Agendainfo logo

Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda TrefwoordPunk

Er staat op dit moment niks in de Agendainfo van TrefwoordPunk

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: TrefwoordPunk - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die TrefwoordPunk heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

04/05 Stef Bos - C.C. Achterolmen( Stef Bos)
04/05 Def P. & The Beatbusters - dB`s( Def P. & The Beatbusters)
05/05  Dance4Liberation - Zwolle( Outbreak)
05/05  Bevrijdingsfestival Drenthe - Assen( Di-rect)
05/05  Bevrijdingsfestival Amsterdam - Amsterdam( Def P. & The Beatbusters)
05/05  Bevrijdingsfestival Groningen - Groningen( Typhoon)
05/05  Bevrijdingsfestival Flevoland - Almere( Di-rect)
05/05 - 07/05 Dunk! Festival - Zottegem( Pelican)
05/05  Bevrijdingsfestival Wageningen - Wageningen( Vitamin X)
05/05  Bevrijdingsfestival Friesland - Leeuwarden( Bazzookas)
05/05 - 24/05 Les Nuits Botanique - Brussel( Mogwai)
06/05 - 08/05 Here Comes The Summer - Vlieland( Isbells)
06/05 Stef Bos - C.C. Genk( Stef Bos)
06/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - C.C. Cascade( Katinka Polderman)
06/05 Boudewijn de Groot - Parkstad Limburg Theaters( Boudewijn de Groot)
07/05  Klomppop - Ovezande( Death Alley)
07/05 Stef Bos - C.C. De Zandloper( Stef Bos)
07/05 Boudewijn de Groot - TheaterHotel De Oranjerie( Boudewijn de Groot)
07/05 Buzzcocks (UK) - Mezz( Buzzcocks)
08/05 Buzzcocks - Melkweg( Buzzcocks)
08/05 Boudewijn de Groot - Theater aan het Vrijthof( Boudewijn de Groot)
11/05 Stef Bos - C.C. Ter Vesten( Stef Bos)
11/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schaffelaartheater( Katinka Polderman)
11/05 Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show! - 013( Krisiun)
11/05 Boudewijn de Groot - Agora Theater Lelystad( Boudewijn de Groot)
12/05 Stef Bos - C.C. Ter Dilft( Stef Bos)
12/05 Boudewijn de Groot - Achter Glas - Schouwburg Amstelveen( Boudewijn de Groot)
13/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater Castellum( Katinka Polderman)
13/05 Stef Bos - C.C. De Kimpel( Stef Bos)
13/05 - 14/05 CantRock - Mortsel( The Kids)
13/05 The Exploited (UK) + Peter Pan Speedrock - Patronaat( The Exploited)
13/05 Boudewijn de Groot - Meervaart( Boudewijn de Groot)
13/05 Kadavar + Death Alley - Vera( Death Alley)
14/05 - 15/05 Incubate Festival #1 - Tilburg( Mantar)
14/05  Hertals Rock City - Herentals( Funeral Dress, Ramonas)
14/05 Stef Bos - De Meenthe( Stef Bos)
15/05 Death Alley / Kadaver - De Helling( Death Alley)
17/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsschouwburg Utrecht( Katinka Polderman)
18/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsschouwburg Utrecht( Katinka Polderman)
19/05 Stef Bos - Capitole( Stef Bos)
19/05 Stef Bos - 30CC/Schouwburg( Stef Bos)
20/05 Stef Bos - C.C De Muze( Stef Bos)
20/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Posttheater( Katinka Polderman)
20/05 - 21/05 Metalcon - Den Haag( Bodyfarm)
20/05 Stöma - Gebr. De Nobel( Stöma)
20/05 Typhoon - Openluchttheater Eibergen( Typhoon)
20/05 Stef Bos - Een Sprong In De Tijd - Capitole( Stef Bos)
21/05 Stef Bos - C.C. Mechelen( Stef Bos)
21/05 Boudewijn de Groot - De Maaspoort( Boudewijn de Groot)
21/05 Jailhouse Rock - Neushoorn( Virus)
22/05 Boudewijn de Groot - C.C. Hasselt( Boudewijn de Groot)
24/05 Boudewijn de Groot - Koninklijke Schouwburg( Boudewijn de Groot)
26/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Schalm( Katinka Polderman)
26/05 Stef Bos - Agnietenhof( Stef Bos)
26/05 - 15/06 FURY! - Amsterdam( Vitamin X)
26/05 - 28/05 Rock Im Revier - Dortmund( Suicidal Tendencies)
26/05  Red Bull Culture Clash - Rotterdam( Typhoon)
