Agendainfo logo

Jouw agendainfo


Waarom registreren?

Agenda TrefwoordPunk

Er staat op dit moment niks in de Agendainfo van TrefwoordPunk

Favoriete artiesten:

Laatste Nieuws



Agendainfo: TrefwoordPunk - optredens optredens van artiesten die hij/zij graag wil zienen


De artiesten die TrefwoordPunk heeft aangegeven als artiest die hij/zij graag wil zien spelen de komende tijd de volgende concerten en festivals:

05/12 EVERY TIME I DIE + '68 + DRUG CHURCH - Dynamo( Every Time I Die)
05/12 Madness - De Oosterpoort( Madness)
06/12 '68 / Drug Church / Every Time I Die - Kavka( Every Time I Die)
06/12 Madness - 013( Madness)
06/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Theaterhotel Almelo( Javier Guzman)
07/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Theater de Stoep( Javier Guzman)
08/12 Vrienten, Kooymans en De Groot - Vreemde Kostgangers - Schouwburg Amphion( Boudewijn de Groot)
08/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Cuijk( Katinka Polderman)
08/12 Vant - Vera( Call It Off)
08/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Kunstmin Schouwburg( Javier Guzman)
08/12 Kvelertak - Burgerweeshuis( Kvelertak)
09/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Stoep( Katinka Polderman)
09/12 Vrienten, Kooymans en De Groot - Vreemde Kostgangers - Chassé Theater( Boudewijn de Groot)
09/12 Rico & Sticks / Typhoon - Ziggo Dome( Typhoon)
09/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Parkstad Limburg Theaters( Javier Guzman)
09/12 Kvelertak + Skeletonwitch - Dynamo( Kvelertak)
09/12 Vant - 013( Call It Off)
10/12 - 11/12 Incubate Festival #3 - Tilburg( Belphegor, Okkultokrati)
10/12 Incubate: Okkultokrati (NOR) + Ohhms (UK) + Oozing Wound (USA) + Exo ( - Little Devil( Okkultokrati)
10/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Theater ’t Mozaïek( Javier Guzman)
11/12 Vrienten, Kooymans en De Groot - Vreemde Kostgangers - De Maaspoort( Boudewijn de Groot)
11/12 DOCFEST METAL MEETING ZAANDAM - De Flux( Inhume)
11/12 Incubate: Possessed + Belphegor + Sorcery + Goat Torment + ..... - Little Devil( Belphegor)
11/12 Conflict - dB`s( Conflict)
11/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - De Maaspoort( Javier Guzman)
12/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Podium Hoge Woerd( Javier Guzman)
13/12 Against Me! - Melkweg( Against Me!)
14/12 Boudewijn de Groot / George Kooymans / Henny Vrienten - Stadsgehoorzaal Leiden( Boudewijn de Groot)
14/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Diligentia( Javier Guzman)
15/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Muze( Katinka Polderman)
15/12 EMM Pre Party - Effenaar( Inhume)
15/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Stadstheater Zoetermeer( Javier Guzman)
16/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Griffioen( Katinka Polderman)
16/12 - 17/12 Eindhoven Metal Meeting - Eindhoven( Benighted, General Surgery, Mantar)
16/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Rabotheater Hengelo( Javier Guzman)
16/12 Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn - Schouwburg de Lawei( Harrie Jekkers)
16/12 Boudewijn de Groot / George Kooymans / Henny Vrienten - Philharmonie Haarlem( Boudewijn de Groot)
16/12 De Kift / Rats on Rafts - Doornroosje( De Kift)
17/12 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater Zuidplein( Katinka Polderman)
17/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - De Meenthe( Javier Guzman)
17/12 Meadows - Gebr. De Nobel( Kru$h)
19/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - DeLaMar( Javier Guzman)
20/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - DeLaMar( Javier Guzman)
21/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - DeLaMar( Javier Guzman)
22/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - DeLaMar( Javier Guzman)
22/12 De Kift / Rats on Rafts - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( De Kift)
23/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Theaters Tilburg( Javier Guzman)
27/12 Lemmy Lives: A Motörhead Memorial - Neushoorn( De Heideroosjes, Death Alley)
28/12 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - Hedon( Death Alley)
28/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Theater De Lievekamp( Javier Guzman)
29/12 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - Patronaat( Death Alley)
29/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Goudse Schouwburg( Javier Guzman)
30/12 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - Effenaar( Death Alley)
30/12 Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 - Stadsgehoorzaal Kampen( Javier Guzman)
06/01 LEMMY LIVES (A MOTÖRHEAD MEMORIAL) - Metropool( De Heideroosjes)
07/01 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - volt( Death Alley)
10/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Witte Theater( Katinka Polderman)
11/01 - 14/01 Eurosonic Noorderslag - Groningen( Death Alley)
