peter Fox) |
16/08 - 18/08 | Lowlands - Biddinghuizen | ( Goldband, Half Moon Run, Idles, Queens Of The Stone Age) |
16/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
17/08 - 18/08 | Dynamo MetalFest - Eindhoven | ( Skindred) |
17/08 | Xavier Rudd - Openlucht Theater Amsterdamse Bos | ( Xavier Rudd) |
18/08 | Sleater-Kinney - Paradiso | ( Sleater-Kinney) |
21/08 - 25/08 | Rock en Seine - Parijs | ( Jungle, LCD Soundsystem, Massive Attack, The Hives) |
21/08 | Blonde Redhead / Sleater-Kinney - Openluchttheater Rivierenhof | ( Sleater-Kinney) |
23/08 - 24/08 | Strandfestival ZAND - Almere | ( Son Mieux) |
23/08 - 25/08 | W-Festival - Oostende | ( Snap!, The Underground Youth) |
24/08 | The Underground Youth - Melkweg | ( The Underground Youth) |
30/08 - 01/09 | Bruis - Maastricht | ( Mudhoney) |
30/08 - 01/09 | Mysteryland - Vijfhuizen | ( Charlotte de Witte, DAF, De Sluwe Vos, Kölsch) |
31/08 | Mudhoney - Paard | ( Mudhoney) |
06/09 - 08/09 | Misty Fields - Heusden (Asten) | ( Compact Disk Dummies) |
07/09 | Blood Red Shoes - Tolhuistuin | ( Blood Red Shoes) |
08/09 | Gossip - TivoliVredenburg | ( Gossip) |
08/09 | Elbow - Koninklijk Circus | ( Elbow) |
09/09 | Elbow - Koninklijk Theater Carré | ( Elbow) |
09/09 | Joe Jackson - De Oosterpoort | ( Joe Jackson) |
10/09 | Elbow - Koninklijk Theater Carré | ( Elbow) |
11/09 | Joe Jackson - Koninklijk Theater Carré | ( Joe Jackson) |
11/09 | Elbow - Koninklijk Circus | ( Elbow) |
12/09 | Joe Jackson - Muziekgebouw Eindhoven | ( Joe Jackson) |
12/09 | Ten Years After - Grenswerk | ( Ten Years After) |
13/09 | Ten Years After - Groene Engel | ( Ten Years After) |
13/09 | Strand Of Oaks - Metropool Enschede | ( Strand Of Oaks) |
14/09 | Bluesfestival Hoogeveen - Hoogeveen | ( Ten Years After) |
14/09 | Baroeg Open Air - Rotterdam | ( Heavy Hoempa) |
14/09 | Joe Jackson - Concertgebouw De Vereeniging | ( Joe Jackson) |
15/09 | Strand Of Oaks - Bitterzoet | ( Strand Of Oaks) |
19/09 | Madness - De Oosterpoort | ( Madness) |
20/09 | Vitalic - Doornroosje | ( Vitalic) |
21/09 | Vitalic Live - Melkweg | ( Vitalic) |
21/09 | Moby - Sportpaleis | ( Moby) |
22/09 | Joe Jackson - TivoliVredenburg | ( Joe Jackson) |
23/09 | Joe Jackson - Koninklijk Circus | ( Joe Jackson) |
25/09 | Joe Jackson - Le Forum | ( Joe Jackson) |
26/09 | Nick Cave & the Bad Seeds - Ziggo Dome | ( Nick Cave & the Bad Seeds) |
27/09 | Aurora - Vorst Nationaal | ( Aurora) |
27/09 | Apocalyptica - 013 | ( Apocalyptica) |
27/09 | Nick Cave & the Bad Seeds - Ziggo Dome | ( Nick Cave & the Bad Seeds) |
27/09 | Joe Jackson - De Roma | ( Joe Jackson) |
28/09 | Aurora - AFAS Live | ( Aurora) |
30/09 | Crystal Fighters - Paradiso | ( Crystal Fighters) |
02/10 | Crystal Fighters - La Madeleine | ( Crystal Fighters) |
05/10 | Come As You Are - Eindhoven | ( Mudhoney) |
06/10 | Mudhoney - Vera | ( Mudhoney) |
07/10 | Pond - Paradiso | ( Pond) |
11/10 | John Coffey - Trix | ( John Coffey) |
11/10 | Rundfunk - Parkstad Limburg Theaters | ( Rundfunk) |
15/10 | Laibach - Baroeg | ( Laibach) |
15/10 | godspeed you! black emperor - Paradiso | ( godspeed you! black emperor) |
15/10 | Laibach - Bibelot | ( Laibach) |
16/10 | Laibach - Luxor Live | ( Laibach) |
17/10 | Front 242 - TivoliVredenburg | ( Front 242) |
20/10 | My Focus Feat. Jan Akkerman - De Pul | ( Jan Akkerman) |
