Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda Yeahroen

Er staat op dit moment niks in de Agendainfo van Yeahroen

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: Yeahroen - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die Yeahroen heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

24/03 Komatsu + Deadsmoke + Tons - dB's( Komatsu)
28/03 Enter Shikari - 013( Tusky)
29/03 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
04/04 Eek-A-Mouse - De Helling( Eek-A-Mouse)
04/04 Mark Lada's Golden Arches / The Jerry Hormone Ego Trip - Effenaar( The Jerry Hormone Ego Trip)
05/04 Týr + Heidevolk + Dalriada - Baroeg( Heidevolk, Týr)
05/04 mantra machine / Monomyth - Burgerweeshuis( Monomyth)
05/04 The Queers + support - Vera( The Jerry Hormone Ego Trip)
05/04 Hausmagger - So What!( Hausmagger)
06/04  Faster & Louder - Eindhoven( Bob Wayne, Frank Carter & The Rattlesnakes)
06/04 Harlequin Fest - Baroeg( Raketkanon)
06/04 Donnie (NL) - BIRD( Donnie (NL))
09/04 Alpha Blondy & The Solar System - Effenaar( Alpha Blondy & The Solar System)
10/04 In Flames - Trix( In Flames)
10/04 Alpha Blondy & The Solar System - Paard( Alpha Blondy & The Solar System)
11/04 Vaudou Game - Effenaar( Vaudou Game)
11/04 Alpha Blondy & The Solar System - De Oosterpoort( Alpha Blondy & The Solar System)
11/04 Donnie (NL) - TivoliVredenburg( Donnie (NL))
11/04 Eek-A-Mouse - Bibelot( Eek-A-Mouse)
12/04 - 21/04 Coachella - Californië( Mac DeMarco, Shame, Ty Segall, Weezer)
12/04 Hausmagger - Neushoorn( Hausmagger)
12/04 Alpha Blondy & The Solar System - Melkweg( Alpha Blondy & The Solar System)
13/04  Record Store Day - Den Haag( De Staat)
13/04 Jaya The Cat - Melkweg( Jaya The Cat)
13/04 Donnie (NL) - Nieuwe Nor( Donnie (NL))
13/04 Vaudou Game - P60( Vaudou Game)
17/04 Cocaine Piss - Trix( Cocaine Piss)
18/04 - 20/04 Motel Mozaïque - Rotterdam( Cocaine Piss)
18/04 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
19/04 - 21/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( Blood Red Shoes, Claw Boys Claw, De Staat, Indian Askin, The Devil Makes Three, Tusky)
19/04 Donnie (NL) - De Oosterpoort( Donnie (NL))
19/04 Hausmagger - Podium `t Beest( Hausmagger)
20/04  These Go To Eleven - Zwolle( Indian Askin, Tusky)
20/04 Monomyth - Gebr. De Nobel( Monomyth)
20/04 Hausmagger - Patronaat( Hausmagger)
24/04 Dalriada / Heidevolk / Týr - Doornroosje( Heidevolk, Týr)
25/04 - 05/05 Les Nuits Botanique - Brussel( Blood Red Shoes)
26/04 - 27/04 Groezrock - Meerhout( The Devil Makes Three, Tusky)
26/04 Jaya The Cat - Simplon( Jaya The Cat)
27/04  Oranjepop - Nijmegen( Pip Blom, Tusky)
29/04 The Devil Makes Three - TivoliVredenburg( The Devil Makes Three)
29/04 C.W. Stoneking - De Oosterpoort( C.W. Stoneking)
02/05 Tusky - Dynamo( Tusky)
02/05 Jon Spencer - M.C. Cactus( Jon Spencer)
02/05 Donnie (NL) - Charlatan( Donnie (NL))
02/05 C.W. Stoneking - De Helling( C.W. Stoneking)
03/05  Punk in Drublic - Keulen( Bad Religion, Less Than Jake, NOFX)
03/05 Tusky - dB's( Tusky)
03/05 C.W. Stoneking - Luxor Live( C.W. Stoneking)
04/05 Raketkanon - De Kreun( Raketkanon)
04/05 Wovenhand - Burgerweeshuis( Wovenhand)
05/05 Jon Spencer - Paradiso( Jon Spencer)