12/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Harmonie( Katinka Polderman)
13/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Diligentia( Katinka Polderman)
19/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater aan het Vrijthof( Katinka Polderman)
20/01 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - Fluor( Death Alley)
20/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Parktheater( Katinka Polderman)
20/01 Ratpatrol / TV Smith / UK Subs - Simplon( TV Smith, UK Subs)
21/01 LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial - Victorie( Death Alley)
21/01 KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS - De Flux( Javier Guzman)
21/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Amstelveen( Katinka Polderman)
22/01  Persistence Tour Belgie - Deinze( Agnostic Front, Municipal Waste, Suicidal Tendencies)
25/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Veste( Katinka Polderman)
25/01 Dropkick Murphys - Heineken Music Hall( Dropkick Murphys, Slapshot)
26/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsschouwburg Middelburg( Katinka Polderman)
26/01 Luke Sital-Singh / Mahalia / Nathan Ball - De Oosterpoort( Luke Sital-Singh)
27/01 The Dillinger Escape Plan - 013( The Dillinger Escape Plan)
27/01 Bazzookas - Melkweg( Bazzookas)
27/01 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Betty Asfalt Complex( Javier Guzman)
28/01 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg De Kring( Katinka Polderman)
28/01 The Dillinger Escape Plan - Melkweg( The Dillinger Escape Plan)
28/01 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Betty Asfalt Complex( Javier Guzman)
01/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theaterpand Weesp( Javier Guzman)
02/02 Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted - 013( Aborted)
02/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Idea( Javier Guzman)
03/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Cultura( Katinka Polderman)
03/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater De Winsinghhof( Javier Guzman)
04/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Oosterpoort( Katinka Polderman)
04/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Agora Theater Druten( Javier Guzman)
09/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Stoomfabriek( Javier Guzman)
10/02 Beans On Toast - Bitterzoet( Beans On Toast)
10/02 Typhoon - Moro Lobi - Schouwburg Odeon( Typhoon)
10/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Fidei et Arti( Javier Guzman)
11/02 Typhoon - Moro Lobi - Schouwburg Odeon( Typhoon)
11/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Carrousel( Javier Guzman)
15/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Hof 88( Javier Guzman)
16/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Kom( Katinka Polderman)
16/02 Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor - Dynamo( Comeback Kid)
16/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Kappen( Javier Guzman)
17/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Chassé Theater( Katinka Polderman)
17/02 Typhoon - Moro Lobi - Lieve Vrouwe Theater( Typhoon)
17/02 Def P. & The Beatbusters - dB`s( Def P. & The Beatbusters)
17/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Werftheater( Javier Guzman)
18/02 Typhoon - Moro Lobi - Lux( Typhoon)
18/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Chassé Theater( Katinka Polderman)
18/02 40 jaar Gigant - Gigant( TV Smith, UK Subs)
18/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Werftheater( Javier Guzman)
19/02 De Kift - Smutfish - De Flux( De Kift)
19/02 Me first and the Gimme Gimmes - Melkweg( Me first and the Gimme Gimmes)
19/02 TV Smith / UK Subs - Baroeg( TV Smith, UK Subs)
22/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Spant!( Javier Guzman)
23/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Deventer Schouwburg( Katinka Polderman)
23/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - HAN Campustheater( Javier Guzman)
23/02 Joe McMahon / Nothington - Winston( Nothington)
24/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadshoftheater Vianen( Katinka Polderman)
24/02 Typhoon - Moro Lobi - Stadsschouwburg Middelburg( Typhoon)
24/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Het Musiater( Javier Guzman)
25/02 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Zaantheater( Katinka Polderman)
25/02 Typhoon - Moro Lobi - Philharmonie Haarlem( Typhoon)
25/02 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Twee Hondjes( Javier Guzman)
26/02 Wormrot - dB`s( Wormrot)
27/02 Bazzookas - Melkweg( Bazzookas)
01/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Fulcotheater( Katinka Polderman)
01/03 Typhoon - Moro Lobi - Leidse Schouwburg( Typhoon)
02/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsgehoorzaal Kampen( Katinka Polderman)
02/03 Typhoon - Moro Lobi - Theater aan het Spui( Typhoon)
