Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda Plotsie

15/05/2019  Man of Moon - Cinetol

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: Plotsie - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die Plotsie heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

23/03 Black Box Revelation - EKKO( Black Box Revelation)
23/03 No Man's Valley - O.J.C. Walhalla( No Man's Valley)
24/03 Black Box Revelation - De Spot( Black Box Revelation)
27/03 The Dead South - Melkweg( The Dead South)
27/03 Black Box Revelation - Paard( Black Box Revelation)
28/03  UUnited Muziekfestival 2019 - Utrecht( Spinvis)
28/03 The Dead South - Effenaar( The Dead South)
28/03 The Fire Harvest - Willem Twee poppodium( The Fire Harvest)
28/03 Black Box Revelation - Burgerweeshuis( Black Box Revelation)
29/03 - 31/03 Rewire Festival - Den Haag( Low, Xiu Xiu)
29/03 Sharon van Etten - Paradiso( Sharon van Etten)
29/03 The Fire Harvest - V11( The Fire Harvest)
30/03 Black Box Revelation - Neushoorn( Black Box Revelation)
30/03 Xiu Xiu - TivoliVredenburg( Xiu Xiu)
31/03 Black Box Revelation - Effenaar( Black Box Revelation)
01/04 Shht (BE) - Paradiso( Shht (BE))
01/04 Bear's Den - De Oosterpoort( Bear's Den)
02/04 Bear's Den - Paradiso( Bear's Den)
03/04 Ufomammut - Doornroosje( Ufomammut)
06/04  Faster & Louder - Eindhoven( CROWS)
06/04 Bear's Den - Koninklijk Circus( Bear's Den)
09/04 Idles - Trix( Idles)
10/04 Idles - De Helling( Idles)
11/04 - 14/04 Roadburn Festival - Tilburg( Bliss Signal)
11/04 Idles / Life - Doornroosje( Idles)
12/04 - 21/04 Coachella - Californië( Iceage, Let's Eat Grandma, Shame, Ty Segall)
12/04 Wende Snijders - De Pul( Wende Snijders)
13/04 Wende Snijders - De Roma( Wende Snijders)
13/04 Black Box Revelation / The Germans - Gebouw T( Black Box Revelation)
16/04 Nilüfer Yanya - Bitterzoet( Nilüfer Yanya)
17/04 All Them Witches / Swedish Death Candy - De Zwerver( All Them Witches)
18/04 - 20/04 Motel Mozaïque - Rotterdam( Drahla, Fontaines D.C., Nilüfer Yanya, The Homesick, Yak)
18/04 The Naked Sweat Drips - Merleyn( The Naked Sweat Drips)
19/04 - 21/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( All Them Witches, Idles, Oscar And The Wolf)
19/04 De Kift - Poppodium Volt( De Kift)
19/04 Wende Snijders - Bibelot( Wende Snijders)
19/04 The Underground Youth - Q-Factory( The Underground Youth)
19/04 Yak - Altstadt( Yak)
20/04  These Go To Eleven - Zwolle( Lonely The Brave)
20/04 The Underground Youth - De Zwerver( The Underground Youth)
20/04 It It Anita - C.C. Cayen( It It Anita)
21/04 Wende Snijders - Koninklijk Theater Carré( Wende Snijders)
23/04 Wende Snijders - Paradiso( Wende Snijders)
25/04 The Fire Harvest - Houppe Brasserie( The Fire Harvest)
27/04  Oranjepop - Nijmegen( Johan)
29/04 Glen Hansard - Koninklijk Theater Carré( Glen Hansard)
30/04 Glen Hansard - Koninklijk Theater Carré( Glen Hansard)
30/04 Nilüfer Yanya - Merleyn( Nilüfer Yanya)
01/05 Nilüfer Yanya - ACU( Nilüfer Yanya)
03/05 The Fire Harvest - Willemeen( The Fire Harvest)
03/05 Abdomen / Magnetic Spacemen / Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs - Burgerweeshuis( Abdomen, Magnetic Spacemen)
04/05  Sonic Whip - Nijmegen( All Them Witches)
04/05 All Them Witches / Electric Moon - Doornroosje( All Them Witches)
04/05 Wovenhand - Burgerweeshuis( Wovenhand)
06/05 Glen Hansard - Koninklijk Circus( Glen Hansard)
09/05 - 11/05 The Great Escape Festival - Brighton( Whispering Sons)
10/05 It It Anita / Shht - M.C. Cactus( It It Anita)
11/05 Clan Of Xymox / The Other - Grenswerk( Abdomen)
11/05 Faces on TV - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Faces on TV)
11/05 Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita - Gebouw T( It It Anita)
15/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
15/05 King Champion Sounds - dB's( King Champion Sounds)
16/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
17/05 dEUS - TivoliVredenburg( dEUS, Trixie Whitley)