24/10 | Seasick Steve - Ancienne Belgique (AB) | ( Seasick Steve) |
25/10 | The Stranglers - Melkweg | ( The Stranglers) |
30/10 | Nick Cave & the Bad Seeds - Sportpaleis | ( Nick Cave & the Bad Seeds) |
31/10 | Nick Cave & the Bad Seeds - Sportpaleis | ( Nick Cave & the Bad Seeds) |
04/11 | Seasick Steve - Paard | ( Seasick Steve) |
07/11 | Rundfunk - De Oosterpoort | ( Rundfunk) |
07/11 | Rundfunk - Stadsschouwburg Groningen | ( Rundfunk) |
08/11 | Rundfunk - De Oosterpoort | ( Rundfunk) |
08/11 | Rundfunk - Stadsschouwburg Groningen | ( Rundfunk) |
11/11 | Apocalyptica - Rockhal | ( Apocalyptica) |
12/11 | Apocalyptica - Ancienne Belgique (AB) | ( Apocalyptica) |
14/11 | Iron & Wine - Paradiso | ( Iron & Wine) |
14/11 | Rundfunk - Cpunt Theater | ( Rundfunk) |
16/11 | Helldorado - Eindhoven | ( John Coffey) |
20/11 | Trentemoller - Ancienne Belgique (AB) | ( Trentemoller) |
20/11 | Metz - Paradiso | ( Metz) |
20/11 | Metz - Paradiso | ( Metz) |
21/11 | Metz - Vera | ( Metz) |
21/11 | Trentemoller - Paradiso | ( Trentemoller) |
21/11 | Rundfunk - Theater De Leest | ( Rundfunk) |
22/11 | Rundfunk - TheaterHotel De Oranjerie | ( Rundfunk) |
23/11 | Trentemoller - Muziekgieterij | ( Trentemoller) |
28/11 | L'Impératrice - Melkweg | ( L'Impératrice) |
29/11 | L'Impératrice - Melkweg | ( L'Impératrice) |
29/11 | Rundfunk - Schouwburg Hengelo | ( Rundfunk) |
29/11 | UB40: Celebrating 45 Years Of Ub40 - Ziggo Dome | ( UB40) |
01/12 | UB40: Celebrating 45 Years Of Ub40 - Lotto Arena | ( UB40) |
06/12 | Rundfunk - Meervaart | ( Rundfunk) |
07/12 | Jan Akkerman - ECI Cultuurfabriek | ( Jan Akkerman) |
07/12 | Rundfunk - Meervaart | ( Rundfunk) |
12/12 | Whispering Sons - Hedon | ( Whispering Sons) |
12/12 | John Coffey - Vera | ( John Coffey) |
13/12 | John Coffey - Metropool | ( John Coffey) |
13/12 | Whispering Sons - Ancienne Belgique (AB) | ( Whispering Sons) |
15/12 | Vampire Weekend - AFAS Live | ( Vampire Weekend) |
18/12 | Whispering Sons - TivoliVredenburg | ( Whispering Sons) |
19/12 | John Coffey - Maassilo | ( John Coffey) |
19/12 | Rundfunk - Schouwburg De Kring | ( Rundfunk) |
19/12 | Whispering Sons - 013 | ( Whispering Sons) |
20/12 | John Coffey - 013 | ( John Coffey) |
11/01 | Rundfunk - TAQA Theater De Vest | ( Rundfunk) |
19/01 | Efterklang - Muziekgieterij | ( Efterklang) |
23/01 | Rundfunk - Schouwburg Het Park | ( Rundfunk) |
24/01 | Rundfunk - De Harmonie | ( Rundfunk) |
25/01 | Rundfunk - Theater de Spiegel | ( Rundfunk) |
30/01 | Rundfunk - Theater aan de Parade | ( Rundfunk) |
31/01 | Son Mieux - Ziggo Dome | ( Son Mieux) |
31/01 | Rundfunk - Theater aan de Parade | ( Rundfunk) |
01/02 | Son Mieux - Ziggo Dome | ( Son Mieux) |
07/02 | Rundfunk - Theater De Lievekamp | ( Rundfunk) |
08/02 | Rundfunk - Chassé Theater | ( Rundfunk) |
13/02 | Rundfunk - Orpheus | ( Rundfunk) |
17/02 | Flogging Molly's Salty Dog Cruise - Miami | ( Flogging Molly) |
20/02 | Rundfunk - Oude Luxor Theater | ( Rundfunk) |
21/02 | Rundfunk - Oude Luxor Theater | ( Rundfunk) |
22/02 | Rundfunk - Oude Luxor Theater | ( Rundfunk) |
26/02 | Rundfunk - Koninklijk Theater Carré | ( Rundfunk) |
27/02 | Rundfunk - Koninklijk Theater Carré | ( Rundfunk) |
28/02 | Rundfunk - Koninklijk Theater Carré | ( Rundfunk) |
01/03 | Rundfunk - Koninklijk Theater Carré | ( Rundfunk) |