06/05 Less Than Jake - Dynamo( Less Than Jake)
08/05 Raketkanon - Paradiso( Raketkanon)
09/05 - 11/05 The Great Escape Festival - Brighton( Cocaine Piss, Frank Carter & The Rattlesnakes)
09/05 Pokey Lafarge (solo) - Rotown( Pokey Lafarge)
09/05 Donnie (NL) - Doornroosje( Donnie (NL))
09/05 Tusky - Vera( Tusky)
10/05 Hausmagger - Simplon( Hausmagger)
10/05 Hausmagger - Simplon( Hausmagger)
10/05 Pokey Lafarge - Het Zonnehuis( Pokey Lafarge)
10/05 Jacco Gardner - Somnium - Paradiso( Jacco Gardner)
10/05 Cocaine Piss - Vera( Cocaine Piss)
11/05  Rhythm & Blues Night - Groningen( Pokey Lafarge)
11/05 Donnie (NL) - 013( Donnie (NL))
11/05 Doomstad #5: Gold / Raketkanon - EKKO( Raketkanon)
11/05 Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita - Gebouw T( Cocaine Piss)
12/05 Jacco Gardner - Somnium - TivoliVredenburg( Jacco Gardner)
12/05 Pokey Lafarge - Doornroosje( Pokey Lafarge)
14/05 Sounds of Carnage tour: Rings Of Saturn + Nekrogoblikon + Mental Cruel - Baroeg( Nekrogoblikon)
17/05 Hausmagger - De Meester( Hausmagger)
17/05 Cocaine Piss - EKKO( Cocaine Piss)
18/05 Triggerfinger - Muziekcentrum Enschede( Triggerfinger)
18/05 Jacco Gardner - Somnium - Doornroosje( Jacco Gardner)
21/05 Tropical Fuck Storm + Raketkanon - Merleyn( Raketkanon)
22/05 NOFX - Melkweg( NOFX)
22/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Het Bos( Raketkanon)
22/05 Bad Religion - Effenaar( Bad Religion)
23/05 Tropical Fuck Storm - Vera( Raketkanon)
23/05 We Hunt Buffalo - Innocent( We Hunt Buffalo)
24/05 - 26/05 Klomppop Festivalweekend - Ovezande( Claw Boys Claw, Indian Askin)
24/05 - 26/05 Sniester Festival - Den Haag( Daniel Romano, Jacco Gardner, Ozma)
24/05 Daniel Romano - M.C. Cactus( Daniel Romano)
24/05 Brutus / Raketkanon - L'entrepot( Raketkanon)
25/05 Brutus / Raketkanon - Eden( Raketkanon)
25/05 Jacco Gardner - Somnium - DOT( Jacco Gardner)
25/05 Hausmagger - Kroepoekfabriek( Hausmagger)
26/05 Jacco Gardner - Somnium - Effenaar( Jacco Gardner)
26/05 Daniel Romano - De Oosterpoort( Daniel Romano)
26/05 Nick Cave - Concertgebouw( Nick Cave)
27/05 Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club - 013( Alice In Chains)
27/05 Nick Cave - TivoliVredenburg( Nick Cave)
28/05 Daniel Romano - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Daniel Romano)
29/05 Daniel Romano - Effenaar( Daniel Romano)
29/05 Nick Cave - De Roma( Nick Cave)
29/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Muziekodroom( Raketkanon)
30/05 - 02/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Frank Carter & The Rattlesnakes, Mac DeMarco, Stiff Little Fingers)
30/05  Dauwpop - Hellendoorn( De Staat, Donnie (NL), Frank Carter & The Rattlesnakes, Shame)
30/05 Raketkanon / Tropical Fuck Storm - Vooruit( Raketkanon)
31/05 - 02/06 Vestrock - Hulst( Donnie (NL), Triggerfinger)
31/05 - 02/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Indian Askin, Mac DeMarco, Shame)
01/06 - 02/06 Fortarock - Nijmegen( Kadavar)
01/06 Wand - Vera( Wand)
02/06 Triggerfinger - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Triggerfinger)
02/06 Triggerfinger - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Triggerfinger)
03/06 - 06/06 Beaches Brew - Marina di Ravenna( The Ex)