18/05 Black Bottle Riot - Poppodium Volt( The Naked Sweat Drips)
20/05 Strand Of Oaks - Metropool( Strand Of Oaks)
20/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
20/05 Trixie Whitley - Melkweg( Trixie Whitley)
21/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
21/05 Tropical Fuck Storm + Raketkanon - Merleyn( Tropical Fuck Storm)
22/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Het Bos( Tropical Fuck Storm)
22/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
23/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
24/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
25/05  Central Park - Utrecht( Faces on TV)
25/05 Strand Of Oaks - TivoliVredenburg( Strand Of Oaks)
25/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
26/05 Strand Of Oaks - Trix( Strand Of Oaks)
26/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
27/05 dEUS - Ancienne Belgique (AB)( dEUS)
28/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
29/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Muziekodroom( Tropical Fuck Storm)
29/05 Trixie Whitley - Ancienne Belgique (AB)( Trixie Whitley)
30/05  Dauwpop - Hellendoorn( Balthazar (Be), Fatal Flowers, Shame, Wende Snijders)
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Bliss Signal, Guided By Voices, Kurt Vile & The Violators, Low, Nilüfer Yanya, Primal Scream, Suede)
30/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Vooruit( Tropical Fuck Storm)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Fornet, Guided By Voices, Kurt Vile & The Violators, Miya Folick, Personal Trainer, Phosphorescent, Primal Scream, Shame, Spiritualized, Whispering Sons, Wooden Shjips)
31/05 Phosphorescent - Trix( Phosphorescent)
01/06 Wand - Vera( Wand)
03/06 - 06/06 Beaches Brew - Marina di Ravenna( The Ex, Tropical Fuck Storm)
06/06 - 08/06 NOS Primavera Sound - Porto( Bliss Signal, Guided By Voices, Kurt Vile & The Violators, Low, Nilüfer Yanya, Primal Scream, Suede)
06/06 Fatal Flowers - Willem Twee concertzaal( Fatal Flowers)
07/06 Fatal Flowers - Fluor( Fatal Flowers)
08/06 - 10/06 Pinkpop - Landgraaf( Elbow, Miles Kane)
08/06 Fatal Flowers - Gebouw T( Fatal Flowers)
08/06 De Kift / The Messthetics - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( De Kift)
08/06 Wand - EKKO( Wand)
12/06 Wilco - Ancienne Belgique (AB)( Wilco)
13/06 - 16/06 Isle of Wight - Isle of Wight, Newport( Idles, Miles Kane, Richard Ashcroft)
13/06 - 16/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf( Idles)
13/06 Wilco - Ancienne Belgique (AB)( Wilco)
13/06 Fatal Flowers - De Oosterpoort( Fatal Flowers)
14/06 Fatal Flowers - Doornroosje( Fatal Flowers)
15/06  SoccerRocker - Amsterdam( Abdomen)
15/06 Fatal Flowers - Podium Victorie( Fatal Flowers)
15/06 Wilco - Paradiso( Wilco)
16/06 Fatal Flowers - Paard( Fatal Flowers)
16/06 Wilco - Paradiso( Wilco)
17/06 Kevin Morby - Paradiso( Kevin Morby)
18/06 Andrew Bird - Paradiso( Andrew Bird)
19/06 The Melvins / YOB - Doornroosje( YOB)
20/06 Fatal Flowers - TivoliVredenburg( Fatal Flowers)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Idles, Johnny Marr, White Denim)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Idles, Johnny Marr, White Denim)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( All Them Witches, Radio Moscow, YOB)
21/06 Fatal Flowers - Metropool( Fatal Flowers)
21/06 Brant Bjork / Sean Wheeler - Doornroosje( Brant Bjork)
22/06 Fatal Flowers - De Bosuil( Fatal Flowers)
23/06  Loose Ends - Amsterdam( Drahla, Fontaines D.C., Iceage, Metz, Personal Trainer, Yak)
25/06 Band Of Horses - Paard( Band Of Horses)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Hozier, Idles, Johnny Marr, Kurt Vile & The Violators, Low, Sharon van Etten)
26/06 Fatal Flowers - De Pul( Fatal Flowers)
26/06 Het Koninklijk Concertgebouworkest / Spinvis - Paradiso( Spinvis)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( All Them Witches, Balthazar (Be), Bear's Den, Elbow, Kurt Vile & The Violators, Miles Kane, Richard Ashcroft, Strand Of Oaks, Whispering Sons, Zeal & Ardor)