27/05  Goldfest - Tilburg( Typhoon)
27/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Markant Uden( Katinka Polderman)
27/05  Sniester Festival - Den Haag( Death Alley)
27/05 Stef Bos - Arenberg Schouwburg( Stef Bos)
27/05 - 28/05 EGOpop - Egchel( Di-rect)
27/05 - 29/05 International Cajun & Zydeco Festival - Raamsdonksveer( Allez Mama)
27/05 Boudewijn de Groot - Spant( Boudewijn de Groot)
28/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Verkadefabriek( Katinka Polderman)
28/05 Stef Bos - De Spil( Stef Bos)
28/05  Pop on Top - Valkenburg( Di-rect, Rowwen Heze)
28/05  Dauwpop - Hellendoorn( Death Alley, Madness)
28/05  Melkweg X AB - Brussel( Typhoon)
28/05 Boudewijn de Groot - Philharmonie Haarlem( Boudewijn de Groot)
03/06 - 05/06 Vestrock - Hulst( Typhoon)
03/06 - 04/06 Indian Summer Festival - Broek op Langedijk( Di-rect, Typhoon)
04/06  Retropop - Emmen( Rowwen Heze)
04/06 - 26/06 Holland Festival - Amsterdam( Mogwai)
04/06 - 05/06 Fortarock - Nijmegen( Suicidal Tendencies)
05/06  Boogiedown - Eindhoven( Typhoon)
08/06 - 11/06 Greenfield Festival - Interlaken( Cancer Bats, Dropkick Murphys, NOFX)
09/06 - 11/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf, Oostenrijk( Dropkick Murphys, NOFX)
10/06 - 12/06 Pinkpop - Landgraaf( Bear's Den)
10/06 - 11/06 Eindhoven Psych Lab - Eindhoven( Audacity, Traams)
12/06 Boudewijn de Groot - Schouwburg Amstelveen( Boudewijn de Groot)
16/06 Audacity - Vera( Audacity)
17/06 - 19/06 Graspop Metal Meeting - Dessel( Anti-Flag, Bad Religion, Dropkick Murphys, Municipal Waste)
17/06 - 19/06 Hellfest - Clisson( Converge, Discharge, Dropkick Murphys, Hatebreed, Kvelertak, Kylesa, Mantar, Napalm Death, Refused, Saviours, Sick Of It All, Terrorizer, Torche, Turbonegro, UK Subs, Victims)
17/06 - 18/06 We Are Electric Weekender - Eersel( Digitalism)
17/06 - 19/06 Best Kept Secret - Hilvarenbeek( Explosions in the Sky)
18/06  Kempenerpop - Waalre( Allez Mama, Disturbance)
18/06 Expire - Bibelot( Expire)
19/06 Dropkick Murphys - De Oosterpoort( Dropkick Murphys)
21/06 Anti-Flag + Support - Dynamo( Anti-Flag)
22/06 - 26/06 Glastonbury Festival - Glastonbury( Explosions in the Sky, Madness)
22/06 Anti-Flag - Melkweg( Anti-Flag)
24/06 - 25/06 Jera On Air - Ysselsteyn( Call It Off, Municipal Waste, Screw Houston)
24/06 - 26/06 Transfolk - Zwevegem( Isbells)
24/06 - 25/06 Dokk'em Open Air - Dokkum( Grave)
24/06 - 26/06 Hurricane - Scheessel( Bear's Den, Digitalism, Dropkick Murphys, Flogging Molly, Kvelertak)
25/06 - 02/07 Roskilde Festival - Roskilde( Black Breath, Kvelertak)
25/06  Wicked Jazz Sounds Festival - Amsterdam( Typhoon)
26/06  Parkpop - Den Haag( Typhoon)
26/06 Entrails + Villainy + Entrapment - Baroeg( Entrapment)
27/06 H2O - Nijdrop( Sunpower)
28/06 Bad Religion - Doornroosje( Bad Religion)
30/06 - 03/07 Rock Werchter - Werchter( Bear's Den)
30/06 Stef Bos - Een Sprong in de Tijd - Openluchttheater Caprera( Stef Bos)
01/07 - 21/07 Robeco SummerNights - Amsterdam( Stef Bos)
02/07  Rosrock - Rossum( Death Alley)
02/07 - 03/07 Summer Breek - Oosthuizen( De Kift)
03/07  Muze Misse - Oss( Typhoon)
06/07 The Real McKenzies - Dynamo( The Real McKenzies)
07/07 - 10/07 Exit Festival - Novi Sad( Congo Natty)
07/07 The Real McKenzies - Q-Factory( The Real McKenzies)
08/07 - 10/07 Sjock - Gierle( Flogging Molly)
09/07 - 10/07 Bospop - Weert( Flogging Molly)
09/07 - 10/07 Antwerp Metal Fest - Merksem( Aborted, Bodyfarm)
09/07  Breda Live - Breda( Typhoon)
13/07 - 17/07 Obscene Extreme Festival - Trutnov( Bodyfarm, Excrementory Grindfuckers, Gride, Krush, Lock Up, Rotten Sound, Sodom, Toxic Holocaust)
13/07 - 17/07 Dour Festival - Dour( Lagwagon)