06/06 - 08/06 NOS Primavera Sound - Porto( Frank Carter & The Rattlesnakes, Mac DeMarco, Stiff Little Fingers)
07/06 - 09/06 Rock Im Park - Nürnberg( Alice In Chains, Eagles of Death Metal, Graveyard, Kadavar, Kvelertak, Slayer, Tenacious D., The Smashing Pumpkins)
07/06 - 09/06 Rock Am Ring - Nürnberg( Alice In Chains, Eagles of Death Metal, Graveyard, Kadavar, Kvelertak, Slayer, Tenacious D., The Smashing Pumpkins)
08/06 - 10/06 Pinkpop - Landgraaf( Blood Red Shoes, Tenacious D., The Cure)
08/06  Werchter Boutique - Werchter( Triggerfinger)
08/06 Wand - EKKO( Wand)
10/06 The Smashing Pumpkins - Lotto Arena( The Smashing Pumpkins)
11/06 The Smashing Pumpkins - AFAS Live( The Smashing Pumpkins)
13/06 - 16/06 Isle of Wight - Isle of Wight, Newport( Biffy Clyro, Lily Allen, Madness)
13/06 - 16/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf( Children of Bodom, In Flames, Me first and the Gimme Gimmes, Slayer, The Cure, The Smashing Pumpkins, Wolfmother)
13/06 - 16/06 Mañana Mañana - Vorden( Yawning Man)
13/06 Yawning Man - Melkweg( Yawning Man)
14/06 - 16/06 Download Festival UK - Donington Park( Eagles of Death Metal, Me first and the Gimme Gimmes, Municipal Waste, Slayer, The Smashing Pumpkins)
14/06 - 15/06 Holland International Blues Festival - Grolloo( Lynyrd Skynyrd)
14/06 Koffin Kats / The Goddamn Gallows - Metropool( The Goddamn Gallows)
16/06 Eagles of Death Metal - Melkweg( Eagles of Death Metal)
18/06 The Dahmers / The Dwarves - Patronaat( The Dwarves)
18/06 The Melvins - Melkweg( The Melvins)
19/06 The Melvins / YOB - Doornroosje( The Melvins)
20/06 Reverend Peyton's Big Damn Band - Luxor Live( Reverend Peyton's Big Damn Band)
21/06 - 23/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Children of Bodom, Eagles of Death Metal, In Flames, Kvelertak, Living Colour, Lynyrd Skynyrd, Municipal Waste, Nashville Pussy, No Fun At All, Slayer, Uncle Acid & The Deadbeats)
21/06 - 23/06 Hellfest - Clisson( Eagles of Death Metal, Fu Manchu, Graveyard, Insanity Alert, Kvelertak, Lynyrd Skynyrd, Me first and the Gimme Gimmes, Municipal Waste, No Fun At All, Slayer, The Descendents, The Dwarves, The Living End, The Sisters of Mercy, Uncle Acid & The Deadbeats, Valley of the Sun)
21/06 - 23/06 Southside - Gewerbepark Neuhausen-ob-Eck( Me first and the Gimme Gimmes, The Cure)
21/06 - 23/06 Hurricane - Scheessel( Me first and the Gimme Gimmes, The Cure)
21/06 Brant Bjork / Sean Wheeler - Doornroosje( Brant Bjork, Sean Wheeler)
22/06 The Goddamn Gallows - ECI Cultuurfabriek( The Goddamn Gallows)
23/06  Loose Ends - Amsterdam( Iguana Death Cult, Indian Askin)
25/06 Wolfmother - TivoliVredenburg( Wolfmother)
26/06 - 30/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( The Cure)
26/06 Wolfmother - Doornroosje( Wolfmother)
27/06 - 30/06 Rock Werchter - Werchter( De Staat, Mac DeMarco, Muse, The Cure, Weezer, Zeal & Ardor)
27/06 Xavier Rudd - De Oosterpoort( Xavier Rudd)
27/06 Muse - Goffertpark( Muse)
28/06 - 29/06 Dokk'em Open Air - Dokkum( Insanity Alert)
28/06 - 30/06 Couleur Café - Brussel( Tiken Jah Fakoly, Xavier Rudd)
28/06 - 30/06 Jera On Air - Ysselsteyn( Insanity Alert, Municipal Waste, No Fun At All)