27/06 Fatal Flowers - Paradiso( Fatal Flowers)
27/06 Radio Moscow - Vera( Radio Moscow)
28/06 Fatal Flowers - Paradiso( Fatal Flowers)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( Spiritualized)
29/06 Metz - Effenaar( Metz)
30/06 Band Of Horses - Openlucht Theater Amsterdamse Bos( Band Of Horses)
03/07 - 06/07 Open'er festival - Gdynia ( Idles)
04/07 - 07/07 Exit Festival - Novi Sad( 65DaysofStatic)
04/07 Low - Openluchttheater Rivierenhof( Low)
05/07 - 07/07 MadNes - Nes( Magnetic Spacemen)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( Balthazar (Be), dEUS, Low)
05/07 - 07/07 We Are Electric Weekender - Boxtel( Oscar And The Wolf)
05/07 - 07/07 Cactusfestival - Brugge( Band Of Horses, dEUS, Faces on TV, Oscar And The Wolf, Trixie Whitley, Whispering Sons)
06/07  Latitude Festival - Suffolk( A Place to Bury Strangers, CROWS, Let's Eat Grandma, Nilüfer Yanya, Primal Scream)
06/07  Dijkpop - Andijk( Paceshifters)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Miles Kane, Mogwai)
10/07 - 14/07 Dour Festival - Dour( Fontaines D.C., Whispering Sons, YOB)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Idles, Shame, Suede)
12/07 - 14/07 NN North Sea Jazz - Rotterdam( Jonathan Jeremiah)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Richard Ashcroft)
17/07 - 21/07 Electric Castle - Bontida( Lamb)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Mogwai)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Mozes and the Firstborn)
18/07 - 20/07 Sónar Barcelona - Barcelona( Floating Points)
18/07 - 21/07 Welcome To The Village - Leeuwarden( Husky Loops, Nilüfer Yanya, Whispering Sons)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Shame)
01/08 - 05/08 Dekmantel Festival - Amsterdam( Sunn O))))
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( Oscar And The Wolf, Trixie Whitley)
02/08 - 04/08 OFF Festival - Katowich( Suede)
06/08 Father John Misty / José González - Openluchttheater Caprera( Father John Misty)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Black Mountain, Idles, Johnny Marr, Richard Ashcroft)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( Father John Misty)
09/08 Wende Snijders - Natuurtheater Oisterwijk( Wende Snijders)
11/08 Wende Snijders - Openluchttheater Caprera( Wende Snijders)
12/08 Wende Snijders - Slottuintheater( Wende Snijders)
15/08 - 18/08 Pukkelpop - Hasselt( Eels, Idles, Nilüfer Yanya, Sharon van Etten)
15/08 - 18/08 W-festival - Amougies( China Crisis, Whispering Sons)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Idles)
23/08 - 24/08 Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven( Iceage, The KVB, The Underground Youth, Whispering Sons)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( Eels)
29/08 - 01/09 Into The Great Wide Open - Vlieland( Strand Of Oaks, Whispering Sons)
30/08 Wende - Rooftop Show - Podium Victorie( Wende Snijders)
01/09 Hozier - AFAS Live( Hozier)
02/09 Hozier - Koninklijk Circus( Hozier)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Hozier)
23/09 Wilco - TivoliVredenburg( Wilco)
26/09 Archive - TivoliVredenburg( Archive)
06/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
08/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
02/11 Archive - Ancienne Belgique (AB)( Archive)
13/11 Electric Six - Luxor Live( Electric Six)
14/11 Electric Six - TivoliVredenburg( Electric Six)
15/11 Electric Six - Gebr. De Nobel( Electric Six)
16/11 Electric Six - Q-Factory( Electric Six)
19/11 Fink - De Roma( Fink)
21/11 Fink - AFAS Live( Fink)
21/12 Black Box Revelation - De Bosuil( Black Box Revelation)
13/01 Jonathan Jeremiah met Amsterdam Sinfonietta - Nieuwe Luxor Theater( Jonathan Jeremiah)
18/01 Amsterdam Sinfonietta / Jonathan Jeremiah - Parkstad Limburg Theaters( Jonathan Jeremiah)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.