14/07 - 16/07 SEA Dance Festival - Budva( Congo Natty)
15/07 - 16/07 Rock Herk - Herk-de-Stad( Napalm Death)
15/07 - 16/07 Fields of Joy Festival - Oldenzaal( Di-rect, Typhoon)
16/07  Dynamo MetalFest - Eindhoven( At The Gates)
16/07 - 17/07 ParkCity Live - Heerlen( Typhoon)
16/07 - 22/07 Valkhof Festival - Nijmegen( Death Alley)
16/07 Dynamo Metalfest - Dynamo( At The Gates)
16/07 Stef Bos - Natuurtheater de Kersouwe( Stef Bos)
20/07  Concertavond Oude Markt - Leuven( The Kids)
20/07 Bad Religion - Melkweg( Bad Religion)
21/07 - 24/07 Zwarte Cross Festival - Lichtenvoorde( Death Alley, Di-rect, Typhoon)
22/07 - 23/07 A Night in the Woods - Heerlen( Sparrow Falls)
23/07 - 24/07 Amphi Festival - Keulen( Der Fluch)
25/07 - 30/07 Rotterdam Unlimited - Rotterdam( Typhoon)
29/07 - 01/08 Veenhoop Festival - De Veenhoop( Di-rect)
30/07  Stonehenge - Steenwijk( Benighted, Dying Fetus, Misery Index, Skullhog)
30/07  WeitjeRock - IJzendijke( Katinka Polderman)
31/07  Tales From The Punx - Rotterdam( Blok 1A, Funeral Dress, The Casualties, The Restarts)
04/08 - 06/08 Wacken Open Air - Wacken( Kylesa)
05/08 - 07/08 OFF Festival - Katowich( Napalm Death)
05/08 - 14/08 Lokerse Feesten - Lokeren( Suicidal Tendencies)
12/08 - 13/08 Into The Grave - Leeuwarden( Airbourne, Carcass, The Black Dahlia Murder, Tribulation)
13/08 - 14/08 Alcatraz Hard Rock & Metal Festival - Kortrijk( Airbourne, Triptykon)
13/08  Dance Valley - Velsen-Zuid( Outbreak)
17/08 - 20/08 Pukkelpop - Hasselt( At The Gates, Comeback Kid, Defeater, Refused)
17/08 - 20/08 Summer Breeze - Dinkelsbühl( At The Gates, Dying Fetus, The Black Dahlia Murder)
18/08 - 20/08 CuliNESSE - Rotterdam( Rowwen Heze)
19/08 - 21/08 Highfield Festival - Leipzig( Airbourne, NOFX)
25/08 Typhoon - Burgerweeshuis( Typhoon)
25/08 Terror + Comeback Kid - Dynamo( Comeback Kid)
25/08 Typhoon - Grote Kerkhof( Typhoon)
26/08 - 28/08 Nirwana Tuinfeest - Lierop( Airbourne, Di-rect)
27/08  Zomernacht festival - Nistelrode( Band Zonder Banaan)
27/08  Strandfestival ZAND - Almere( Typhoon)
02/09 - 04/09 Misty Fields - Heusden (Asten)( Agitator)
03/09 Typhoon - Openluchttheater Hertme( Typhoon)
23/09 - 25/09 FemME III - Eindhoven( Arch Enemy)
09/10 Entrapment - Little Devil( Entrapment)
14/10 - 16/10 Desertfest - Antwerpen( Torche)
14/10 Bloodshedfest 2016 vrijdag - Dynamo( The Afternoon Gentlemen, Weekend Nachos, Wormrot)
14/10 Atari Teenage Riot - Neushoorn( Atari Teenage Riot)
15/10 Bloodshedfest 2016 zaterdag - Dynamo( The Afternoon Gentlemen, Weekend Nachos, Wormrot)
04/11 - 05/11 Retired Punx Fest Peer - Peer( Citizens Patrol, Radio Bikini, Reproach)
11/11 Boudewijn de Groot / George Kooymans / Henny Vrienten - Capitole( Boudewijn de Groot)
12/11 Bear's Den - Melkweg( Bear's Den)
12/11 Boudewijn de Groot / George Kooymans / Henny Vrienten - Casino Kursaal( Boudewijn de Groot)
13/11 Boudewijn de Groot / George Kooymans / Henny Vrienten - Stadsschouwburg Antwerpen( Boudewijn de Groot)
14/11 Bear's Den - De Oosterpoort( Bear's Den)
15/11 Bear's Den - TivoliVredenburg( Bear's Den)
16/11 Bear's Den - Ancienne Belgique (AB)( Bear's Den)
25/11  Folkfest - Uden( Fiddler's Green)
25/11 Peter Pan Speedrock - Houdou en Bedankt! - Effenaar( Death Alley)
26/11 Folksfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be - Atak( Fiddler's Green)
26/11 Banane Metalik - Patronaat( Banane Metalik)
09/12 Rico & Sticks / Typhoon - Ziggo Dome( Typhoon)
16/12 - 17/12 Eindhoven Metal Meeting - Eindhoven( Benighted, General Surgery, Mantar)
30/03 Typhoon - Stadsschouwburg Groningen( Typhoon)
30/03 Typhoon - Moro lobi - Stadsschouwburg Groningen( Typhoon)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.