02/03 Di-rect + support - De Oosterpoort( Di-rect)
02/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Stadstheater de Bond( Javier Guzman)
03/03 - 05/03 Netherlands Deathfest II - Tilburg( Birdflesh, Discharge, Exhumed, General Surgery, Gorgoroth, Gride, Terrorizer, Triptykon, Wormrot)
03/03 Typhoon - Moro Lobi - Theater De Vest( Typhoon)
03/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Kennemer Theater( Javier Guzman)
03/03 Di-rect - Effenaar( Di-rect)
04/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Kunstmin Schouwburg( Katinka Polderman)
04/03  ScumBash - Rotterdam( Death Alley)
04/03 Typhoon - Moro Lobi - Stadstheater Arnhem( Typhoon)
04/03 Di-rect - Metropool( Di-rect)
04/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theaterkerk Bemmel( Javier Guzman)
07/03 Typhoon - Moro Lobi - Stadsschouwburg Utrecht( Typhoon)
07/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Harderwijk( Javier Guzman)
09/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater De Klinker( Katinka Polderman)
09/03 Typhoon - Moro Lobi - De Kunstlinie( Typhoon)
09/03 Di-rect - Hedon( Di-rect)
10/03 Di-rect - TivoliVredenburg( Di-rect)
10/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schaffelaartheater( Katinka Polderman)
10/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Cascade( Javier Guzman)
10/03 Typhoon - Moro Lobi - Chassé Theater( Typhoon)
11/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater De Lievekamp( Katinka Polderman)
11/03 Di-rect - Melkweg( Di-rect)
11/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Het Trefpunt( Javier Guzman)
15/03 Typhoon - Moro Lobi - De Maaspoort( Typhoon)
15/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Rijswijkse Schouwburg( Katinka Polderman)
15/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Schouwburg de Meerse( Javier Guzman)
16/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Ogterop( Katinka Polderman)
16/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Bussel( Javier Guzman)
16/03 Typhoon - Moro Lobi - Parkstad Limburg Theaters( Typhoon)
17/03 Typhoon - Moro Lobi - Rotterdamse Schouwburg( Typhoon)
17/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg het Park( Katinka Polderman)
17/03 Di-rect - Doornroosje( Di-rect)
17/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater Zinin( Javier Guzman)
18/03 Typhoon - Moro Lobi - Theater aan de Parade( Typhoon)
18/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C Warenar( Javier Guzman)
22/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Diligentia( Javier Guzman)
23/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater De Leest( Katinka Polderman)
23/03 Di-rect - Bibelot( Di-rect)
23/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Diligentia( Javier Guzman)
24/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater Aan de Slinger( Katinka Polderman)
24/03 Di-rect - Paard van Troje( Di-rect)
25/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Agnietenhof( Katinka Polderman)
25/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Het Diekhuus( Javier Guzman)
29/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Junushoff Theater( Katinka Polderman)
30/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Kampanje( Katinka Polderman)
30/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. De Pas( Javier Guzman)
30/03 Typhoon - Moro lobi - Stadsschouwburg Groningen( Typhoon)
31/03 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Amphion( Katinka Polderman)
31/03 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater De Tuin( Javier Guzman)
31/03 Typhoon - Moro Lobi - De Nieuwe Kolk( Typhoon)
01/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Bussel( Katinka Polderman)
01/04 Typhoon - Moro Lobi - De Harmonie( Typhoon)
05/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Spiegel( Katinka Polderman)
05/04 Javier Guzman - Schouwburg Amstelveen( Javier Guzman)
06/04 Typhoon - Moro Lobi - Schouwburg Amphion( Typhoon)
06/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - De Maaspoort( Rowwen Heze)
07/04 - 08/04 Durbuy Rock Festival - Bomal-sur-Ourthe( Arch Enemy, The Black Tartan Clan)
07/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Orpheus( Katinka Polderman)
07/04 Typhoon - Moro Lobi - Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven( Typhoon)
07/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - De Maaspoort( Rowwen Heze)
07/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - De Nieuwe Nobelaer( Javier Guzman)
08/04  Pitfest - Erica( Napalm Death, Reproach)
08/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Blauwe Kei( Katinka Polderman)
08/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater RhederArt( Javier Guzman)
08/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - De Maaspoort( Rowwen Heze)
11/04 Typhoon - Moro Lobi - De Kleine Komedie( Typhoon)
11/04 Bear's Den - 013( Bear's Den)
11/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Isala Theater( Javier Guzman)