28/06 Triggerfinger - Openluchttheater De Goffert( Triggerfinger)
28/06 The Goddamn Gallows + Koffin Kats - De Helling( The Goddamn Gallows)
29/06  Parkpop Saturday Night - Den Haag( Triggerfinger)
29/06 - 06/07 Roskilde Festival - Roskilde( The Cure)
29/06 Xavier Rudd - Doornroosje( Xavier Rudd)
30/06 Xavier Rudd - Openluchttheater Caprera( Xavier Rudd)
01/07 Xavier Rudd - Openluchttheater Caprera( Xavier Rudd)
02/07 Wolfmother - Openluchttheater Rivierenhof( Wolfmother)
03/07 - 06/07 Open'er festival - Gdynia ( The Smashing Pumpkins)
04/07 - 07/07 Exit Festival - Novi Sad( The Cure)
04/07 Me first and the Gimme Gimmes - Melkweg( Me first and the Gimme Gimmes)
04/07 Weezer - TivoliVredenburg( Weezer)
05/07 - 07/07 MadNes - Nes( The Phantom Four)
05/07 - 07/07 Down the Rabbit Hole - Ewijk( De Staat, Editors, Frank Carter & The Rattlesnakes)
06/07  Dijkpop - Andijk( Danko Jones)
06/07 Yawning Man - Sojo( Yawning Man)
10/07 - 13/07 Mad Cool Festival - Madrid( Iggy Pop, Pip Blom, The Cure, The Smashing Pumpkins, Wolfmother)
11/07 - 13/07 Bilbao BBK Live - Bilbao( Shame)
11/07 - 13/07 Pohoda Festival - Trenčín( Mac DeMarco)
11/07 - 13/07 NOS Alive - Lissabon( The Cure, The Smashing Pumpkins)
12/07 - 14/07 Sjock - Gierle( King Khan and the Shrines, The Goddamn Gallows, The Hellacopters)
12/07 - 14/07 Bospop - Weert( Living Colour)
12/07 - 14/07 NN North Sea Jazz - Rotterdam( Rag N Bone Man, Toto)
12/07 King Khan and the Shrines - Café Wilhelmina( King Khan and the Shrines)
12/07 Living Colour - Hedon( Living Colour)
12/07 King Khan and the Shrines - Café Wilhelmina( King Khan and the Shrines)
14/07 Xavier Rudd - TivoliVredenburg( Xavier Rudd)
17/07 - 20/07 Colours of Ostrava - Ostrava( Rag N Bone Man, The Cure, Xavier Rudd)
18/07 - 20/07 Super Bock Super Rock - Lissabon( Calexico)
18/07 - 21/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Beef, Canshaker Pi, Donnie (NL), Tusky)
18/07 - 21/07 Welcome To The Village - Leeuwarden( Claw Boys Claw, Indian Askin, Raketkanon)
20/07 - 21/07 Lollapalooza Paris - Parijs( Biffy Clyro, Shame)
27/07 Demented Are Go! - Baroeg( The Mullet Monster Mafia)
01/08 - 03/08 Wacken Open Air - Wacken( Bodycount, Meshuggah, Nashville Pussy, Skyclad, Slayer, The Sisters of Mercy)
02/08 - 11/08 Lokerse Feesten - Lokeren( Alestorm, Europe, NOFX)
02/08 - 03/08 Brakrock Ecofest - Duffel( Less Than Jake, The Descendents)
02/08 - 03/08 Roadkill Festival - Waarschoot( Nick Oliveri, Raketkanon)
02/08 Xavier Rudd - Maassilo( Xavier Rudd)
06/08 Ziggy Marley - Openluchttheater Rivierenhof( Ziggy Marley)
07/08 - 13/08 Sziget - Óbudai Eiland, Budapest( Coheed & Cambria, Frank Carter & The Rattlesnakes, Protoje & The Indiggnation, Xavier Rudd)
09/08 - 10/08 Yellowstock Festival - Geel( Monomyth, Toner Low)
09/08 - 11/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Graveyard, Indian Askin)
09/08 - 11/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( Meshuggah)
09/08 - 10/08 Into The Grave - Leeuwarden( Meshuggah)
09/08 - 11/08 Flow Festival - Helsinki( The Cure)
10/08 - 11/08 M'era Luna - Hildesheim( Corvus Corax)
15/08 - 18/08 Pukkelpop - Hasselt( Cocaine Piss, Frank Carter & The Rattlesnakes, Raketkanon)
16/08 - 18/08 Lowlands - Biddinghuizen( Ziggy Marley)