12/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kleine Komedie( Katinka Polderman)
12/04 Typhoon - Moro Lobi - Deventer Schouwburg( Typhoon)
12/04 Bear's Den - Trix( Bear's Den)
12/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater De Omval( Javier Guzman)
13/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kleine Komedie( Katinka Polderman)
13/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Parktheater( Javier Guzman)
13/04 Bear's Den - Vooruit( Bear's Den)
13/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Schouwburg Cuijk( Rowwen Heze)
14/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kleine Komedie( Katinka Polderman)
14/04 - 16/04 Paaspop Schijndel - Schijndel( Suicidal Tendencies)
14/04 Mighty Oaks - Paradiso Noord (Tolhuistuin)( Mighty Oaks)
14/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Schouwburg het Park( Javier Guzman)
14/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Schouwburg Cuijk( Rowwen Heze)
15/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Kleine Komedie( Katinka Polderman)
15/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Scheldetheater( Rowwen Heze)
15/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - CCXL Theater( Javier Guzman)
18/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Stadsschouwburg Groningen( Javier Guzman)
19/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater aan de Parade( Javier Guzman)
20/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Het Bolwerk( Javier Guzman)
20/04 - 23/04 Roadburn Festival - Tilburg( Baroness)
20/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater Castellum( Katinka Polderman)
20/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Parkstad Limburg Theaters( Rowwen Heze)
20/04 Typhoon - Moro Lobi - Schouwburg de Lawei( Typhoon)
21/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadstheater Zoetermeer( Katinka Polderman)
21/04 Typhoon - Moro Lobi - Wilminktheater( Typhoon)
21/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Parkstad Limburg Theaters( Rowwen Heze)
22/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Cinema Walburg( Javier Guzman)
22/04 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Meervaart( Katinka Polderman)
22/04 Typhoon - Moro Lobi - Theater de Spiegel( Typhoon)
22/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Parkstad Limburg Theaters( Rowwen Heze)
23/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Parkstad Limburg Theaters( Rowwen Heze)
25/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Ledeltheater( Javier Guzman)
26/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - 30CC/Schouwburg( Javier Guzman)
26/04 The Real McKenzies - dB`s( The Real McKenzies)
27/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. `t Schaliken( Javier Guzman)
28/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C-Mine( Javier Guzman)
28/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - De Harmonie( Rowwen Heze)
29/04 - 30/04 Groezrock - Meerhout( Anti-Flag, Cock Sparrer, Strike Anywhere, Undeclinable Ambuscade)
29/04 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Arenberg Schouwburg( Javier Guzman)
29/04 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Zuiderstrandtheater( Rowwen Heze)
02/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Oude Luxor Theater( Javier Guzman)
03/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Strombeek( Javier Guzman)
03/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Wilminktheater( Rowwen Heze)
04/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Schalm( Katinka Polderman)
04/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Mechelen( Javier Guzman)
05/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Leidse Schouwburg( Katinka Polderman)
05/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Kunstmin Schouwburg( Rowwen Heze)
06/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Chassé Theater( Javier Guzman)
06/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - C.C. Cascade( Katinka Polderman)
06/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Theaters Tilburg( Rowwen Heze)
10/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - De Kunstlinie( Javier Guzman)
11/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg Venray( Katinka Polderman)
11/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Chassé Theater( Rowwen Heze)
11/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Achterolmen( Javier Guzman)
11/05 Stef Bos & Band - Wereldwijd - Flint( Stef Bos)
12/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Cool kunst en cultuur( Katinka Polderman)
12/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C. Deurne( Javier Guzman)
12/05 Stef Bos - Wereldwijd - De Nieuwe Kolk( Stef Bos)
12/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Orpheus( Rowwen Heze)
13/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - C.C De Muze( Javier Guzman)