23/08 - 24/08 Fuzz Club Eindhoven - Eindhoven( Iguana Death Cult)
23/08 - 25/08 Rock en Seine - Parijs( The Cure)
23/08 - 25/08 Reading festival - Reading( Frank Carter & The Rattlesnakes)
24/08  Once In A Blue Moon - Amsterdam( John Moreland)
24/08 Alpha Blondy & The Solar System - Openluchttheater Rivierenhof( Alpha Blondy & The Solar System)
31/08 Triggerfinger - De Onderzeebootloods( Triggerfinger)
06/09 - 08/09 Misty Fields - Heusden (Asten)( Claw Boys Claw)
07/09 - 08/09 Lollapalooza Berlin - Berlijn( Pip Blom)
20/09 Triggerfinger - Muziekgieterij( Triggerfinger)
23/09 The Sisters of Mercy - Ancienne Belgique (AB)( The Sisters of Mercy)
27/09 - 29/09 Rock in Rio - Lissabon( Iron Maiden, Megadeth, Muse, Slayer)
02/10 The Slackers - Metropool Enschede (voormalig Atak)( The Slackers)
04/10 Indian Askin - So What!( Indian Askin)
04/10 Monomyth - EKKO( Monomyth)
05/10 Indian Askin - Fluor( Indian Askin)
06/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - TivoliVredenburg( King Gizzard & The Lizard Wizard)
08/10 King Gizzard & The Lizard Wizard - Ancienne Belgique (AB)( King Gizzard & The Lizard Wizard)
11/10 Indian Askin - Duycker( Indian Askin)
11/10 The Slackers - De Helling( The Slackers)
12/10 Indian Askin - Bibelot( Indian Askin)
12/10 The Slackers - Vera( The Slackers)
17/10 Indian Askin - 013( Indian Askin)
19/10 Indian Askin - De Spot( Indian Askin)
19/10 Monomyth - Burgerweeshuis( Monomyth)
20/10 The Sisters of Mercy - TivoliVredenburg( The Sisters of Mercy)
26/10 Indian Askin - Metropool Enschede (voormalig Atak)( Indian Askin)
01/11 Indian Askin - De Vorstin( Indian Askin)
01/11 Monomyth - Merleyn( Monomyth)
02/11 Monomyth - Gebr. De Nobel( Monomyth)
02/11 Indian Askin - Poppodium Volt( Indian Askin)
05/11 Calexico / Iron & Wine - TivoliVredenburg( Calexico)
07/11 Indian Askin - Gebouw T( Indian Askin)
07/11 Blood Red Shoes - 013( Blood Red Shoes)
08/11 Blood Red Shoes - Paard( Blood Red Shoes)
09/11 Blood Red Shoes - Melkweg( Blood Red Shoes)
09/11 Indian Askin - Corneel( Indian Askin)
10/11 Blood Red Shoes - Doornroosje( Blood Red Shoes)
14/11 Indian Askin - Grenswerk( Indian Askin)
15/11 Monomyth - Melkweg( Monomyth)
15/11 Indian Askin - Burgerweeshuis( Indian Askin)
16/11 Indian Askin - Podium Victorie( Indian Askin)
21/11 De Staat - Muziekgieterij( De Staat)
22/11 Indian Askin - Mezz( Indian Askin)
22/11 De Staat - 013( De Staat)
23/11 De Staat - De Oosterpoort( De Staat)
23/11 Indian Askin - Vera( Indian Askin)
24/11 De Staat - TivoliVredenburg( De Staat)
26/11 De Staat - Paard( De Staat)
28/11 De Staat - Doornroosje( De Staat)
29/11 Monomyth - Podium `t Beest( Monomyth)
29/11 Indian Askin - De Pul( Indian Askin)
30/11 Monomyth - Gelderlandfabriek( Monomyth)
06/12 Monomyth - Vera( Monomyth)
12/12 Monomyth - Paard( Monomyth)
12/12 Indian Askin - Luxor Live( Indian Askin)
13/12 Monomyth - Hall Of Fame( Monomyth)
13/12 Indian Askin - Gebr. De Nobel( Indian Askin)
14/12 Indian Askin - Patronaat( Indian Askin)
20/12 Indian Askin - Melkweg( Indian Askin)
22/12 The Shavers - Paradiso( The Shavers)
25/01 - 26/01 MOMfest - Veghel( Claw Boys Claw)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.