13/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Isala Theater( Katinka Polderman)
13/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Stadsschouwburg Nijmegen( Rowwen Heze)
16/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - De Harmonie( Javier Guzman)
17/05 Javier Guzman - G-BIE-JER - De Nieuwe Kolk( Javier Guzman)
17/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Schouwburg de Lawei( Rowwen Heze)
18/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Zaantheater( Rowwen Heze)
18/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Schouwburg de Lawei( Katinka Polderman)
18/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Het Postkantoor( Javier Guzman)
19/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Maagd( Katinka Polderman)
19/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Theater De Lievekamp( Rowwen Heze)
19/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Markant Uden( Javier Guzman)
20/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Agnietenhof( Rowwen Heze)
20/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Podium Reimerswaal( Javier Guzman)
20/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Theater de Purmaryn( Katinka Polderman)
21/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater 't Onderdak( Javier Guzman)
24/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - De Domijnen( Katinka Polderman)
25/05  Dauwpop - Hellendoorn( Di-rect)
25/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Westlandtheater De Naald( Javier Guzman)
26/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Flint( Katinka Polderman)
26/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - De Kattendans( Javier Guzman)
27/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - DOK 6( Javier Guzman)
27/05 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Theater de Spiegel( Rowwen Heze)
29/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsschouwburg Utrecht( Katinka Polderman)
30/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Stadsschouwburg Utrecht( Katinka Polderman)
30/05 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Griffioen( Javier Guzman)
31/05 Katinka Polderman - Polderman tiert welig - Verkadefabriek( Katinka Polderman)
31/05 - 04/06 Primavera Sound Barcelona - Barcelona( Against Me!, Converge)
01/06 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Theater de Hofnar( Javier Guzman)
02/06 - 04/06 Rock Am Ring - Nürburg( Airbourne, Beatsteaks)
02/06 - 04/06 Rock im Park - Nürnberg( Airbourne, Beatsteaks)
02/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - DeLaMar( Rowwen Heze)
02/06 Javier Guzman - Ga-Bie-Jer - Orpheus( Javier Guzman)
03/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - DeLaMar( Rowwen Heze)
04/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - DeLaMar( Rowwen Heze)
05/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - DeLaMar( Rowwen Heze)
08/06 - 10/06 Greenfield Festival - Interlaken( Every Time I Die, Me first and the Gimme Gimmes, Rancid)
09/06 - 11/06 Download Festival UK - Donington Park( Airbourne, Every Time I Die, Every Time I Die)
09/06 - 11/06 Download Festival Paris - Parijs( Converge, Rancid, Suicidal Tendencies)
09/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Martiniplaza( Rowwen Heze)
10/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Theater De Vest( Rowwen Heze)
15/06 - 17/06 Nova Rock (Oostenrijk) - Nickelsdorf, Oostenrijk( Airbourne, Hatebreed, Me first and the Gimme Gimmes, Rancid, The Dillinger Escape Plan)
15/06 - 17/06 I-Days Festival - Milaan( Rancid)
15/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Parktheater( Rowwen Heze)
16/06 - 18/06 Hellfest - Clisson( Agnostic Front, Airbourne, Baroness, Belphegor, Comeback Kid, Exhumed, Hirax, Krisiun, Leftover Crack, Les Ramoneurs de Menhirs, Rancid, Suicidal Tendencies, The Dillinger Escape Plan, Wormed)
16/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Rotterdamse Schouwburg( Rowwen Heze)
17/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Rotterdamse Schouwburg( Rowwen Heze)
22/06 - 24/06 Jera On Air - Ysselsteyn( Comeback Kid, Every Time I Die, The Black Dahlia Murder)
22/06 - 24/06 Download Festival Madrid - Madrid( Every Time I Die, NOFX)
23/06 - 25/06 Hurricane - Scheessel( Digitalism, Flogging Molly)
23/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Stadsschouwburg Utrecht( Rowwen Heze)
24/06 Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop - Stadsschouwburg Utrecht( Rowwen Heze)
01/07  Vainstream Rockfest - Münster( The Black Dahlia Murder)
08/07 - 09/07 Bospop - Weert( Airbourne)
23/07 - 29/07 Metaldays - Tolmin( Death Angel, Goatwhore, Krisiun, Macabre, Shining)
06/08  Brakrock Ecofest - Duffel( 7 Seconds)
10/08 - 13/08 Bloodstock Open Air - Derbyshire( Hatebreed)
11/08 - 12/08 Into The Grave - Leeuwarden( Arch Enemy)

Let op: recente wijzigingen kunnen nog niet verwerkt zijn.